OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Skromna wygrana

14 października 2017, godz. 16:52

Hutnik Warszawa wygrał u siebie z Mazurem II Karczew 1:0, w meczu 11. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Wysokie zwycięstwo

07 października 2017, godz. 16:52

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Błyskawicą Warszawa 7:0, w meczu 10. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Hutnik - Wisła 3:0

30 września 2017, godz. 16:51

Hutnik Warszawa wygrał u siebie z Wisłą Maciejowice 3:0, w meczu 9. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Trzy punkty dla Hutnika!

23 września 2017, godz. 16:51

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Marcovią Marki 1:0, w meczu 8. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Niezasłużona porażka

20 września 2017, godz. 16:50

Hutnik Warszawa przegrał na wyjeździe z Marcovią Marki 0:1, w meczu IV rundy Pucharu Okręgowego na szczeblu warszawskim.

Sokół pokonany

17 września 2017, godz. 10:49

Hutnik Warszawa wygrał u siebie z Sokołem Serock 6:2, w meczu 7. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Dąb - Hutnik 1:4

09 września 2017, godz. 16:49

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Dębem Wieliszew 4:1, w meczu 6. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Wygrana po karnych

06 września 2017, godz. 16:48

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Dębem Wieliszew, w meczu III rundy Pucharu Okręgowego na szczeblu warszawskim. Po 90 minutach był remis 1:1. W rzutach karnych klub z Bielan wygrał 4:1.

Porażka z Bobrem

02 września 2017, godz. 16:47

Hutnik Warszawa przegrał u siebie z Bobrem Tłuszcz 2:3, w meczu 5. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Promnik – Hutnik 0:3

30 sierpnia 2017, godz. 21:16

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Promnikiem Łaskarzew 3:0 w meczu 4 kolejki.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60

Wizja Klubu

Transfery
Sparingi

18.01 - Turniej im. A. Zaranka
Okęcie Warszawa 0:1
Polonia II Warszawa 5:1
(testowani x2, Zuchora, Szala, Stanisławski)

25.01 – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:9 (Giel)
01.02 – Błonianka Błonie 2:5 (Kowalski x2)
08.02 – Józefovia Józefów 0:1
15.02 – MKS Piaseczno 2:4 (Wielgosz x2)
22.02 (Karczew, godz. 11.30) – Mazur Karczew (IV liga)
22.02 (ul. Obrońców Tobruku 11, godz. 17) – Unia Warszawa (IV liga)
29.02 (Marki) – Marcovia Marki (Liga Okręgowa)
07.03 – Żyrardowianka Żyrardów (IV liga)

Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Drukarz Warszawa 35
2 Huragan Wołomin 32
3 Hutnik Warszawa 31
4 KS Łomianki 29
5 Mazovia Mińsk Mazowiecki 29
6 MKS Przasnysz 28

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
14.08 (ś) 20:30 D KS Łomianki 3:2
17.08 (s) 11:00 W Podlasie 5:2
23.08 (pt.) 19:30 D Drukarz 1:1
31.08 (s) 12:00 D Nadnarwianka 1:0
07.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 3:0
15.09 (n) 16:30 D Świt Staroźreby 2:1
21.09 (s) 20:00 W Ząbkovia Ząbki 2:0
28.09 (s) 15:30 D Makowianka 6:1
05.10 (s) 15:00 W MKS Przasnysz 0:4
12.10 (s) 16:30 D Wisła II Płock 3:0
19.10 (s) 11:00 W Huragan 1:4
26.10 (s) 16:30 D Wkra Żuromin 5:0
03.11 (n) 16:00 W Pogoń II Siedlce 2:4
09.11 (s) 14:30 D Mazovia 0:3
16.11 (s) 13:00 W Ożarowianka 5:0
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Mateusz Kowalski Mateusz Kowalski 12
2 Paweł Giel Paweł Giel 9
3 Sebastian Duczek Sebastian Duczek 3
4 Karol Cimochowski Karol Cimochowski 3
5 Patryk Turko Patryk Turko 2
6 Erwin Nowik Erwin Nowik 2

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY