OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Hutnik – MKS Ciechanów: Zapowiedź

30 maja 2019, godz. 21:53

W sobotę, o godzinie 11, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z MKS Ciechanów, w meczu 28. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Porażka z Mazovią

29 maja 2019, godz. 22:10

Hutnik Warszawa przegrał u siebie z Mazovią Mińsk Mazowiecki 0:2, w zaległym meczu 26. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Hutnik – Mazovia: Zapowiedź

28 maja 2019, godz. 09:07

W środę, o godzinie 18, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z Mazovią Mińsk Mazowiecki, w zaległym meczu 26. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

MKS Ciechanów i Mazur Gostynin spadli z ligi

25 maja 2019, godz. 22:33

Zakończyła się 27. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Wreszcie zwycięstwo!

25 maja 2019, godz. 19:52

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z MKS Przasnysz 3:2, w meczu 27. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Urodziny Bartosza Osolińskiego

25 maja 2019, godz. 08:44

Dzisiaj, tj. 25 maja, 31. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Bartosz Osoliński.

Marcin Sokołowski sędzią meczu

24 maja 2019, godz. 16:00

Marcin Sokołowski z okręgu siedleckiego będzie arbitrem głównym spotkania MKS Przasnysz - Hutnik Warszawa.

Zapowiedź 27. kolejki

23 maja 2019, godz. 10:29

Przed nami 27. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

MKS Przasnysz – Hutnik: Zapowiedź

23 maja 2019, godz. 10:22

W sobotę, o godzinie 15, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z MKS Przasnysz, w meczu 27. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Mecz z Mazovią 29 maja

22 maja 2019, godz. 15:35

Mecz z Mazovią Mińsk Mazowiecki został przełożony na środę 29 maja, godzinę 18.00.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
Wizja Klubu

Sparingi

13.07 - Mazur Karczew 2:1 (testowani)

20.07 (sobota, godz. 10.00, Chodaków)
Żyrardowianka Żyrardów (IV liga)

20.07 (sobota, godz. 13.30, Ożarów Mazowiecki)
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV liga)

27.07 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Ursus Warszawa (III liga)

03.08 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Mszczonowianka Mszczonów (IV liga)

07.08 (środa, godz. 18.30, Rembertów)
Escola Varsovia (Liga Okręgowa)

Transfery
Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Huragan Wołomin 67
2 MKS Przasnysz 65
3 Ząbkovia Ząbki 63
4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 62
5 Hutnik Warszawa 46
6 Drukarz Warszawa 46

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
11.08 (s) 11:00 D KS Łomianki 1:1
15.08 (ś) 17:00 W Wisła II Płock 0:1
18.08 (s) 11:00 D Drukarz 1:1
25.08 (s) 11:00 D Huragan 1:3
01.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 2:2
08.09 (s) 11:00 D Mazur Gostynin 1:2
15.09 (s) 16:00 W Wkra Żuromin 2:1
22.09 (s) 11:00 D Kasztelan Sierpc 3:1
29.09 (s) 16:00 W Mławianka 3:0
06.10 (s) 11:00 D Ząbkovia 1:0
13.10 (s) 15:00 W Mazovia 1:3
20.10 (s) 11:00 D MKS Przasnysz 4:3
27.10 (s) 13:00 W MKS Ciechanów 0:0
03.11 (s) 11:00 D Pogoń II Siedlce 3:0
10.11 (s) 13:00 W Ożarowianka 0:1
17.11 (s) 13:00 W KS Łomianki 1:0
23.03 (s) 11:00 D Wisła II Płock 4:2
30.03 (s) 10:00 W Drukarz 1:0
06.04 (s) 11:00 W Huragan 0:3
13.04 (s) 11:00 D Korona Ostrołęka 2:2
19.04 (pt.) 17:00 W Mazur Gostynin 2:2
27.04 (s) 11:00 D Wkra Żuromin 1:1
04.05 (s) 16:00 W Kasztelan Sierpc 1:1
11.05 (s) 11:00 D Mławianka 1:1
15.05 (ś) 17:30 W Ząbkovia 1:1
29.05 (ś) 18:00 D Mazovia 0:2
25.05 (s) 15:00 W MKS Przasnysz 3:2
01.06 (s) 11:00 D MKS Ciechanów 8:1
08.06 (s) 11:00 W Pogoń II Siedlce 1:2
15.06 (s) 17:00 D Ożarowianka 6:1
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Damian Pracki Damian Pracki 18
2 Grzegorz Brzeziński Grzegorz Brzeziński 7
3 Erwin Nowik Erwin Nowik 4
4 Paweł Giel Paweł Giel 3
5 Piotr Wielgosz Piotr Wielgosz 3
6 Patryk Turko Patryk Turko 3

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY