OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Trzy punkty jadą do Warszawy!

29 września 2018, godz. 20:48

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Mławianką Mława 3:0, w meczu 9. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Damian Szczytniewski sędzią meczu

28 września 2018, godz. 14:33

Damian Szczytniewski z okręgu płockiego będzie arbitrem głównym spotkania Mławianka Mława - Hutnik Warszawa.

Mławianka – Hutnik: Zapowiedź

27 września 2018, godz. 13:48

W sobotę, o godzinie 16, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Mławianką Mława, w meczu 9. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Zapowiedź 9. kolejki

27 września 2018, godz. 10:15

Przed nami 9. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Skrót meczu z Kasztelanem

24 września 2018, godz. 16:17

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Kasztelanem Sierpc.

Wyniki 8. kolejki

23 września 2018, godz. 12:56

Zakończyła się 8. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Hutnik - Kasztelan 3:1!

22 września 2018, godz. 14:54

Hutnik Warszawa wygrał u siebie z Kasztelanem Sierpc 3:1, w meczu 8. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Piotr Mandes sędzią meczu

21 września 2018, godz. 14:51

Piotr Mandes z Warszawy będzie arbitrem głównym spotkania Hutnik Warszawa - Kasztelan Sierpc.

Hutnik – Kasztelan: Zapowiedź

20 września 2018, godz. 14:03

W sobotę, o godzinie 11, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z Kasztelanem Sierpc, w meczu 8. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Zapowiedź 8. kolejki

20 września 2018, godz. 09:56

Przed nami 8. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53

Wizja Klubu

Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Hutnik Warszawa 16
2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 13
3 Drukarz Warszawa 12
4 Huragan Wołomin 12
5 Ząbkovia Ząbki 10
6 KS Łomianki 9

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
14.08 (ś) 20:30 D KS Łomianki 3:2
17.08 (s) 11:00 W Podlasie 5:2
23.08 (pt.) 19:30 D Drukarz 1:1
31.08 (s) 12:00 D Nadnarwianka 1:0
07.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 3:0
15.09 (n) 16:30 D Świt Staroźreby 2:1
21.09 (s) 16:00 W Ząbkovia Ząbki  
28.09 (s) 15:30 D Makowianka  
05.10 (s) 16:00 W MKS Przasnysz  
12.10 (s) 16:30 D Wisła II Płock  
19.10 (s) 11:00 W Huragan  
26.10 (s) 16:30 D Wkra Żuromin  
03.11 (n) 11:00 W Pogoń II Siedlce  
09.11 (s) 14:30 D Mazovia  
16.11 (s) 13:00 W Ożarowianka  
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Paweł Giel Paweł Giel 4
2 Mateusz Kowalski Mateusz Kowalski 3
3 Karol Cimochowski Karol Cimochowski 2
4 Sebastian Duczek Sebastian Duczek 1
5 Piotr Wielgosz Piotr Wielgosz 1
6 Łukasz Szala Łukasz Szala 1

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY