OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Zapowiedź 23. kolejki

03 maja 2018, godz. 10:16

Przed nami 23. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I.

Skrót meczu z Sokołem

30 kwietnia 2018, godz. 14:31

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Sokołem Serock.

Wyniki 22. kolejki

29 kwietnia 2018, godz. 18:05

Zakończyła się 22. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I.

Przegrana rezerw

28 kwietnia 2018, godz. 22:14

Hutnik II Warszawa przegrał u siebie z Legionovią II Legionowo 2:5, w meczu 19. kolejki A Klasy, grupy I.

Trzy punkty dla Hutnika!

28 kwietnia 2018, godz. 18:51

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Sokołem Serock 3:1, w meczu 22. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Kamil Lackowski sędzią meczu

27 kwietnia 2018, godz. 15:48

Czwartoligowy arbiter Kamil Lackowski będzie sędzią głównym spotkania Sokół Serock - Hutnik Warszawa.

Sokół – Hutnik: Zapowiedź

26 kwietnia 2018, godz. 12:14

W sobotę, o godzinie 15, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Sokołem Serock, w meczu 22. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Zapowiedź 22. kolejki

26 kwietnia 2018, godz. 10:01

Przed nami 22. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I.

Urodziny Patryka Turko

25 kwietnia 2018, godz. 09:33

Dzisiaj, tj. 25 kwietnia, 22. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Patryk Turko.

Wyniki 21. kolejki

23 kwietnia 2018, godz. 21:15

Zakończyła się 21. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I. Trzy pierwsze zespoły wygrały swoje mecze.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53

Wizja Klubu

Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Hutnik Warszawa 16
2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 13
3 Drukarz Warszawa 12
4 Huragan Wołomin 12
5 Ząbkovia Ząbki 10
6 KS Łomianki 9

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
14.08 (ś) 20:30 D KS Łomianki 3:2
17.08 (s) 11:00 W Podlasie 5:2
23.08 (pt.) 19:30 D Drukarz 1:1
31.08 (s) 12:00 D Nadnarwianka 1:0
07.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 3:0
15.09 (n) 16:30 D Świt Staroźreby 2:1
21.09 (s) 16:00 W Ząbkovia Ząbki  
28.09 (s) 15:30 D Makowianka  
05.10 (s) 16:00 W MKS Przasnysz  
12.10 (s) 16:30 D Wisła II Płock  
19.10 (s) 11:00 W Huragan  
26.10 (s) 16:30 D Wkra Żuromin  
03.11 (n) 11:00 W Pogoń II Siedlce  
09.11 (s) 14:30 D Mazovia  
16.11 (s) 13:00 W Ożarowianka  
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Paweł Giel Paweł Giel 4
2 Mateusz Kowalski Mateusz Kowalski 3
3 Karol Cimochowski Karol Cimochowski 2
4 Sebastian Duczek Sebastian Duczek 1
5 Piotr Wielgosz Piotr Wielgosz 1
6 Łukasz Szala Łukasz Szala 1

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY