OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Puchar: Hutnik II - KTS Weszło 2:4

21 sierpnia 2019, godz. 22:46

Hutnik II Warszawa przegrał z KTS Weszło (A Klasa) 2:4, w meczu III rundy Pucharu Okręgowego na szczeblu warszawskim.

Skrót meczu z Łomiankami

19 sierpnia 2019, godz. 12:32

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z KS Łomianki.

Hutnik liderem

19 sierpnia 2019, godz. 09:08

Za nami 2. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Wygrana rezerw

19 sierpnia 2019, godz. 08:50

Hutnik II Warszawa wygrał z Gromem II Warszawa 5:1, w meczu 1. kolejki A Klasy, grupy I.

Drugie zwycięstwo!

17 sierpnia 2019, godz. 14:06

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Podlasiem Sokołów Podlaski 5:2, w meczu 2. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Kamil Ślesiński sędzią meczu

16 sierpnia 2019, godz. 21:31

Kamil Ślesiński z okręgu Ciechanów-Ostrołęka będzie arbitrem głównym spotkania Podlasie Sokołów Podlaski - Hutnik Warszawa.

Grzegorz Biele zawodnikiem Hutnika

16 sierpnia 2019, godz. 14:14

17-letni środkowy obrońca Grzegorz Biele przeszedł do Hutnika Warszawa na zasadzie transferu definitywnego z Escoli Varsovia.

Podlasie – Hutnik: Zapowiedź

16 sierpnia 2019, godz. 13:34

Jutro, w sobotę, o godzinie 11, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Podlasiem Sokołów Podlaski, w meczu 2. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Zapowiedź 2. kolejki

16 sierpnia 2019, godz. 13:28

Przed nami 2. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Wyniki 1. kolejki

15 sierpnia 2019, godz. 10:58

Zakończyła się 1. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53

Wizja Klubu

Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Hutnik Warszawa 16
2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 13
3 Drukarz Warszawa 12
4 Huragan Wołomin 12
5 Ząbkovia Ząbki 10
6 KS Łomianki 9

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
14.08 (ś) 20:30 D KS Łomianki 3:2
17.08 (s) 11:00 W Podlasie 5:2
23.08 (pt.) 19:30 D Drukarz 1:1
31.08 (s) 12:00 D Nadnarwianka 1:0
07.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 3:0
15.09 (n) 16:30 D Świt Staroźreby 2:1
21.09 (s) 16:00 W Ząbkovia Ząbki  
28.09 (s) 15:30 D Makowianka  
05.10 (s) 16:00 W MKS Przasnysz  
12.10 (s) 16:30 D Wisła II Płock  
19.10 (s) 11:00 W Huragan  
26.10 (s) 16:30 D Wkra Żuromin  
03.11 (n) 11:00 W Pogoń II Siedlce  
09.11 (s) 14:30 D Mazovia  
16.11 (s) 13:00 W Ożarowianka  
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Paweł Giel Paweł Giel 4
2 Mateusz Kowalski Mateusz Kowalski 3
3 Karol Cimochowski Karol Cimochowski 2
4 Sebastian Duczek Sebastian Duczek 1
5 Piotr Wielgosz Piotr Wielgosz 1
6 Łukasz Szala Łukasz Szala 1

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY