OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Mazur II – Hutnik: Zapowiedź

22 maja 2018, godz. 13:20

Jutro, w środę, o godzinie 17, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Mazurem II Karczew, w meczu 26. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Zapowiedź 26. kolejki

22 maja 2018, godz. 09:59

Przed nami 26. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I.

Skrót meczu z Błyskawicą

21 maja 2018, godz. 16:22

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Błyskawicą Warszawa. Hutnicy wygrali u siebie 7:0.

Wyniki 25. kolejki

20 maja 2018, godz. 20:22

Zakończyła się 25. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I.

Siedem do zera!

19 maja 2018, godz. 14:34

Hutnik Warszawa wygrał u siebie z Błyskawicą Warszawa 7:0, w meczu 25. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Krzysztof Szczęsny sędzią meczu

18 maja 2018, godz. 15:05

Czwartoligowy arbiter Krzysztof Szczęsny będzie sędzią głównym spotkania Hutnik Warszawa - Błyskawica Warszawa.

Hutnik – Błyskawica: Zapowiedź

17 maja 2018, godz. 14:46

Zapowiedź 25. kolejki

17 maja 2018, godz. 09:45

Przed nami 25. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I.

Skrót meczu z Wisłą

15 maja 2018, godz. 15:58

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Wisłą Maciejowice. Hutnicy wygrali na wyjeździe 6:0.

Wyniki 24. kolejki

14 maja 2018, godz. 15:30

Zakończyła się 24. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I. Hutnik Warszawa powiększył przewagę nad wiceliderem.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
Wizja Klubu

Sparingi

13.07 - Mazur Karczew 2:1 (testowani)

20.07 (sobota, godz. 10.00, Chodaków)
Żyrardowianka Żyrardów (IV liga)

20.07 (sobota, godz. 13.30, Ożarów Mazowiecki)
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV liga)

27.07 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Ursus Warszawa (III liga)

03.08 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Mszczonowianka Mszczonów (IV liga)

07.08 (środa, godz. 18.30, Rembertów)
Escola Varsovia (Liga Okręgowa)

Transfery
Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Huragan Wołomin 67
2 MKS Przasnysz 65
3 Ząbkovia Ząbki 63
4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 62
5 Hutnik Warszawa 46
6 Drukarz Warszawa 46

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
11.08 (s) 11:00 D KS Łomianki 1:1
15.08 (ś) 17:00 W Wisła II Płock 0:1
18.08 (s) 11:00 D Drukarz 1:1
25.08 (s) 11:00 D Huragan 1:3
01.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 2:2
08.09 (s) 11:00 D Mazur Gostynin 1:2
15.09 (s) 16:00 W Wkra Żuromin 2:1
22.09 (s) 11:00 D Kasztelan Sierpc 3:1
29.09 (s) 16:00 W Mławianka 3:0
06.10 (s) 11:00 D Ząbkovia 1:0
13.10 (s) 15:00 W Mazovia 1:3
20.10 (s) 11:00 D MKS Przasnysz 4:3
27.10 (s) 13:00 W MKS Ciechanów 0:0
03.11 (s) 11:00 D Pogoń II Siedlce 3:0
10.11 (s) 13:00 W Ożarowianka 0:1
17.11 (s) 13:00 W KS Łomianki 1:0
23.03 (s) 11:00 D Wisła II Płock 4:2
30.03 (s) 10:00 W Drukarz 1:0
06.04 (s) 11:00 W Huragan 0:3
13.04 (s) 11:00 D Korona Ostrołęka 2:2
19.04 (pt.) 17:00 W Mazur Gostynin 2:2
27.04 (s) 11:00 D Wkra Żuromin 1:1
04.05 (s) 16:00 W Kasztelan Sierpc 1:1
11.05 (s) 11:00 D Mławianka 1:1
15.05 (ś) 17:30 W Ząbkovia 1:1
29.05 (ś) 18:00 D Mazovia 0:2
25.05 (s) 15:00 W MKS Przasnysz 3:2
01.06 (s) 11:00 D MKS Ciechanów 8:1
08.06 (s) 11:00 W Pogoń II Siedlce 1:2
15.06 (s) 17:00 D Ożarowianka 6:1
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Damian Pracki Damian Pracki 18
2 Grzegorz Brzeziński Grzegorz Brzeziński 7
3 Erwin Nowik Erwin Nowik 4
4 Paweł Giel Paweł Giel 3
5 Piotr Wielgosz Piotr Wielgosz 3
6 Patryk Turko Patryk Turko 3

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY