Aktualności
W pucharze z Polonią II
18 września 2022, godz. 13:56
Kluby IV i V ligi dołączają do warszawskiego Pucharu Okręgowego od VI rundy. Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Polonią II Warszawa (V liga). Mecz zaplanowano na środę, 28 września, godzinę 16.00.
Wysokie zwycięstwo
18 września 2022, godz. 13:02
Hutnik Warszawa wygrał u siebie z KS Raszyn 6:0, w meczu 8. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.
Zapowiedź: Hutnik - KS Raszyn
16 września 2022, godz. 10:01
Jutro, w sobotę, o godzinie 16, Hutnik Warszawa podejmować będzie KS Raszyn, w meczu 8. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.
Urodziny Bartosza i Marcina Wiechowskich
11 września 2022, godz. 14:51
Dzisiaj, tj. 11 września, 17. urodziny obchodzą Bartosz i Marcin Wiechowscy.
Mazur - Hutnik 0:1!
10 września 2022, godz. 17:31
Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Mazurem Karczew 1:0, w meczu 7. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.
Zapowiedź: Mazur - Hutnik
09 września 2022, godz. 10:36
Jutro, w sobotę, o godzinie 14, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Mazurem Karczew, w meczu 7. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.
Jakub Górski w Hutniku
08 września 2022, godz. 16:16
21-letni lewy obrońca Jakub Górski przeszedł do Hutnika Warszawa z drugoligowego Znicza Pruszków.
Marceli Woroszył zawodnikiem Hutnika
07 września 2022, godz. 17:46
17-letni środkowy pomocnik Marceli Woroszył przeszedł do Hutnika Warszawa z Madziaru Nieporęt.
Przegrana z liderem
05 września 2022, godz. 13:58
Hutnik Warszawa przegrał u siebie z KS CK Troszyn 2:3, w meczu 6. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.
Porażka z Mazovią
01 września 2022, godz. 09:11
Hutnik Warszawa przegrał na wyjeździe z Mazovią Mińsk Mazowiecki 1:3, w meczu 5. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.
Zapowiedź: Mazovia - Hutnik
30 sierpnia 2022, godz. 15:52
Jutro, w środę, o godzinie 17, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Mazovią Mińsk Mazowiecki, w meczu 5. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.
Dwóch młodzieżowców wypożyczonych
30 sierpnia 2022, godz. 10:58
Kacper Dreszel i Bartosz Wiechowski zostali wypożyczeni na rok z możliwością powrotu w zimę do innych klubów.
Tylko remis
27 sierpnia 2022, godz. 15:30
Hutnik Warszawa zremisował u siebie z Mszczonowianką Mszczonów 2:2, w meczu 4. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.
Zapowiedź: Hutnik – Mszczonowianka
25 sierpnia 2022, godz. 09:30
Jutro, w piątek, o godzinie 18, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa podejmować będzie Mszczonowiankę Mszczonów, w meczu 4. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.
Escola - Hutnik 2:3
20 sierpnia 2022, godz. 16:38
Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Escolą Varsovia 3:2, w meczu 3. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.
Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.
Potrzebujesz kontenera na odpady budowlane, poremontowe, gruz, gabaryty? Chcesz, by usługa został zrealizowana szybko i w konkurencyjnej cenie? Wybierz ofertę naszego sponsora! Firma BYŚ podstawi wybrany przez Ciebie kontener! Szczegóły oferty na stronie: www.bys.pl. Zadzwoń: 22 835 40 48 lub zamów mailowo: biuro@bys.pl. Polecamy!
Przyszli:
Ariel Borysiuk (Chojniczanka Chojnice)
Mateusz Dobosz (Ursus Warszawa)
Jan Lewandowski (półroczne wypożyczenie, Wicher Kobyłka)
Rafał Maciejewski (Legia II Warszawa)
Jan Piasek (MKS Polonia Warszawa)
Jakub Skowron (Olimpia Zambrów)
Marcin Stromecki (Stomil Olsztyn)
Rafał Włodarczyk (Błonianka Błonie)
Odeszli:
Grzegorz Dukowicz (kontuzja, przerwanie treningów)
Krzysztof Jabłoński (rozwiązanie kontraktu)
Oliwier Jagielski (rozwiązanie kontraktu)
Mateusz Kowalski (Talent Warszawa)
Piotr Maślanka (rozwiązanie kontraktu)
Patryk Piasecki (półroczne wypożyczenie, Marcovia Marki)
Paweł Tarnowski (Polonia II Warszawa)
Kacper Siudak (Olimpia Zambrów)
Kamil Waśniowski (półroczne wypożyczenie, Mazur Karczew)
Oskar Zaks (Ząbkovia Ząbki)
20.01 – Mazovia Mińsk Mazowiecki 6:2 (Vogtman x2, Prusinowski, Borysiuk, Możdżonek, Winiarski)
27.01 – Mławianka Mława 7:1 (Maciejewski x3, Koziara, Jagielski, Vogtman, Borysiuk)
03.02 – Mszczonowianka Mszczonów 3:2 (Bek, Piasek, testowany)
03.02 – Talent Warszawa 1:2 (Górecki)
10.02 – Victoria Sulejówek 1:1 (Bujak)
10.02 – Pelikan Łowicz 1:1 (Vogtman)
17.02 – ŁKS Łomża 1:1 (Nowik)
24.02 – Legia II Warszawa 1:4 (Koziara)
02.03 - STF Champion 9:1 (Bartnik x2, Bujak x2, Giel x2, Ignacak, Bek, Możdżonek)
02.03 – Znicz II Pruszków 7:2 (Vogtman x2, Maciejewski x2, Nowik x2, Piasek)
Lp | Drużyna | Pkt | |
1 | Wisła II Płock | 48 | |
2 | KTS Weszło | 45 | |
3 | Hutnik Warszawa | 45 | |
4 | Ząbkovia Ząbki | 44 | |
5 | KS CK Troszyn | 44 | |
6 | Mszczonowianka Mszczonów | 42 |
Data | D/W | Przeciwnik | Wynik |
05.08 (s) 19:00 | D | KS CK Troszyn | 0:0 |
12.08 (s) 16:00 | W | Błonianka Błonie | 4:0 |
19.08 (s) 13:00 | D | Oskar Przysucha | 4:0 |
26.08 (s) 13:00 | W | KS Raszyn | 3:1 |
30.08 (śr) 19:00 | D | Wilga Garwolin | 2:1 |
02.09 (s) 17:00 | W | MKS Piaseczno | 2:0 |
10.09 (n) 18:00 | D | KTS Weszło | 0:0 |
16.09 (s) 14:00 | W | Ząbkovia Ząbki | 0:2 |
23.09 (s) 19:00 | D | Wisła II Płock | 1:0 |
30.09 (s) 16:00 | W | Marcovia Marki | 1:0 |
06.10 (pt) 20:00 | D | Ursus Warszawa | 1:1 |
14.10 (s) 15:00 | W | Mazur Karczew | 2:0 |
21.10 (s) 13:00 | D | Mszczonowianka | 1:1 |
28.10 (s) 13:30 | W | Mazovia Mińsk Maz. | 2:2 |
04.11 (s) 13:00 | D | Drogowiec Jedlińsk | 3:0 |
11.11 (s) 13:00 | D | Sokół Serock | 5:1 |
18.11 (s) 13:00 | W | Józefovia Józefów | 2:0 |
09.03 (s) 14:30 | W | KS CK Troszyn | 5:3 |
16.03 (s) 13:00 | D | Błonianka Błonie | 3:0 |
23.03 (s) 15:00 | W | Oskar Przysucha | 0:0 |
30.03 (s) 13:00 | D | KS Raszyn | |
06.04 (s) 16:00 | W | Wilga Garwolin | |
13.04 (s) 13:00 | D | MKS Piaseczno | |
20.04 (s) 14:00 | W | KTS Weszło | |
27.04 (s) 13:00 | D | Ząbkovia Ząbki | |
04/05.05 | W | Wisła II Płock | |
08.05 (ś) 19:00 | D | Marcovia Marki | |
11/12.05 | W | Ursus Warszawa | |
18.05 (s) 18:00 | D | Mazur Karczew | |
25/26.05 | W | Mszczonowianka | |
01.06 (s) 13:00 | D | Mazovia Mińsk Maz. | |
08/09.06 | W | Drogowiec Jedlińsk | |
15/16.06 | W | Sokół Serock | |
22.06 (s) 17:00 | D | Józefovia Józefów |