OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Mecz z Mazovią 29 maja

22 maja 2019, godz. 15:35

Mecz z Mazovią Mińsk Mazowiecki został przełożony na środę 29 maja, godzinę 18.00.

Wyniki 26. kolejki

19 maja 2019, godz. 13:23

Zakończyła się 26. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Mecz odwołany

18 maja 2019, godz. 11:03

Mecz z Mazovią Mińsk Mazowiecki został odwołany z powodu obfitych opadów i złego stanu boiska.

Maciej Pietrzyk sędzią meczu

17 maja 2019, godz. 19:50

Maciej Pietrzyk z okręgu warszawskiego będzie sędzią głównym spotkania Hutnik Warszawa - Mazovia Mińsk Mazowiecki.

Hutnik – Mazovia: Zapowiedź

17 maja 2019, godz. 08:32

W sobotę, o godzinie 11, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z Mazovią Mińsk Mazowiecki, w meczu 26. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Zapowiedź 26. kolejki

16 maja 2019, godz. 12:26

Przed nami 26. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Wyniki 25. kolejki

16 maja 2019, godz. 09:33

Zakończyła się 25. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Zabrakło minuty. Remis z Ząbkovią

15 maja 2019, godz. 20:30

Hutnik Warszawa zremisował na wyjeździe z Ząbkovią Ząbki 1:1, w meczu 25. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Ząbkovia – Hutnik: Zapowiedź

14 maja 2019, godz. 08:48

Jutro, w środę, o godzinie 17.30, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Ząbkovią Ząbki, w meczu 25. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Zapowiedź 25. kolejki

14 maja 2019, godz. 08:28

Przed nami 25. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53

Wizja Klubu

Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Hutnik Warszawa 16
2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 13
3 Drukarz Warszawa 12
4 Huragan Wołomin 12
5 Ząbkovia Ząbki 10
6 KS Łomianki 9

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
14.08 (ś) 20:30 D KS Łomianki 3:2
17.08 (s) 11:00 W Podlasie 5:2
23.08 (pt.) 19:30 D Drukarz 1:1
31.08 (s) 12:00 D Nadnarwianka 1:0
07.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 3:0
15.09 (n) 16:30 D Świt Staroźreby 2:1
21.09 (s) 16:00 W Ząbkovia Ząbki  
28.09 (s) 15:30 D Makowianka  
05.10 (s) 16:00 W MKS Przasnysz  
12.10 (s) 16:30 D Wisła II Płock  
19.10 (s) 11:00 W Huragan  
26.10 (s) 16:30 D Wkra Żuromin  
03.11 (n) 11:00 W Pogoń II Siedlce  
09.11 (s) 14:30 D Mazovia  
16.11 (s) 13:00 W Ożarowianka  
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Paweł Giel Paweł Giel 4
2 Mateusz Kowalski Mateusz Kowalski 3
3 Karol Cimochowski Karol Cimochowski 2
4 Sebastian Duczek Sebastian Duczek 1
5 Piotr Wielgosz Piotr Wielgosz 1
6 Łukasz Szala Łukasz Szala 1

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY