Aktualności
Maciej Prusinowski piłkarzem Hutnika
29 czerwca 2023, godz. 09:50
30-letni środkowy pomocnik Maciej Prusinowski został nowym zawodnikiem Hutnika Warszawa.
Urodziny Dominika Bartnika
21 czerwca 2023, godz. 09:20
Dzisiaj, tj. 21 czerwca, 24. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Dominik Bartnik.
Hutnik - Świt 1:1
09 czerwca 2023, godz. 10:13
Hutnik Warszawa zremisował u siebie ze Świtem Staroźreby 1:1, w meczu 34. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.
Urodziny Piotra Dobrogosta
07 czerwca 2023, godz. 14:06
Dzisiaj, tj. 7 czerwca, 22. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Piotr Dobrogost.
Zapowiedź: Hutnik - Świt
07 czerwca 2023, godz. 10:32
Jutro, w czwartek, o godzinie 12, Hutnik Warszawa rozegra awansem mecz ze Świtem Staroźreby, w ramach 34. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.
Zmiana terminu meczu ze Świtem
06 czerwca 2023, godz. 15:04
Mecz 34. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej Hutnik Warszawa - Świt Staroźreby został przełożony z 17 czerwca na 8 czerwca (czwartek), godz. 12.00. Wstęp wolny!
Hutnik - Victoria 0:2
04 czerwca 2023, godz. 14:01
Hutnik Warszawa przegrał u siebie z Victorią Sulejówek 0:2, w meczu 32. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.
Zapowiedź: Hutnik - Victoria
02 czerwca 2023, godz. 10:29
Jutro, w sobotę, o godzinie 18, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa podejmować będzie Victorię Sulejówek, w meczu 32. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.
Narew - Hutnik 1:3
01 czerwca 2023, godz. 11:04
Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Narwią Ostrołęka 3:1, w meczu 31. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.
Zapowiedź: Narew - Hutnik
30 maja 2023, godz. 10:34
Jutro, w środę, o godzinie 17, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Narwią Ostrołęka, w meczu 31. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.
Hutnik - Oskar 2:2
28 maja 2023, godz. 10:32
Hutnik Warszawa zremisował u siebie z Oskarem Przysucha 2:2, w meczu 30. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.
Zapowiedź: Hutnik - Oskar
26 maja 2023, godz. 13:12
Jutro, w sobotę, o godzinie 18, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z Oskarem Przysucha, w meczu 30. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.
Wisła II - Hutnik 1:1
21 maja 2023, godz. 11:31
Hutnik Warszawa zremisował na wyjeździe z Wisłą II Płock 1:1, w meczu 29. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.
Zapowiedź: Wisła II - Hutnik
19 maja 2023, godz. 10:33
Jutro, w sobotę, o godzinie 14, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Wisłą II Płock, w meczu 29. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.
Hutnik - Ząbkovia 1:4
18 maja 2023, godz. 10:22
Hutnik Warszawa przegrał u siebie z Ząbkovią Ząbki 1:4, w meczu 28. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.
Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.
Potrzebujesz kontenera na odpady budowlane, poremontowe, gruz, gabaryty? Chcesz, by usługa został zrealizowana szybko i w konkurencyjnej cenie? Wybierz ofertę naszego sponsora! Firma BYŚ podstawi wybrany przez Ciebie kontener! Szczegóły oferty na stronie: www.bys.pl. Zadzwoń: 22 835 40 48 lub zamów mailowo: biuro@bys.pl. Polecamy!
Przyszli:
Ariel Borysiuk (Chojniczanka Chojnice)
Mateusz Dobosz (Ursus Warszawa)
Jan Lewandowski (półroczne wypożyczenie, Wicher Kobyłka)
Rafał Maciejewski (Legia II Warszawa)
Jan Piasek (MKS Polonia Warszawa)
Jakub Skowron (Olimpia Zambrów)
Marcin Stromecki (Stomil Olsztyn)
Rafał Włodarczyk (Błonianka Błonie)
Odeszli:
Grzegorz Dukowicz (kontuzja, przerwanie treningów)
Krzysztof Jabłoński (rozwiązanie kontraktu)
Oliwier Jagielski (rozwiązanie kontraktu)
Mateusz Kowalski (Talent Warszawa)
Piotr Maślanka (rozwiązanie kontraktu)
Patryk Piasecki (półroczne wypożyczenie, Marcovia Marki)
Paweł Tarnowski (Polonia II Warszawa)
Kacper Siudak (Olimpia Zambrów)
Kamil Waśniowski (półroczne wypożyczenie, Mazur Karczew)
Oskar Zaks (Ząbkovia Ząbki)
20.01 – Mazovia Mińsk Mazowiecki 6:2 (Vogtman x2, Prusinowski, Borysiuk, Możdżonek, Winiarski)
27.01 – Mławianka Mława 7:1 (Maciejewski x3, Koziara, Jagielski, Vogtman, Borysiuk)
03.02 – Mszczonowianka Mszczonów 3:2 (Bek, Piasek, testowany)
03.02 – Talent Warszawa 1:2 (Górecki)
10.02 – Victoria Sulejówek 1:1 (Bujak)
10.02 – Pelikan Łowicz 1:1 (Vogtman)
17.02 – ŁKS Łomża 1:1 (Nowik)
24.02 – Legia II Warszawa 1:4 (Koziara)
02.03 - STF Champion 9:1 (Bartnik x2, Bujak x2, Giel x2, Ignacak, Bek, Możdżonek)
02.03 – Znicz II Pruszków 7:2 (Vogtman x2, Maciejewski x2, Nowik x2, Piasek)
Lp | Drużyna | Pkt | |
1 | Wisła II Płock | 48 | |
2 | KTS Weszło | 45 | |
3 | Hutnik Warszawa | 45 | |
4 | Ząbkovia Ząbki | 44 | |
5 | KS CK Troszyn | 44 | |
6 | Mszczonowianka Mszczonów | 42 |
Data | D/W | Przeciwnik | Wynik |
05.08 (s) 19:00 | D | KS CK Troszyn | 0:0 |
12.08 (s) 16:00 | W | Błonianka Błonie | 4:0 |
19.08 (s) 13:00 | D | Oskar Przysucha | 4:0 |
26.08 (s) 13:00 | W | KS Raszyn | 3:1 |
30.08 (śr) 19:00 | D | Wilga Garwolin | 2:1 |
02.09 (s) 17:00 | W | MKS Piaseczno | 2:0 |
10.09 (n) 18:00 | D | KTS Weszło | 0:0 |
16.09 (s) 14:00 | W | Ząbkovia Ząbki | 0:2 |
23.09 (s) 19:00 | D | Wisła II Płock | 1:0 |
30.09 (s) 16:00 | W | Marcovia Marki | 1:0 |
06.10 (pt) 20:00 | D | Ursus Warszawa | 1:1 |
14.10 (s) 15:00 | W | Mazur Karczew | 2:0 |
21.10 (s) 13:00 | D | Mszczonowianka | 1:1 |
28.10 (s) 13:30 | W | Mazovia Mińsk Maz. | 2:2 |
04.11 (s) 13:00 | D | Drogowiec Jedlińsk | 3:0 |
11.11 (s) 13:00 | D | Sokół Serock | 5:1 |
18.11 (s) 13:00 | W | Józefovia Józefów | 2:0 |
09.03 (s) 14:30 | W | KS CK Troszyn | 5:3 |
16.03 (s) 13:00 | D | Błonianka Błonie | 3:0 |
23.03 (s) 15:00 | W | Oskar Przysucha | 0:0 |
30.03 (s) 13:00 | D | KS Raszyn | |
06.04 (s) 16:00 | W | Wilga Garwolin | |
13.04 (s) 13:00 | D | MKS Piaseczno | |
20.04 (s) 14:00 | W | KTS Weszło | |
27.04 (s) 13:00 | D | Ząbkovia Ząbki | |
04/05.05 | W | Wisła II Płock | |
08.05 (ś) 19:00 | D | Marcovia Marki | |
11/12.05 | W | Ursus Warszawa | |
18.05 (s) 18:00 | D | Mazur Karczew | |
25/26.05 | W | Mszczonowianka | |
01.06 (s) 13:00 | D | Mazovia Mińsk Maz. | |
08/09.06 | W | Drogowiec Jedlińsk | |
15/16.06 | W | Sokół Serock | |
22.06 (s) 17:00 | D | Józefovia Józefów |