OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Urodziny Pawła Tarnowskiego

02 czerwca 2018, godz. 09:34

Dzisiaj, tj. 2 czerwca, 32. urodziny obchodzi zawodnik Hutnik Warszawa, Paweł Tarnowski.

Skrót meczu z Escolą

31 maja 2018, godz. 17:48

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Escolą Varsovia.

Urodziny Konrada Zezuli

31 maja 2018, godz. 09:59

Dzisiaj, tj. 31 maja, 29. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Konrad Zezula.

Escola - Hutnik 1:5!

30 maja 2018, godz. 21:42

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Escolą Varsovia 5:1, w meczu 28. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Damian Piotrowski sędzią meczu

29 maja 2018, godz. 15:44

Damian Piotrowski będzie sędzią głównym spotkania Escola Varsovia - Hutnik Warszawa.

Escola - Hutnik: Zapowiedź

29 maja 2018, godz. 10:17

Jutro, w środę, o godzinie 18, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Escolą Varsovia, w meczu 28. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I. Informacja dla naszych kibiców: wejście na obiekt dostępne będzie od ul. Liczydło.

Skrót meczu z Bugiem II

28 maja 2018, godz. 16:57

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Bugiem II Wyszków.

Mecz z Escolą 30 maja

28 maja 2018, godz. 11:53

Najbliższy mecz wyjazdowy z Escolą Varsovia został przełożony z 3 czerwca na 30 maja (środa, godz. 18.)

Wyniki 27. kolejki

27 maja 2018, godz. 19:11

Zakończyła się 27. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I. Hutnik Warszawa uzyskał awans do IV ligi, a pierwszym spadkowiczem jest Bug II Wyszków.

Hutnik w IV lidze!

26 maja 2018, godz. 16:27

Hutnik Warszawa wygrał u siebie z Bugiem II Wyszków 3:0, w meczu 27. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I. Tym samym Hutnicy zapewnili sobie awans do IV ligi!

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58

Wizja Klubu

Sparingi

25.01 – Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III liga)
01.02 (Milanówek) – Błonianka Błonie (IV liga)
08.02 (Józefów) – Józefovia Józefów (IV liga)
15.02 (Piaseczno) – MKS Piaseczno (IV liga)
22.02 (Karczew) – Mazur Karczew (IV liga)
22.02 (ul. Obrońców Tobruku 11) – Unia Warszawa (IV liga)
29.02 (Marki) – Marcovia Marki (Liga Okręgowa)
07.03 – Żyrardowianka Żyrardów (IV liga)

Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Drukarz Warszawa 35
2 Huragan Wołomin 32
3 Hutnik Warszawa 31
4 KS Łomianki 29
5 Mazovia Mińsk Mazowiecki 29
6 MKS Przasnysz 28

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
14.08 (ś) 20:30 D KS Łomianki 3:2
17.08 (s) 11:00 W Podlasie 5:2
23.08 (pt.) 19:30 D Drukarz 1:1
31.08 (s) 12:00 D Nadnarwianka 1:0
07.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 3:0
15.09 (n) 16:30 D Świt Staroźreby 2:1
21.09 (s) 20:00 W Ząbkovia Ząbki 2:0
28.09 (s) 15:30 D Makowianka 6:1
05.10 (s) 15:00 W MKS Przasnysz 0:4
12.10 (s) 16:30 D Wisła II Płock 3:0
19.10 (s) 11:00 W Huragan 1:4
26.10 (s) 16:30 D Wkra Żuromin 5:0
03.11 (n) 16:00 W Pogoń II Siedlce 2:4
09.11 (s) 14:30 D Mazovia 0:3
16.11 (s) 13:00 W Ożarowianka 5:0
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Mateusz Kowalski Mateusz Kowalski 12
2 Paweł Giel Paweł Giel 9
3 Sebastian Duczek Sebastian Duczek 3
4 Karol Cimochowski Karol Cimochowski 3
5 Damian Pracki Damian Pracki 2
6 Patryk Turko Patryk Turko 2

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY