OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Zwycięstwo na koniec

16 czerwca 2018, godz. 14:37

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Victorią II Sulejówek 2:0, w meczu 30. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Piotr Kosiorek sędzią meczu

15 czerwca 2018, godz. 15:27

Piotr Kosiorek będzie sędzią głównym spotkania Victoria II Sulejówek - Hutnik Warszawa.

Zapowiedź 30. kolejki

14 czerwca 2018, godz. 15:29

Przed nami ostatnia, 30. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I.

Victoria II - Hutnik: Zapowiedź

14 czerwca 2018, godz. 15:23

W sobotę, o godzinie 11, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Victorią II Sulejówek, w meczu 30. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Skrót meczu z Unią

12 czerwca 2018, godz. 15:13

Przedstawiamy skrót meczu Hutnika Warszawa z Unią Warszawa. Hutnicy przegrali u siebie 1:3.

Urodziny Kacpra Winiarka

10 czerwca 2018, godz. 08:13

Dzisiaj, tj. 10 czerwca, 20. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Kacper Winiarek.

Wyniki 29. kolejki

09 czerwca 2018, godz. 17:45

Zakończyła się 29. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I. Błyskawica Warszawa przegrała na wyjeździe z Dębem Wieliszew 0:5 i spadła do A Klasy.

Hutnik - Unia 1:3

09 czerwca 2018, godz. 16:09

Hutnik Warszawa przegrał u siebie z Unią Warszawa 1:3, w meczu 29. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Michał Więckowski sędzią meczu

08 czerwca 2018, godz. 16:48

Michał Więckowski będzie arbitrem głównym spotkania Hutnik Warszawa - Unia Warszawa.

Hutnik – Unia: Zapowiedź

07 czerwca 2018, godz. 13:48

W sobotę, o godzinie 11, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z Unią Warszawa, w meczu 29. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I. Będzie to ostatnie spotkanie w roli gospodarza w tym sezonie.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59

Wizja Klubu

Transfery
Sparingi

18.01 - Turniej im. A. Zaranka
Okęcie Warszawa - Hutnik 1:0
Polonia II Warszawa - Hutnik 1:5
(testowani x2, Zuchora, Szala, Stanisławski)


25.01 – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:9 (Giel)
01.02 (Milanówek, godz. 9.30) – Błonianka Błonie (IV liga)
08.02 (Józefów) – Józefovia Józefów (IV liga)
15.02 (Piaseczno) – MKS Piaseczno (IV liga)
22.02 (Karczew) – Mazur Karczew (IV liga)
22.02 (ul. Obrońców Tobruku 11) – Unia Warszawa (IV liga)
29.02 (Marki) – Marcovia Marki (Liga Okręgowa)
07.03 – Żyrardowianka Żyrardów (IV liga)

Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Drukarz Warszawa 35
2 Huragan Wołomin 32
3 Hutnik Warszawa 31
4 KS Łomianki 29
5 Mazovia Mińsk Mazowiecki 29
6 MKS Przasnysz 28

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
14.08 (ś) 20:30 D KS Łomianki 3:2
17.08 (s) 11:00 W Podlasie 5:2
23.08 (pt.) 19:30 D Drukarz 1:1
31.08 (s) 12:00 D Nadnarwianka 1:0
07.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 3:0
15.09 (n) 16:30 D Świt Staroźreby 2:1
21.09 (s) 20:00 W Ząbkovia Ząbki 2:0
28.09 (s) 15:30 D Makowianka 6:1
05.10 (s) 15:00 W MKS Przasnysz 0:4
12.10 (s) 16:30 D Wisła II Płock 3:0
19.10 (s) 11:00 W Huragan 1:4
26.10 (s) 16:30 D Wkra Żuromin 5:0
03.11 (n) 16:00 W Pogoń II Siedlce 2:4
09.11 (s) 14:30 D Mazovia 0:3
16.11 (s) 13:00 W Ożarowianka 5:0
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Mateusz Kowalski Mateusz Kowalski 12
2 Paweł Giel Paweł Giel 9
3 Sebastian Duczek Sebastian Duczek 3
4 Karol Cimochowski Karol Cimochowski 3
5 Patryk Turko Patryk Turko 2
6 Erwin Nowik Erwin Nowik 2

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY