OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Remis rezerw

15 kwietnia 2018, godz. 16:32

Hutnik II Warszawa zremisował u siebie z Wkrą Pomiechówek 1:1, w meczu 17. kolejki A Klasy, grupy I.

Bóbr - Hutnik 0:4

14 kwietnia 2018, godz. 17:08

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Bobrem Tłuszcz 4:0, w meczu 20. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Łukasz Wieliczko sędzią meczu

13 kwietnia 2018, godz. 14:35

Łukasz Wieliczko będzie arbitrem głównym spotkania Bóbr Tłuszcz - Hutnik Warszawa.

Bóbr – Hutnik: Zapowiedź

12 kwietnia 2018, godz. 13:25

W sobotę, o godzinie 13, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Bobrem Tłuszcz, w meczu 20. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Zapowiedź 20. kolejki

12 kwietnia 2018, godz. 11:13

Przed nami 20. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I.

Skrót meczu z Promnikiem

09 kwietnia 2018, godz. 16:51

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Promnikiem Łaskarzew. Hutnicy wygrali u siebie 2:1, a bramki zdobyli Bartosz Osoliński i Piotr Leśniewicz.

Wyniki 19. kolejki

08 kwietnia 2018, godz. 18:03

Zakończyła się 19. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I.

Porażka rezerw

08 kwietnia 2018, godz. 16:18

Hutnik II Warszawa przegrał na wyjeździe z ŁKS Łochów 1:2, w meczu 16. kolejki A Klasy, grupy I.

Kapitan poprowadził do zwycięstwa!

07 kwietnia 2018, godz. 15:07

Hutnik Warszawa wygrał u siebie z Promnikiem Łaskarzew 2:1, w meczu 19. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Hutnik – Promnik: Zapowiedź

05 kwietnia 2018, godz. 14:11

W sobotę, o godzinie 11, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z Promnikiem Łaskarzew, w meczu 19. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59

Wizja Klubu

Transfery
Sparingi

18.01 - Turniej im. A. Zaranka
Okęcie Warszawa - Hutnik 1:0
Polonia II Warszawa - Hutnik 1:5
(testowani x2, Zuchora, Szala, Stanisławski)


25.01 (Łomianki, godz. 12) – Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III liga)
01.02 (Milanówek) – Błonianka Błonie (IV liga)
08.02 (Józefów) – Józefovia Józefów (IV liga)
15.02 (Piaseczno) – MKS Piaseczno (IV liga)
22.02 (Karczew) – Mazur Karczew (IV liga)
22.02 (ul. Obrońców Tobruku 11) – Unia Warszawa (IV liga)
29.02 (Marki) – Marcovia Marki (Liga Okręgowa)
07.03 – Żyrardowianka Żyrardów (IV liga)

Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Drukarz Warszawa 35
2 Huragan Wołomin 32
3 Hutnik Warszawa 31
4 KS Łomianki 29
5 Mazovia Mińsk Mazowiecki 29
6 MKS Przasnysz 28

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
14.08 (ś) 20:30 D KS Łomianki 3:2
17.08 (s) 11:00 W Podlasie 5:2
23.08 (pt.) 19:30 D Drukarz 1:1
31.08 (s) 12:00 D Nadnarwianka 1:0
07.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 3:0
15.09 (n) 16:30 D Świt Staroźreby 2:1
21.09 (s) 20:00 W Ząbkovia Ząbki 2:0
28.09 (s) 15:30 D Makowianka 6:1
05.10 (s) 15:00 W MKS Przasnysz 0:4
12.10 (s) 16:30 D Wisła II Płock 3:0
19.10 (s) 11:00 W Huragan 1:4
26.10 (s) 16:30 D Wkra Żuromin 5:0
03.11 (n) 16:00 W Pogoń II Siedlce 2:4
09.11 (s) 14:30 D Mazovia 0:3
16.11 (s) 13:00 W Ożarowianka 5:0
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Mateusz Kowalski Mateusz Kowalski 12
2 Paweł Giel Paweł Giel 9
3 Sebastian Duczek Sebastian Duczek 3
4 Karol Cimochowski Karol Cimochowski 3
5 Damian Pracki Damian Pracki 2
6 Patryk Turko Patryk Turko 2

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY