OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Kacper Siudak zawodnikiem Hutnika

01 sierpnia 2019, godz. 14:30

22-letni środkowy pomocnik Kacper Siudak przeszedł do Hutnika Warszawa na zasadzie transferu definitywnego z drugoligowej Stali Stalowa Wola.

Bartosz Osoliński w Ząbkovii

01 sierpnia 2019, godz. 11:13

Bartosz Osoliński przeszedł na zasadzie transferu definitywnego do Ząbkovii Ząbki.

Karol Pasturczyk ponownie w Hutniku

29 lipca 2019, godz. 14:31

29-letni bramkarz Karol Pasturczyk przeszedł do Hutnika Warszawa na zasadzie transferu definitywnego z Wkry Sochocin.

Hutnik - Ursus 1:1

27 lipca 2019, godz. 13:34

Hutnik Warszawa zremisował w meczu towarzyskim z trzecioligowym Ursusem Warszawa 1:1.

Jakub Górski w Unii Skierniewice

25 lipca 2019, godz. 20:48

18-letni lewy obrońca Jakub Górski przeszedł na zasadzie transferu definitywnego do trzecioligowej Unii Skierniewice.

Hutnik Warszawa z forBET

24 lipca 2019, godz. 20:27

Hutnik Warszawa podpisał umowę sponsoringową z forBET, jedną z największych firm bukmacherskich w kraju. Współpraca potrwa do 30 czerwca przyszłego roku z opcją jej przedłużenia na kolejne sezony.

Dwa remisy po 2:2

20 lipca 2019, godz. 16:21

Hutnik Warszawa rozegrał dwa mecze towarzyskie z czwartoligowymi zespołami: Żyrardowianką Żyrardów i Ożarowianką Ożarów Mazowiecki. Sparingi zakończyły się remisami 2:2.

Puchar: Rezerwy poznały rywala

15 lipca 2019, godz. 08:21

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej dokonał losowania par pierwszych trzech rund Pucharu Okręgowego na szczeblu okręgowym. Występujące w A Klasie rezerwy Hutnika Warszawa rozpoczną rywalizację od II rundy.

Mazur - Hutnik 1:2

13 lipca 2019, godz. 14:04

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe w meczu towarzyskim z czwartoligowym Mazurem Karczew 2:1.

Trzech zawodników odchodzi z Hutnika

11 lipca 2019, godz. 11:58

Bartłomiej Gołasiewicz, Mateusz Molenda i Kornel Stankiewicz nie będą rywalizować w Hutniku Warszawa w nowym sezonie.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59

Wizja Klubu

Transfery
Sparingi

18.01 (ul. Radarowa 1) - Turniej im. A. Zaranka
25.01 – Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III liga)
01.02 (Milanówek) – Błonianka Błonie (IV liga)
08.02 (Józefów) – Józefovia Józefów (IV liga)
15.02 (Piaseczno) – MKS Piaseczno (IV liga)
22.02 (Karczew) – Mazur Karczew (IV liga)
22.02 (ul. Obrońców Tobruku 11) – Unia Warszawa (IV liga)
29.02 (Marki) – Marcovia Marki (Liga Okręgowa)
07.03 – Żyrardowianka Żyrardów (IV liga)

Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Drukarz Warszawa 35
2 Huragan Wołomin 32
3 Hutnik Warszawa 31
4 KS Łomianki 29
5 Mazovia Mińsk Mazowiecki 29
6 MKS Przasnysz 28

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
14.08 (ś) 20:30 D KS Łomianki 3:2
17.08 (s) 11:00 W Podlasie 5:2
23.08 (pt.) 19:30 D Drukarz 1:1
31.08 (s) 12:00 D Nadnarwianka 1:0
07.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 3:0
15.09 (n) 16:30 D Świt Staroźreby 2:1
21.09 (s) 20:00 W Ząbkovia Ząbki 2:0
28.09 (s) 15:30 D Makowianka 6:1
05.10 (s) 15:00 W MKS Przasnysz 0:4
12.10 (s) 16:30 D Wisła II Płock 3:0
19.10 (s) 11:00 W Huragan 1:4
26.10 (s) 16:30 D Wkra Żuromin 5:0
03.11 (n) 16:00 W Pogoń II Siedlce 2:4
09.11 (s) 14:30 D Mazovia 0:3
16.11 (s) 13:00 W Ożarowianka 5:0
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Mateusz Kowalski Mateusz Kowalski 12
2 Paweł Giel Paweł Giel 9
3 Sebastian Duczek Sebastian Duczek 3
4 Karol Cimochowski Karol Cimochowski 3
5 Damian Pracki Damian Pracki 2
6 Patryk Turko Patryk Turko 2

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY