OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Zapowiedź 21. kolejki

20 kwietnia 2018, godz. 09:46

Przed nami 21. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I.

Skrót meczu ze Świtem II

19 kwietnia 2018, godz. 16:57

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa ze Świtem II Nowy Dwór Mazowiecki.

Wysokie zwycięstwo

18 kwietnia 2018, godz. 20:22

Hutnik Warszawa wygrał u siebie ze Świtem II Nowy Dwór Mazowiecki 9:0, w zaległym meczu 16. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Zmarł Jan Włodarczyk

18 kwietnia 2018, godz. 12:55

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że zmarł były piłkarz Hutnika Warszawa, Jan Włodarczyk.

Michał Zajdel sędzią meczu

17 kwietnia 2018, godz. 15:48

Czwartoligowy arbiter Michał Zajdel będzie sędzią głównym spotkania Hutnik Warszawa – Świt II Nowy Dwór Mazowiecki.

Hutnik – Świt II: Zapowiedź

17 kwietnia 2018, godz. 11:00

Jutro, w środę, o godzinie 17, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się ze Świtem II Nowy Dwór Mazowiecki, w zaległym meczu 16. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Skrót meczu z Bobrem

16 kwietnia 2018, godz. 16:33

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Bobrem Tłuszcz.

Wyniki 20. kolejki

15 kwietnia 2018, godz. 18:23

Zakończyła się 20. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I.

Remis rezerw

15 kwietnia 2018, godz. 16:32

Hutnik II Warszawa zremisował u siebie z Wkrą Pomiechówek 1:1, w meczu 17. kolejki A Klasy, grupy I.

Bóbr - Hutnik 0:4

14 kwietnia 2018, godz. 17:08

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Bobrem Tłuszcz 4:0, w meczu 20. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Wizja Klubu

Ogłoszenie

Hutnik Warszawa poszukuje młodzieżowców (rocznik 1999 i młodsi) do gry w zespołach seniorów (IV liga i A Klasa). Zainteresowanych prosimy o przesłanie na e-mail biuro@hutnikwarszawa.pl następujących informacji:
- imię i nazwisko
- data urodzenia
- pozycja
- aktualny klub

Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Huragan Wołomin 60
2 MKS Przasnysz 58
3 Ząbkovia Ząbki 51
4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 47
5 KS Łomianki 38
6 Hutnik Warszawa 37

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
11.08 (s) 11:00 D KS Łomianki 1:1
15.08 (ś) 17:00 W Wisła II Płock 0:1
18.08 (s) 11:00 D Drukarz 1:1
25.08 (s) 11:00 D Huragan 1:3
01.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 2:2
08.09 (s) 11:00 D Mazur Gostynin 1:2
15.09 (s) 16:00 W Wkra Żuromin 2:1
22.09 (s) 11:00 D Kasztelan Sierpc 3:1
29.09 (s) 16:00 W Mławianka 3:0
06.10 (s) 11:00 D Ząbkovia 1:0
13.10 (s) 15:00 W Mazovia 1:3
20.10 (s) 11:00 D MKS Przasnysz 4:3
27.10 (s) 13:00 W MKS Ciechanów 0:0
03.11 (s) 11:00 D Pogoń II Siedlce 3:0
10.11 (s) 13:00 W Ożarowianka 0:1
17.11 (s) 13:00 W KS Łomianki 1:0
23.03 (s) 11:00 D Wisła II Płock 4:2
30.03 (s) 10:00 W Drukarz 1:0
06.04 (s) 11:00 W Huragan 0:3
13.04 (s) 11:00 D Korona Ostrołęka 2:2
19.04 (pt.) 17:00 W Mazur Gostynin 2:2
27.04 (s) 11:00 D Wkra Żuromin 1:1
04.05 (s) 16:00 W Kasztelan Sierpc 1:1
11.05 (s) 11:00 D Mławianka 1:1
15.05 (ś) 17:30 W Ząbkovia 1:1
29.05 (ś) 18:00 D Mazovia  
25.05 (s) 15:00 W MKS Przasnysz  
01.06 (s) 11:00 D MKS Ciechanów  
08.06 (s) 17:00 W Pogoń II Siedlce  
15.06 (s) 17:00 D Ożarowianka  
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Damian Pracki Damian Pracki 13
2 Erwin Nowik Erwin Nowik 4
3 Patryk Turko Patryk Turko 3
4 Piotr Wielgosz Piotr Wielgosz 2
5 Grzegorz Brzeziński Grzegorz Brzeziński 2
6 Paweł Tarnowski Paweł Tarnowski 2

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY