OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Mazovia - Hutnik: Zapowiedź

11 października 2018, godz. 19:13

W sobotę, o godzinie 15, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Mazovią Mińsk Mazowiecki, w meczu 11. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Zapowiedź 11. kolejki

11 października 2018, godz. 09:54

Przed nami 11. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Skrót meczu z Ząbkovią

08 października 2018, godz. 16:21

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Ząbkovią Ząbki.

Wyniki 10. kolejki

07 października 2018, godz. 12:51

Zakończyła się 10. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Ząbkovia pokonana!

06 października 2018, godz. 14:36

Hutnik Warszawa wygrał u siebie z Ząbkovią Ząbki 1:0, w meczu 10. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Łukasz Trawiński sędzią meczu

05 października 2018, godz. 17:07

Łukasz Trawiński z okręgu warszawskiego będzie sędzią głównym spotkania Hutnik Warszawa – Ząbkovia Ząbki.

Hutnik – Ząbkovia: Zapowiedź

04 października 2018, godz. 15:55

W sobotę, o godzinie 11, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z Ząbkovią Ząbki, w meczu 10. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Zapowiedź 10. kolejki

04 października 2018, godz. 09:26

Przed nami 10. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Wyniki 9. kolejki

29 września 2018, godz. 22:26

Zakończyła się 9. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Trzy punkty jadą do Warszawy!

29 września 2018, godz. 20:48

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Mławianką Mława 3:0, w meczu 9. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
Wizja Klubu

Sparingi

13.07 - Mazur Karczew 2:1 (testowani)

20.07 (sobota, godz. 10.00, Chodaków)
Żyrardowianka Żyrardów (IV liga)

20.07 (sobota, godz. 13.30, Ożarów Mazowiecki)
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV liga)

27.07 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Ursus Warszawa (III liga)

03.08 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Mszczonowianka Mszczonów (IV liga)

07.08 (środa, godz. 18.30, Rembertów)
Escola Varsovia (Liga Okręgowa)

Transfery
Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Huragan Wołomin 67
2 MKS Przasnysz 65
3 Ząbkovia Ząbki 63
4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 62
5 Hutnik Warszawa 46
6 Drukarz Warszawa 46

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
11.08 (s) 11:00 D KS Łomianki 1:1
15.08 (ś) 17:00 W Wisła II Płock 0:1
18.08 (s) 11:00 D Drukarz 1:1
25.08 (s) 11:00 D Huragan 1:3
01.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 2:2
08.09 (s) 11:00 D Mazur Gostynin 1:2
15.09 (s) 16:00 W Wkra Żuromin 2:1
22.09 (s) 11:00 D Kasztelan Sierpc 3:1
29.09 (s) 16:00 W Mławianka 3:0
06.10 (s) 11:00 D Ząbkovia 1:0
13.10 (s) 15:00 W Mazovia 1:3
20.10 (s) 11:00 D MKS Przasnysz 4:3
27.10 (s) 13:00 W MKS Ciechanów 0:0
03.11 (s) 11:00 D Pogoń II Siedlce 3:0
10.11 (s) 13:00 W Ożarowianka 0:1
17.11 (s) 13:00 W KS Łomianki 1:0
23.03 (s) 11:00 D Wisła II Płock 4:2
30.03 (s) 10:00 W Drukarz 1:0
06.04 (s) 11:00 W Huragan 0:3
13.04 (s) 11:00 D Korona Ostrołęka 2:2
19.04 (pt.) 17:00 W Mazur Gostynin 2:2
27.04 (s) 11:00 D Wkra Żuromin 1:1
04.05 (s) 16:00 W Kasztelan Sierpc 1:1
11.05 (s) 11:00 D Mławianka 1:1
15.05 (ś) 17:30 W Ząbkovia 1:1
29.05 (ś) 18:00 D Mazovia 0:2
25.05 (s) 15:00 W MKS Przasnysz 3:2
01.06 (s) 11:00 D MKS Ciechanów 8:1
08.06 (s) 11:00 W Pogoń II Siedlce 1:2
15.06 (s) 17:00 D Ożarowianka 6:1
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Damian Pracki Damian Pracki 18
2 Grzegorz Brzeziński Grzegorz Brzeziński 7
3 Erwin Nowik Erwin Nowik 4
4 Paweł Giel Paweł Giel 3
5 Piotr Wielgosz Piotr Wielgosz 3
6 Patryk Turko Patryk Turko 3

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY