OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Wyniki 26. kolejki

19 maja 2019, godz. 13:23

Zakończyła się 26. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Mecz odwołany

18 maja 2019, godz. 11:03

Mecz z Mazovią Mińsk Mazowiecki został odwołany z powodu obfitych opadów i złego stanu boiska.

Maciej Pietrzyk sędzią meczu

17 maja 2019, godz. 19:50

Maciej Pietrzyk z okręgu warszawskiego będzie sędzią głównym spotkania Hutnik Warszawa - Mazovia Mińsk Mazowiecki.

Hutnik – Mazovia: Zapowiedź

17 maja 2019, godz. 08:32

W sobotę, o godzinie 11, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z Mazovią Mińsk Mazowiecki, w meczu 26. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Zapowiedź 26. kolejki

16 maja 2019, godz. 12:26

Przed nami 26. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Wyniki 25. kolejki

16 maja 2019, godz. 09:33

Zakończyła się 25. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Zabrakło minuty. Remis z Ząbkovią

15 maja 2019, godz. 20:30

Hutnik Warszawa zremisował na wyjeździe z Ząbkovią Ząbki 1:1, w meczu 25. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Ząbkovia – Hutnik: Zapowiedź

14 maja 2019, godz. 08:48

Jutro, w środę, o godzinie 17.30, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Ząbkovią Ząbki, w meczu 25. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Zapowiedź 25. kolejki

14 maja 2019, godz. 08:28

Przed nami 25. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Skrót meczu z Mławianką

13 maja 2019, godz. 10:03

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Mławianką Mława.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
Wizja Klubu

Sparingi

13.07 - Mazur Karczew 2:1 (testowani)

20.07 (sobota, godz. 10.00, Chodaków)
Żyrardowianka Żyrardów (IV liga)

20.07 (sobota, godz. 13.30, Ożarów Mazowiecki)
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV liga)

27.07 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Ursus Warszawa (III liga)

03.08 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Mszczonowianka Mszczonów (IV liga)

07.08 (środa, godz. 18.30, Rembertów)
Escola Varsovia (Liga Okręgowa)

Transfery
Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Huragan Wołomin 67
2 MKS Przasnysz 65
3 Ząbkovia Ząbki 63
4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 62
5 Hutnik Warszawa 46
6 Drukarz Warszawa 46

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
11.08 (s) 11:00 D KS Łomianki 1:1
15.08 (ś) 17:00 W Wisła II Płock 0:1
18.08 (s) 11:00 D Drukarz 1:1
25.08 (s) 11:00 D Huragan 1:3
01.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 2:2
08.09 (s) 11:00 D Mazur Gostynin 1:2
15.09 (s) 16:00 W Wkra Żuromin 2:1
22.09 (s) 11:00 D Kasztelan Sierpc 3:1
29.09 (s) 16:00 W Mławianka 3:0
06.10 (s) 11:00 D Ząbkovia 1:0
13.10 (s) 15:00 W Mazovia 1:3
20.10 (s) 11:00 D MKS Przasnysz 4:3
27.10 (s) 13:00 W MKS Ciechanów 0:0
03.11 (s) 11:00 D Pogoń II Siedlce 3:0
10.11 (s) 13:00 W Ożarowianka 0:1
17.11 (s) 13:00 W KS Łomianki 1:0
23.03 (s) 11:00 D Wisła II Płock 4:2
30.03 (s) 10:00 W Drukarz 1:0
06.04 (s) 11:00 W Huragan 0:3
13.04 (s) 11:00 D Korona Ostrołęka 2:2
19.04 (pt.) 17:00 W Mazur Gostynin 2:2
27.04 (s) 11:00 D Wkra Żuromin 1:1
04.05 (s) 16:00 W Kasztelan Sierpc 1:1
11.05 (s) 11:00 D Mławianka 1:1
15.05 (ś) 17:30 W Ząbkovia 1:1
29.05 (ś) 18:00 D Mazovia 0:2
25.05 (s) 15:00 W MKS Przasnysz 3:2
01.06 (s) 11:00 D MKS Ciechanów 8:1
08.06 (s) 11:00 W Pogoń II Siedlce 1:2
15.06 (s) 17:00 D Ożarowianka 6:1
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Damian Pracki Damian Pracki 18
2 Grzegorz Brzeziński Grzegorz Brzeziński 7
3 Erwin Nowik Erwin Nowik 4
4 Paweł Giel Paweł Giel 3
5 Piotr Wielgosz Piotr Wielgosz 3
6 Patryk Turko Patryk Turko 3

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY