OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Damian Szczytniewski sędzią meczu

28 września 2018, godz. 14:33

Damian Szczytniewski z okręgu płockiego będzie arbitrem głównym spotkania Mławianka Mława - Hutnik Warszawa.

Mławianka – Hutnik: Zapowiedź

27 września 2018, godz. 13:48

W sobotę, o godzinie 16, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Mławianką Mława, w meczu 9. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Zapowiedź 9. kolejki

27 września 2018, godz. 10:15

Przed nami 9. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Skrót meczu z Kasztelanem

24 września 2018, godz. 16:17

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Kasztelanem Sierpc.

Wyniki 8. kolejki

23 września 2018, godz. 12:56

Zakończyła się 8. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Hutnik - Kasztelan 3:1!

22 września 2018, godz. 14:54

Hutnik Warszawa wygrał u siebie z Kasztelanem Sierpc 3:1, w meczu 8. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Piotr Mandes sędzią meczu

21 września 2018, godz. 14:51

Piotr Mandes z Warszawy będzie arbitrem głównym spotkania Hutnik Warszawa - Kasztelan Sierpc.

Hutnik – Kasztelan: Zapowiedź

20 września 2018, godz. 14:03

W sobotę, o godzinie 11, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z Kasztelanem Sierpc, w meczu 8. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Zapowiedź 8. kolejki

20 września 2018, godz. 09:56

Przed nami 8. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Skrót meczu z Wkrą

17 września 2018, godz. 15:09

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Wkrą Żuromin.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
Wizja Klubu

Sparingi

13.07 - Mazur Karczew 2:1 (testowani)

20.07 (sobota, godz. 10.00, Chodaków)
Żyrardowianka Żyrardów (IV liga)

20.07 (sobota, godz. 13.30, Ożarów Mazowiecki)
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV liga)

27.07 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Ursus Warszawa (III liga)

03.08 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Mszczonowianka Mszczonów (IV liga)

07.08 (środa, godz. 18.30, Rembertów)
Escola Varsovia (Liga Okręgowa)

Transfery
Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Huragan Wołomin 67
2 MKS Przasnysz 65
3 Ząbkovia Ząbki 63
4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 62
5 Hutnik Warszawa 46
6 Drukarz Warszawa 46

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
11.08 (s) 11:00 D KS Łomianki 1:1
15.08 (ś) 17:00 W Wisła II Płock 0:1
18.08 (s) 11:00 D Drukarz 1:1
25.08 (s) 11:00 D Huragan 1:3
01.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 2:2
08.09 (s) 11:00 D Mazur Gostynin 1:2
15.09 (s) 16:00 W Wkra Żuromin 2:1
22.09 (s) 11:00 D Kasztelan Sierpc 3:1
29.09 (s) 16:00 W Mławianka 3:0
06.10 (s) 11:00 D Ząbkovia 1:0
13.10 (s) 15:00 W Mazovia 1:3
20.10 (s) 11:00 D MKS Przasnysz 4:3
27.10 (s) 13:00 W MKS Ciechanów 0:0
03.11 (s) 11:00 D Pogoń II Siedlce 3:0
10.11 (s) 13:00 W Ożarowianka 0:1
17.11 (s) 13:00 W KS Łomianki 1:0
23.03 (s) 11:00 D Wisła II Płock 4:2
30.03 (s) 10:00 W Drukarz 1:0
06.04 (s) 11:00 W Huragan 0:3
13.04 (s) 11:00 D Korona Ostrołęka 2:2
19.04 (pt.) 17:00 W Mazur Gostynin 2:2
27.04 (s) 11:00 D Wkra Żuromin 1:1
04.05 (s) 16:00 W Kasztelan Sierpc 1:1
11.05 (s) 11:00 D Mławianka 1:1
15.05 (ś) 17:30 W Ząbkovia 1:1
29.05 (ś) 18:00 D Mazovia 0:2
25.05 (s) 15:00 W MKS Przasnysz 3:2
01.06 (s) 11:00 D MKS Ciechanów 8:1
08.06 (s) 11:00 W Pogoń II Siedlce 1:2
15.06 (s) 17:00 D Ożarowianka 6:1
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Damian Pracki Damian Pracki 18
2 Grzegorz Brzeziński Grzegorz Brzeziński 7
3 Erwin Nowik Erwin Nowik 4
4 Paweł Giel Paweł Giel 3
5 Piotr Wielgosz Piotr Wielgosz 3
6 Patryk Turko Patryk Turko 3

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY