OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Hutnik - Pogoń II 3:0!

03 listopada 2018, godz. 14:50

Hutnik Warszawa wygrał u siebie z Pogonią II Siedlce 3:0, w meczu 14. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Kamil Rzechółko sędzią meczu

02 listopada 2018, godz. 14:23

Kamil Rzechółko z okręgu płockiego będzie arbitrem głównym spotkania Hutnik Warszawa – Pogoń II Siedlce.

Hutnik – Pogoń II: Zapowiedź

01 listopada 2018, godz. 12:57

W sobotę, o godzinie 11, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z Pogonią II Siedlce, w meczu 14. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Zapowiedź 14. kolejki

01 listopada 2018, godz. 09:47

Przed nami przedostatnia seria spotkań w rundzie jesiennej.

Wyniki 13. kolejki

28 października 2018, godz. 13:23

Zakończyła się 13. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Bez bramek w Ciechanowie

27 października 2018, godz. 18:45

Hutnik Warszawa bezbramkowo zremisował na wyjeździe z MKS Ciechanów, w meczu 13. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Marek Lewandowski sędzią meczu

26 października 2018, godz. 19:05

Marek Lewandowski z Warszawy będzie sędzią głównym spotkania MKS Ciechanów - Hutnik Warszawa.

MKS Ciechanów – Hutnik: Zapowiedź

25 października 2018, godz. 13:38

W sobotę, o godzinie 13, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z MKS Ciechanów, w meczu 13. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Zapowiedź 13. kolejki

25 października 2018, godz. 09:38

Przed nami 13. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Skrót meczu z Przasnyszem

22 października 2018, godz. 14:56

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z MKS Przasnysz.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
Wizja Klubu

Sparingi

13.07 - Mazur Karczew 2:1 (testowani)

20.07 (sobota, godz. 10.00, Chodaków)
Żyrardowianka Żyrardów (IV liga)

20.07 (sobota, godz. 13.30, Ożarów Mazowiecki)
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV liga)

27.07 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Ursus Warszawa (III liga)

03.08 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Mszczonowianka Mszczonów (IV liga)

07.08 (środa, godz. 18.30, Rembertów)
Escola Varsovia (Liga Okręgowa)

Transfery
Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Huragan Wołomin 67
2 MKS Przasnysz 65
3 Ząbkovia Ząbki 63
4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 62
5 Hutnik Warszawa 46
6 Drukarz Warszawa 46

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
11.08 (s) 11:00 D KS Łomianki 1:1
15.08 (ś) 17:00 W Wisła II Płock 0:1
18.08 (s) 11:00 D Drukarz 1:1
25.08 (s) 11:00 D Huragan 1:3
01.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 2:2
08.09 (s) 11:00 D Mazur Gostynin 1:2
15.09 (s) 16:00 W Wkra Żuromin 2:1
22.09 (s) 11:00 D Kasztelan Sierpc 3:1
29.09 (s) 16:00 W Mławianka 3:0
06.10 (s) 11:00 D Ząbkovia 1:0
13.10 (s) 15:00 W Mazovia 1:3
20.10 (s) 11:00 D MKS Przasnysz 4:3
27.10 (s) 13:00 W MKS Ciechanów 0:0
03.11 (s) 11:00 D Pogoń II Siedlce 3:0
10.11 (s) 13:00 W Ożarowianka 0:1
17.11 (s) 13:00 W KS Łomianki 1:0
23.03 (s) 11:00 D Wisła II Płock 4:2
30.03 (s) 10:00 W Drukarz 1:0
06.04 (s) 11:00 W Huragan 0:3
13.04 (s) 11:00 D Korona Ostrołęka 2:2
19.04 (pt.) 17:00 W Mazur Gostynin 2:2
27.04 (s) 11:00 D Wkra Żuromin 1:1
04.05 (s) 16:00 W Kasztelan Sierpc 1:1
11.05 (s) 11:00 D Mławianka 1:1
15.05 (ś) 17:30 W Ząbkovia 1:1
29.05 (ś) 18:00 D Mazovia 0:2
25.05 (s) 15:00 W MKS Przasnysz 3:2
01.06 (s) 11:00 D MKS Ciechanów 8:1
08.06 (s) 11:00 W Pogoń II Siedlce 1:2
15.06 (s) 17:00 D Ożarowianka 6:1
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Damian Pracki Damian Pracki 18
2 Grzegorz Brzeziński Grzegorz Brzeziński 7
3 Erwin Nowik Erwin Nowik 4
4 Paweł Giel Paweł Giel 3
5 Piotr Wielgosz Piotr Wielgosz 3
6 Patryk Turko Patryk Turko 3

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY