OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Hutnik – Świt II: Zapowiedź

17 kwietnia 2018, godz. 11:00

Jutro, w środę, o godzinie 17, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się ze Świtem II Nowy Dwór Mazowiecki, w zaległym meczu 16. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Skrót meczu z Bobrem

16 kwietnia 2018, godz. 16:33

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Bobrem Tłuszcz.

Wyniki 20. kolejki

15 kwietnia 2018, godz. 18:23

Zakończyła się 20. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I.

Remis rezerw

15 kwietnia 2018, godz. 16:32

Hutnik II Warszawa zremisował u siebie z Wkrą Pomiechówek 1:1, w meczu 17. kolejki A Klasy, grupy I.

Bóbr - Hutnik 0:4

14 kwietnia 2018, godz. 17:08

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Bobrem Tłuszcz 4:0, w meczu 20. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Łukasz Wieliczko sędzią meczu

13 kwietnia 2018, godz. 14:35

Łukasz Wieliczko będzie arbitrem głównym spotkania Bóbr Tłuszcz - Hutnik Warszawa.

Bóbr – Hutnik: Zapowiedź

12 kwietnia 2018, godz. 13:25

W sobotę, o godzinie 13, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Bobrem Tłuszcz, w meczu 20. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Zapowiedź 20. kolejki

12 kwietnia 2018, godz. 11:13

Przed nami 20. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I.

Skrót meczu z Promnikiem

09 kwietnia 2018, godz. 16:51

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Promnikiem Łaskarzew. Hutnicy wygrali u siebie 2:1, a bramki zdobyli Bartosz Osoliński i Piotr Leśniewicz.

Wyniki 19. kolejki

08 kwietnia 2018, godz. 18:03

Zakończyła się 19. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
Wizja Klubu

Sparingi

13.07 - Mazur Karczew 2:1 (testowani)

20.07 (sobota, godz. 10.00, Chodaków)
Żyrardowianka Żyrardów (IV liga)

20.07 (sobota, godz. 13.30, Ożarów Mazowiecki)
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV liga)

27.07 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Ursus Warszawa (III liga)

03.08 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Mszczonowianka Mszczonów (IV liga)

07.08 (środa, godz. 18.30, Rembertów)
Escola Varsovia (Liga Okręgowa)

Transfery
Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Huragan Wołomin 67
2 MKS Przasnysz 65
3 Ząbkovia Ząbki 63
4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 62
5 Hutnik Warszawa 46
6 Drukarz Warszawa 46

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
11.08 (s) 11:00 D KS Łomianki 1:1
15.08 (ś) 17:00 W Wisła II Płock 0:1
18.08 (s) 11:00 D Drukarz 1:1
25.08 (s) 11:00 D Huragan 1:3
01.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 2:2
08.09 (s) 11:00 D Mazur Gostynin 1:2
15.09 (s) 16:00 W Wkra Żuromin 2:1
22.09 (s) 11:00 D Kasztelan Sierpc 3:1
29.09 (s) 16:00 W Mławianka 3:0
06.10 (s) 11:00 D Ząbkovia 1:0
13.10 (s) 15:00 W Mazovia 1:3
20.10 (s) 11:00 D MKS Przasnysz 4:3
27.10 (s) 13:00 W MKS Ciechanów 0:0
03.11 (s) 11:00 D Pogoń II Siedlce 3:0
10.11 (s) 13:00 W Ożarowianka 0:1
17.11 (s) 13:00 W KS Łomianki 1:0
23.03 (s) 11:00 D Wisła II Płock 4:2
30.03 (s) 10:00 W Drukarz 1:0
06.04 (s) 11:00 W Huragan 0:3
13.04 (s) 11:00 D Korona Ostrołęka 2:2
19.04 (pt.) 17:00 W Mazur Gostynin 2:2
27.04 (s) 11:00 D Wkra Żuromin 1:1
04.05 (s) 16:00 W Kasztelan Sierpc 1:1
11.05 (s) 11:00 D Mławianka 1:1
15.05 (ś) 17:30 W Ząbkovia 1:1
29.05 (ś) 18:00 D Mazovia 0:2
25.05 (s) 15:00 W MKS Przasnysz 3:2
01.06 (s) 11:00 D MKS Ciechanów 8:1
08.06 (s) 11:00 W Pogoń II Siedlce 1:2
15.06 (s) 17:00 D Ożarowianka 6:1
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Damian Pracki Damian Pracki 18
2 Grzegorz Brzeziński Grzegorz Brzeziński 7
3 Erwin Nowik Erwin Nowik 4
4 Paweł Giel Paweł Giel 3
5 Piotr Wielgosz Piotr Wielgosz 3
6 Patryk Turko Patryk Turko 3

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY