OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

13 lipca 2019, godz. 14:04

Mazur - Hutnik 1:2

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe w meczu towarzyskim z czwartoligowym Mazurem Karczew 2:1.

Puchar: Rezerwy poznały rywala

15 lipca 2019, godz. 08:21

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej dokonał losowania par pierwszych trzech rund Pucharu Okręgowego na szczeblu okręgowym. Występujące w A Klasie rezerwy Hutnika Warszawa rozpoczną rywalizację od II rundy.

Trzech zawodników odchodzi z Hutnika

11 lipca 2019, godz. 11:58

Bartłomiej Gołasiewicz, Mateusz Molenda i Kornel Stankiewicz nie będą rywalizować w Hutniku Warszawa w nowym sezonie.

Paweł Tarnowski przerwał treningi

10 lipca 2019, godz. 15:41

W najbliższym sezonie w pierwszym zespole Hutnika Warszawa nie będzie występował Paweł Tarnowski, który przerwał treningi.

Urodziny Macieja Baranowskiego

09 lipca 2019, godz. 08:24

Dzisiaj, tj. 9 lipca, 30. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Maciej Baranowski.

Hutnicy wznowili treningi

08 lipca 2019, godz. 22:56

Dzisiaj, tj. 8 lipca, pierwszy zespół Hutnika Warszawa rozpoczął okres przygotowawczy do sezonu 2019/20.

Terminarz A Klasy

05 lipca 2019, godz. 09:33

Od sezonu 2019/20 Hutnik Warszawa ponownie będzie posiadał zespół rezerw. Po połączeniu z MKS Hutnik Warszawa rezerwy będą rywalizowały w grupie I warszawskiej A Klasy (w tej samej grupie, w której dotychczas występował MKS Hutnik).

Urodziny Damiana Prackiego

05 lipca 2019, godz. 09:11

Dzisiaj, tj. 5 lipca, 29. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Damian Pracki.

Średniawa: To był udany sezon

04 lipca 2019, godz. 16:03

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z dyrektorem sportowym sekcji seniorów Kamilem Średniawą.

Hutnik Warszawa z nowym partnerem

04 lipca 2019, godz. 09:32

Hutnik Warszawa pozyskał kolejnego Partnera. Do grona firm wspierających „Dumę Bielan” dołączył Cube Online Services.

Następne spotkanie

Hutnik Warszawa

vs

KS Łomianki


2019-08-15 godz.
IV liga mazowiecka, grupa północna


DO SPOTKANIA POZOSTAŁO:

Poprzednie spotkanie

Hutnik Warszawa

6:1

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki


40' - D. Pracki
(as. P. Turko)
43' - D. Pracki
(as. P. Turko)
47' - P. Wielgosz
(as. K. Cimochowski)
56' - G. Brzeziński
(as. D. Pracki)
59' - D. Pracki
(as. P. Wielgosz)
82' - R. Goluch
(as. D. Marchelewicz)
45' - R. Kalbarczyk (k)

2019-06-15 godz. 17:00
IV liga mazowiecka, grupa północna

Wizja Klubu

Sparingi

13.07 - Mazur Karczew 2:1 (testowani)

20.07 (sobota, godz. 10.00, Chodaków)
Żyrardowianka Żyrardów (IV liga)

20.07 (sobota, godz. 13.30, Ożarów Mazowiecki)
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV liga)

27.07 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Ursus Warszawa (III liga)

03.08 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Mszczonowianka Mszczonów (IV liga)

07.08 (środa, godz. 18.30, Rembertów)
Escola Varsovia (Liga Okręgowa)

Transfery
Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Huragan Wołomin 67
2 MKS Przasnysz 65
3 Ząbkovia Ząbki 63
4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 62
5 Hutnik Warszawa 46
6 Drukarz Warszawa 46

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
11.08 (s) 11:00 D KS Łomianki 1:1
15.08 (ś) 17:00 W Wisła II Płock 0:1
18.08 (s) 11:00 D Drukarz 1:1
25.08 (s) 11:00 D Huragan 1:3
01.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 2:2
08.09 (s) 11:00 D Mazur Gostynin 1:2
15.09 (s) 16:00 W Wkra Żuromin 2:1
22.09 (s) 11:00 D Kasztelan Sierpc 3:1
29.09 (s) 16:00 W Mławianka 3:0
06.10 (s) 11:00 D Ząbkovia 1:0
13.10 (s) 15:00 W Mazovia 1:3
20.10 (s) 11:00 D MKS Przasnysz 4:3
27.10 (s) 13:00 W MKS Ciechanów 0:0
03.11 (s) 11:00 D Pogoń II Siedlce 3:0
10.11 (s) 13:00 W Ożarowianka 0:1
17.11 (s) 13:00 W KS Łomianki 1:0
23.03 (s) 11:00 D Wisła II Płock 4:2
30.03 (s) 10:00 W Drukarz 1:0
06.04 (s) 11:00 W Huragan 0:3
13.04 (s) 11:00 D Korona Ostrołęka 2:2
19.04 (pt.) 17:00 W Mazur Gostynin 2:2
27.04 (s) 11:00 D Wkra Żuromin 1:1
04.05 (s) 16:00 W Kasztelan Sierpc 1:1
11.05 (s) 11:00 D Mławianka 1:1
15.05 (ś) 17:30 W Ząbkovia 1:1
29.05 (ś) 18:00 D Mazovia 0:2
25.05 (s) 15:00 W MKS Przasnysz 3:2
01.06 (s) 11:00 D MKS Ciechanów 8:1
08.06 (s) 11:00 W Pogoń II Siedlce 1:2
15.06 (s) 17:00 D Ożarowianka 6:1
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Damian Pracki Damian Pracki 18
2 Grzegorz Brzeziński Grzegorz Brzeziński 7
3 Erwin Nowik Erwin Nowik 4
4 Paweł Giel Paweł Giel 3
5 Piotr Wielgosz Piotr Wielgosz 3
6 Patryk Turko Patryk Turko 3

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY