OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Piotr Chojnacki sędzią meczu

12 października 2018, godz. 15:06

Trzecioligowy arbiter Piotr Chojnacki z Warszawy będzie sędzią głównym spotkania Mazovia Mińsk Mazowiecki - Hutnik Warszawa.

Mazovia - Hutnik: Zapowiedź

11 października 2018, godz. 19:13

W sobotę, o godzinie 15, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Mazovią Mińsk Mazowiecki, w meczu 11. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Zapowiedź 11. kolejki

11 października 2018, godz. 09:54

Przed nami 11. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Skrót meczu z Ząbkovią

08 października 2018, godz. 16:21

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Ząbkovią Ząbki.

Wyniki 10. kolejki

07 października 2018, godz. 12:51

Zakończyła się 10. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Ząbkovia pokonana!

06 października 2018, godz. 14:36

Hutnik Warszawa wygrał u siebie z Ząbkovią Ząbki 1:0, w meczu 10. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Łukasz Trawiński sędzią meczu

05 października 2018, godz. 17:07

Łukasz Trawiński z okręgu warszawskiego będzie sędzią głównym spotkania Hutnik Warszawa – Ząbkovia Ząbki.

Hutnik – Ząbkovia: Zapowiedź

04 października 2018, godz. 15:55

W sobotę, o godzinie 11, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z Ząbkovią Ząbki, w meczu 10. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Zapowiedź 10. kolejki

04 października 2018, godz. 09:26

Przed nami 10. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Wyniki 9. kolejki

29 września 2018, godz. 22:26

Zakończyła się 9. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53

Wizja Klubu

Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Hutnik Warszawa 16
2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 13
3 Drukarz Warszawa 12
4 Huragan Wołomin 12
5 Ząbkovia Ząbki 10
6 KS Łomianki 9

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
14.08 (ś) 20:30 D KS Łomianki 3:2
17.08 (s) 11:00 W Podlasie 5:2
23.08 (pt.) 19:30 D Drukarz 1:1
31.08 (s) 12:00 D Nadnarwianka 1:0
07.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 3:0
15.09 (n) 16:30 D Świt Staroźreby 2:1
21.09 (s) 16:00 W Ząbkovia Ząbki  
28.09 (s) 15:30 D Makowianka  
05.10 (s) 16:00 W MKS Przasnysz  
12.10 (s) 16:30 D Wisła II Płock  
19.10 (s) 11:00 W Huragan  
26.10 (s) 16:30 D Wkra Żuromin  
03.11 (n) 11:00 W Pogoń II Siedlce  
09.11 (s) 14:30 D Mazovia  
16.11 (s) 13:00 W Ożarowianka  
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Paweł Giel Paweł Giel 4
2 Mateusz Kowalski Mateusz Kowalski 3
3 Karol Cimochowski Karol Cimochowski 2
4 Sebastian Duczek Sebastian Duczek 1
5 Piotr Wielgosz Piotr Wielgosz 1
6 Łukasz Szala Łukasz Szala 1

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY