OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Rezerwy w kolejnej rundzie

14 sierpnia 2019, godz. 23:36

Hutnik II Warszawa wygrał z UKS Siekierki 3:1, w meczu II rundy Pucharu Okręgowego na szczeblu warszawskim.

Trzy punkty na początek!

14 sierpnia 2019, godz. 23:31

Hutnik Warszawa wygrał z KS Łomianki 3:2, w meczu 1. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Karol Wójcik sędzią meczu

13 sierpnia 2019, godz. 21:35

Karol Wójcik z Siedlec będzie sędzią głównym spotkania Hutnik Warszawa – KS Łomianki.

Patryk Liszewski wypożyczony do Ożarowianki

13 sierpnia 2019, godz. 21:16

Patryk Liszewski został wypożyczony na rok do czwartoligowej Ożarowianki Ożarów Mazowiecki.

Puchar: Hutnik II - UKS Siekierki

13 sierpnia 2019, godz. 21:02

Jutro, w środę, o godzinie 18.00, rezerwy Hutnika Warszawa rozpoczną rywalizację w Pucharze Okręgowym (II runda). Przeciwnikiem jest UKS Siekierki.

Hutnik – KS Łomianki: Zapowiedź

13 sierpnia 2019, godz. 16:48

Jutro, w środę, o godzinie 20.30, Hutnik Warszawa podejmować będzie KS Łomianki na inaugurację sezonu 2019/20 w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Zapowiedź 1. kolejki

13 sierpnia 2019, godz. 16:43

Przed nami inauguracja sezonu w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej. Wszystkie mecze zostały zaplanowane na środę.

Krystian Pusiak wypożyczony do GKS Niemce

13 sierpnia 2019, godz. 08:45

Krystian Pusiak został wypożyczony na rok do GKS Niemce (lubelska Liga Okręgowa).

Michał Zawistowski zawodnikiem Hutnika

12 sierpnia 2019, godz. 12:25

16-letni środkowy pomocnik Michał Zawistowski przeszedł do Hutnika Warszawa na zasadzie transferu definitywnego z Talentu Warszawa.

Grzegorz Brzeziński w Marcovii

12 sierpnia 2019, godz. 12:22

Grzegorz Brzeziński przeszedł na zasadzie transferu definitywnego do występującej w Lidze Okręgowej Marcovii Marki.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53

Wizja Klubu

Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Hutnik Warszawa 16
2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 13
3 Drukarz Warszawa 12
4 Huragan Wołomin 12
5 Ząbkovia Ząbki 10
6 KS Łomianki 9

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
14.08 (ś) 20:30 D KS Łomianki 3:2
17.08 (s) 11:00 W Podlasie 5:2
23.08 (pt.) 19:30 D Drukarz 1:1
31.08 (s) 12:00 D Nadnarwianka 1:0
07.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 3:0
15.09 (n) 16:30 D Świt Staroźreby 2:1
21.09 (s) 16:00 W Ząbkovia Ząbki  
28.09 (s) 15:30 D Makowianka  
05.10 (s) 16:00 W MKS Przasnysz  
12.10 (s) 16:30 D Wisła II Płock  
19.10 (s) 11:00 W Huragan  
26.10 (s) 16:30 D Wkra Żuromin  
03.11 (n) 11:00 W Pogoń II Siedlce  
09.11 (s) 14:30 D Mazovia  
16.11 (s) 13:00 W Ożarowianka  
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Paweł Giel Paweł Giel 4
2 Mateusz Kowalski Mateusz Kowalski 3
3 Karol Cimochowski Karol Cimochowski 2
4 Sebastian Duczek Sebastian Duczek 1
5 Piotr Wielgosz Piotr Wielgosz 1
6 Łukasz Szala Łukasz Szala 1

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY