OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Maciej Pietrzyk sędzią meczu

22 maja 2018, godz. 16:51

Czwartoligowy arbiter Maciej Pietrzyk będzie sędzią głównym spotkania Mazur II Karczew - Hutnik Warszawa.

Mazur II – Hutnik: Zapowiedź

22 maja 2018, godz. 13:20

Jutro, w środę, o godzinie 17, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Mazurem II Karczew, w meczu 26. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Zapowiedź 26. kolejki

22 maja 2018, godz. 09:59

Przed nami 26. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I.

Skrót meczu z Błyskawicą

21 maja 2018, godz. 16:22

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Błyskawicą Warszawa. Hutnicy wygrali u siebie 7:0.

Wyniki 25. kolejki

20 maja 2018, godz. 20:22

Zakończyła się 25. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I.

Siedem do zera!

19 maja 2018, godz. 14:34

Hutnik Warszawa wygrał u siebie z Błyskawicą Warszawa 7:0, w meczu 25. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Krzysztof Szczęsny sędzią meczu

18 maja 2018, godz. 15:05

Czwartoligowy arbiter Krzysztof Szczęsny będzie sędzią głównym spotkania Hutnik Warszawa - Błyskawica Warszawa.

Hutnik – Błyskawica: Zapowiedź

17 maja 2018, godz. 14:46

Zapowiedź 25. kolejki

17 maja 2018, godz. 09:45

Przed nami 25. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I.

Skrót meczu z Wisłą

15 maja 2018, godz. 15:58

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Wisłą Maciejowice. Hutnicy wygrali na wyjeździe 6:0.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53

Wizja Klubu

Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Hutnik Warszawa 16
2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 13
3 Drukarz Warszawa 12
4 Huragan Wołomin 12
5 Ząbkovia Ząbki 10
6 KS Łomianki 9

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
14.08 (ś) 20:30 D KS Łomianki 3:2
17.08 (s) 11:00 W Podlasie 5:2
23.08 (pt.) 19:30 D Drukarz 1:1
31.08 (s) 12:00 D Nadnarwianka 1:0
07.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 3:0
15.09 (n) 16:30 D Świt Staroźreby 2:1
21.09 (s) 16:00 W Ząbkovia Ząbki  
28.09 (s) 15:30 D Makowianka  
05.10 (s) 16:00 W MKS Przasnysz  
12.10 (s) 16:30 D Wisła II Płock  
19.10 (s) 11:00 W Huragan  
26.10 (s) 16:30 D Wkra Żuromin  
03.11 (n) 11:00 W Pogoń II Siedlce  
09.11 (s) 14:30 D Mazovia  
16.11 (s) 13:00 W Ożarowianka  
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Paweł Giel Paweł Giel 4
2 Mateusz Kowalski Mateusz Kowalski 3
3 Karol Cimochowski Karol Cimochowski 2
4 Sebastian Duczek Sebastian Duczek 1
5 Piotr Wielgosz Piotr Wielgosz 1
6 Łukasz Szala Łukasz Szala 1

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY