OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Porażka rezerw

08 kwietnia 2018, godz. 16:18

Hutnik II Warszawa przegrał na wyjeździe z ŁKS Łochów 1:2, w meczu 16. kolejki A Klasy, grupy I.

Kapitan poprowadził do zwycięstwa!

07 kwietnia 2018, godz. 15:07

Hutnik Warszawa wygrał u siebie z Promnikiem Łaskarzew 2:1, w meczu 19. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Hutnik – Promnik: Zapowiedź

05 kwietnia 2018, godz. 14:11

W sobotę, o godzinie 11, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z Promnikiem Łaskarzew, w meczu 19. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Zapowiedź 19. kolejki

05 kwietnia 2018, godz. 08:58

Przed nami 19. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I. Dwa mecze odbędą się w sobotę, a sześć spotkań zostanie rozegranych w niedzielę.

Skrót meczu z Olimpią

02 kwietnia 2018, godz. 15:27

Przedstawiamy skrót meczu Hutnika Warszawa z Olimpią Warszawa. Hutnicy przegrali na wyjeździe 1:2. Bramkę zdobył Damian Pracki.

Hutnik II – SRT Halinów 3:1

01 kwietnia 2018, godz. 14:01

Hutnik II Warszawa wygrał z SRT Halinów 3:1, w meczu 15. kolejki A Klasy, grupy I. Rezerwy klubu z Bielan pełniły rolę gospodarza, a spotkanie zostało rozegrane przy ul. Obrońców Tobruku 11.

Wyniki 18. kolejki

31 marca 2018, godz. 18:03

Zakończyła się 18. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I. Mecz Bóbr Tłuszcz – Victoria II Sulejówek został przełożony na 25 kwietnia.

Wesołych Świąt!

31 marca 2018, godz. 09:53

Z okazji Świąt Wielkanocnych kibicom, zawodnikom oraz pracownikom klubu składamy najserdeczniejsze życzenia, pogodnych oraz rodzinnych Świąt!

Derby dla Olimpii

30 marca 2018, godz. 19:10

Hutnik Warszawa przegrał na wyjeździe z Olimpią Warszawa 1:2, w meczu 18. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Hayk Avanesyan zawodnikiem Hutnika

29 marca 2018, godz. 13:14

Nowym zawodnikiem Hutnika Warszawa został 24-letni Ormianin Hayk Avanesyan, który przyszedł do klubu z Bielan jako wolny zawodnik.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
Wizja Klubu

Sparingi

13.07 - Mazur Karczew 2:1 (testowani)

20.07 (sobota, godz. 10.00, Chodaków)
Żyrardowianka Żyrardów (IV liga)

20.07 (sobota, godz. 13.30, Ożarów Mazowiecki)
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV liga)

27.07 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Ursus Warszawa (III liga)

03.08 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Mszczonowianka Mszczonów (IV liga)

07.08 (środa, godz. 18.30, Rembertów)
Escola Varsovia (Liga Okręgowa)

Transfery
Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Huragan Wołomin 67
2 MKS Przasnysz 65
3 Ząbkovia Ząbki 63
4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 62
5 Hutnik Warszawa 46
6 Drukarz Warszawa 46

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
11.08 (s) 11:00 D KS Łomianki 1:1
15.08 (ś) 17:00 W Wisła II Płock 0:1
18.08 (s) 11:00 D Drukarz 1:1
25.08 (s) 11:00 D Huragan 1:3
01.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 2:2
08.09 (s) 11:00 D Mazur Gostynin 1:2
15.09 (s) 16:00 W Wkra Żuromin 2:1
22.09 (s) 11:00 D Kasztelan Sierpc 3:1
29.09 (s) 16:00 W Mławianka 3:0
06.10 (s) 11:00 D Ząbkovia 1:0
13.10 (s) 15:00 W Mazovia 1:3
20.10 (s) 11:00 D MKS Przasnysz 4:3
27.10 (s) 13:00 W MKS Ciechanów 0:0
03.11 (s) 11:00 D Pogoń II Siedlce 3:0
10.11 (s) 13:00 W Ożarowianka 0:1
17.11 (s) 13:00 W KS Łomianki 1:0
23.03 (s) 11:00 D Wisła II Płock 4:2
30.03 (s) 10:00 W Drukarz 1:0
06.04 (s) 11:00 W Huragan 0:3
13.04 (s) 11:00 D Korona Ostrołęka 2:2
19.04 (pt.) 17:00 W Mazur Gostynin 2:2
27.04 (s) 11:00 D Wkra Żuromin 1:1
04.05 (s) 16:00 W Kasztelan Sierpc 1:1
11.05 (s) 11:00 D Mławianka 1:1
15.05 (ś) 17:30 W Ząbkovia 1:1
29.05 (ś) 18:00 D Mazovia 0:2
25.05 (s) 15:00 W MKS Przasnysz 3:2
01.06 (s) 11:00 D MKS Ciechanów 8:1
08.06 (s) 11:00 W Pogoń II Siedlce 1:2
15.06 (s) 17:00 D Ożarowianka 6:1
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Damian Pracki Damian Pracki 18
2 Grzegorz Brzeziński Grzegorz Brzeziński 7
3 Erwin Nowik Erwin Nowik 4
4 Paweł Giel Paweł Giel 3
5 Piotr Wielgosz Piotr Wielgosz 3
6 Patryk Turko Patryk Turko 3

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY