OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Zapowiedź 16. kolejki

15 listopada 2018, godz. 09:13

Przed nami 16. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej. Jest to pierwsza kolejka rundy wiosennej, rozgrywana awansem.

Skrót meczu z Ożarowianką

12 listopada 2018, godz. 14:51

Przedstawiamy skrót meczu Hutnika Warszawa z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki.

Wyniki 15. kolejki

11 listopada 2018, godz. 13:04

Zakończyła się 15. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Niezasłużona porażka

10 listopada 2018, godz. 16:18

Hutnik Warszawa przegrał na wyjeździe z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki 0:1, w meczu 15. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Marek Lewandowski sędzią meczu

09 listopada 2018, godz. 15:52

Marek Lewandowski z Warszawy będzie sędzią głównym spotkania Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Hutnik Warszawa.

Ożarowianka – Hutnik: Zapowiedź

08 listopada 2018, godz. 14:33

W sobotę, o godzinie 13, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki, w meczu 15. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupie północnej.

Zapowiedź 15. kolejki

08 listopada 2018, godz. 13:12

Przed nami 15. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

16. kolejka zostanie rozegrana awansem

06 listopada 2018, godz. 16:07

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej podjął decyzję, w związku z dobrymi warunkami atmosferycznymi, o rozegraniu awansem 16. kolejki.

Skrót meczu z Pogonią II

05 listopada 2018, godz. 13:00

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Pogonią II Siedlce.

Wyniki 14. kolejki

04 listopada 2018, godz. 13:00

Zakończyła się przedostatnia seria spotkań w rundzie jesiennej.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
Wizja Klubu

Sparingi

13.07 - Mazur Karczew 2:1 (testowani)

20.07 (sobota, godz. 10.00, Chodaków)
Żyrardowianka Żyrardów (IV liga)

20.07 (sobota, godz. 13.30, Ożarów Mazowiecki)
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV liga)

27.07 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Ursus Warszawa (III liga)

03.08 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Mszczonowianka Mszczonów (IV liga)

07.08 (środa, godz. 18.30, Rembertów)
Escola Varsovia (Liga Okręgowa)

Transfery
Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Huragan Wołomin 67
2 MKS Przasnysz 65
3 Ząbkovia Ząbki 63
4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 62
5 Hutnik Warszawa 46
6 Drukarz Warszawa 46

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
11.08 (s) 11:00 D KS Łomianki 1:1
15.08 (ś) 17:00 W Wisła II Płock 0:1
18.08 (s) 11:00 D Drukarz 1:1
25.08 (s) 11:00 D Huragan 1:3
01.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 2:2
08.09 (s) 11:00 D Mazur Gostynin 1:2
15.09 (s) 16:00 W Wkra Żuromin 2:1
22.09 (s) 11:00 D Kasztelan Sierpc 3:1
29.09 (s) 16:00 W Mławianka 3:0
06.10 (s) 11:00 D Ząbkovia 1:0
13.10 (s) 15:00 W Mazovia 1:3
20.10 (s) 11:00 D MKS Przasnysz 4:3
27.10 (s) 13:00 W MKS Ciechanów 0:0
03.11 (s) 11:00 D Pogoń II Siedlce 3:0
10.11 (s) 13:00 W Ożarowianka 0:1
17.11 (s) 13:00 W KS Łomianki 1:0
23.03 (s) 11:00 D Wisła II Płock 4:2
30.03 (s) 10:00 W Drukarz 1:0
06.04 (s) 11:00 W Huragan 0:3
13.04 (s) 11:00 D Korona Ostrołęka 2:2
19.04 (pt.) 17:00 W Mazur Gostynin 2:2
27.04 (s) 11:00 D Wkra Żuromin 1:1
04.05 (s) 16:00 W Kasztelan Sierpc 1:1
11.05 (s) 11:00 D Mławianka 1:1
15.05 (ś) 17:30 W Ząbkovia 1:1
29.05 (ś) 18:00 D Mazovia 0:2
25.05 (s) 15:00 W MKS Przasnysz 3:2
01.06 (s) 11:00 D MKS Ciechanów 8:1
08.06 (s) 11:00 W Pogoń II Siedlce 1:2
15.06 (s) 17:00 D Ożarowianka 6:1
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Damian Pracki Damian Pracki 18
2 Grzegorz Brzeziński Grzegorz Brzeziński 7
3 Erwin Nowik Erwin Nowik 4
4 Paweł Giel Paweł Giel 3
5 Piotr Wielgosz Piotr Wielgosz 3
6 Patryk Turko Patryk Turko 3

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY