OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Urodziny Piotra Wielgosza

29 marca 2018, godz. 09:19

Dzisiaj, tj. 29 marca, 27. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Piotr Wielgosz.

Derby Warszawy

28 marca 2018, godz. 13:12

W piątek, o godzinie 16, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Olimpią Warszawa, w meczu 18. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Zapowiedź 18. kolejki

28 marca 2018, godz. 09:19

Przed nami 18. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I. Mecze zaplanowane są na piątek i sobotę.

Nie żyje Stanisław Kuźmicz

27 marca 2018, godz. 11:42

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że zmarł były piłkarz Hutnika Warszawa, Stanisław Kuźmicz.

Skrót meczu z Agape

26 marca 2018, godz. 16:32

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Agape Białołęka. Hutnicy wygrali 2:1, a bramki zdobyli Bartosz Drożdżal i Paweł Tarnowski.

Wyniki 17. kolejki

25 marca 2018, godz. 18:53

Zakończyła się 17. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I. Pierwsze trzy zespoły w tabeli odniosły zwycięstwa.

Wygrana rezerw na inaugurację

25 marca 2018, godz. 15:58

Hutnik II Warszawa wygrał z Wichrem Kobyłka 1:0, w meczu 14. kolejki A Klasy, grupy I. Rezerwy Hutnika pełniły rolę gospodarza, ale spotkanie zostało rozegrane w Kobyłce.

Hutnik - Agape 2:1

24 marca 2018, godz. 19:51

Hutnik Warszawa wygrał z Agape Białołęka 2:1, w meczu 17. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I. Klub z Bielan pełnił rolę gospodarza, a spotkanie zostało rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią OSiR Targówek przy ul. Łabiszyńskiej 20.

Mateusz Byśkiniewicz w PKS Radość

23 marca 2018, godz. 15:23

Bramkarz Mateusz Byśkiniewicz, który po rundzie jesiennej przerwał treningi w Hutniku Warszawa, przeszedł na zasadzie transferu definitywnego do występującego w A Klasie PKS Radość.

Jakub Sypniewski sędzią meczu

23 marca 2018, godz. 13:02

Czwartoligowy arbiter Jakub Sypniewski będzie sędzią głównym spotkania Hutnik Warszawa – Agape Białołęka.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62

Wizja Klubu

Transfery
Sparingi
Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Drukarz Warszawa 35
2 Huragan Wołomin 32
3 Hutnik Warszawa 31
4 KS Łomianki 29
5 Mazovia Mińsk Mazowiecki 29
6 MKS Przasnysz 28

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
14.08 (ś) 20:30 D KS Łomianki 3:2
17.08 (s) 11:00 W Podlasie 5:2
23.08 (pt.) 19:30 D Drukarz 1:1
31.08 (s) 12:00 D Nadnarwianka 1:0
07.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 3:0
15.09 (n) 16:30 D Świt Staroźreby 2:1
21.09 (s) 20:00 W Ząbkovia Ząbki 2:0
28.09 (s) 15:30 D Makowianka 6:1
05.10 (s) 15:00 W MKS Przasnysz 0:4
12.10 (s) 16:30 D Wisła II Płock 3:0
19.10 (s) 11:00 W Huragan 1:4
26.10 (s) 16:30 D Wkra Żuromin 5:0
03.11 (n) 16:00 W Pogoń II Siedlce 2:4
09.11 (s) 14:30 D Mazovia 0:3
16.11 (s) 13:00 W Ożarowianka 5:0
14.03 (s) 11:00 W KS Łomianki  
21.03 (s) 11:00 D Podlasie  
28.03 (s) 11:00 W Drukarz  
04.04 (s) 16:00 W Nadnarwianka  
10.04 D Korona Ostrołęka 3:0
18.04 (s) 15:00 W Świt Staroźreby  
25.04 (s) 12:00 D Ząbkovia Ząbki  
02/03.05 W Makowianka  
09.05 (s) 11:00 D MKS Przasnysz  
16/17.05 W Wisła II Płock  
23.05 (s) 11:00 D Huragan  
27.05 (ś) 17:00 W Wkra Żuromin  
29.05 (pt) 18:30 D Pogoń II Siedlce  
06.06 (s) 17:00 W Mazovia  
13.06 (s) 17:00 D Ożarowianka  
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Mateusz Kowalski Mateusz Kowalski 12
2 Paweł Giel Paweł Giel 9
3 Sebastian Duczek Sebastian Duczek 3
4 Karol Cimochowski Karol Cimochowski 3
5 Patryk Turko Patryk Turko 2
6 Erwin Nowik Erwin Nowik 2

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY