OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Sparingi


Lato 2018

14.07 - Hutnik Warszawa - KS Łomianki 3:1 (1:0)
Bramki:
Pracki 40', Pusiak 78', 84' - Strzemecki 50'.
na boisku Strefy Sportu (ul. Strażacka 121)

Skład - I połowa: Andrzejczak (zawodnik testowany 30') - Sawicki (Liszewski 13'), Nowik, Marchelewicz, Turko - Paradowski, Brzeziński, zawodnik testowany, Ostaszewski - Szala, Pracki.

Skład - II połowa: zawodnik testowany (zawodnik testowany 60') - Liszewski (Turko 69'), zawodnik testowany, Waćkowski, Baranowski - Pusiak, Zuchora, Cimochowski, zawodnik testowany, Tarnowski - Gołasiewicz.

21.07 - Hutnik Warszawa - Błonianka Błonie 2:1 (1:1)
Bramki: Pracki 15', Tarnowski 89' - Gregorowicz 35'.
na boisku Strefy Sportu (ul. Strażacka 121)

Skład - I połowa: Winiarek (Andrzejczak 35') - Liszewski, Nowik, Waćkowski (Marchelewicz 33'), Baranowski - Szala, Brzeziński, Drożdżal, Cimochowski, Turko - Pracki.

Skład - II połowa: Andrzejczak (zawodnik testowany 61') - Liszewski (Brzeziński 59'), Nowik (Waćkowski 59'), Marchelewicz, Baranowski (Turko 59') - Pusiak, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Ostaszewski, Tarnowski - Paradowski.

28.07 – Unia Skierniewice – Hutnik Warszawa 0:0
w Sierakowicach Lewych

Skład - I połowa: Andrzejczak - Liszewski, Nowik, Waćkowski, Baranowski - Pusiak, Brzeziński, Giel, Drożdżal, Tarnowski - Gołasiewicz.

Skład - II połowa: Okrasa - Sawicki (Wielgosz 75'), Nowik, Marchelewicz, Goluch - Szala, Osoliński, Giel (Brzeziński 70'), Cimochowski, Turko - Pracki.

04.08 - Żyrardowianka Żyrardów - Hutnik Warszawa 1:3 (1:1)
Bramki: Schamlewski 38' - Osoliński (k) 24', Giel 86', 90'.
w Cegłowie

Żółta kartka: Nowik.

Skład: Okrasa (Andrzejczak 46') - Liszewski, Nowik, Waćkowski, Baranowski (Goluch 31') - Szala, Osoliński, Brzeziński, Cimochowski, Turko - Gołasiewicz.

Skład od 62. minuty: Andrzejczak - Wielgosz, Baranowski, Marchelewicz, Goluch (Sawicki 75') - Pusiak (Paradowski 83'), Leśniewicz, Drożdżal, Giel, Tarnowski - Paradowski (Zuchora 75').

Zima 2018

10.02 - Hutnik Warszawa - Grom Warszawa 2:3 (1:2)
Bramki: Ostaszewski 17', Cimochowski 87' - 19', 36', 75'.
na boisku BOPN

Skład - I połowa: Pasturczyk - Wielgosz, Nowik, Pracki (Zezula 31'), Turko - Ostaszewski, Osoliński, Banaszczuk, Drożdżal, Tarnowski - Szala.

Skład - II połowa: Molenda - zawodnik testowany 1, Nowik (Pracki 61'), Zezula, Ziółkowski - Tazbir, Leśniewicz, Zuchora, Cimochowski, zawodnik testowany 2 - Polniak.

17.02 - KS Łomianki - Hutnik Warszawa 3:2 (2:1)
Bramki: 8', 25', 66' - Nowik 43', Gołasiewicz 71'.

Czerwona kartka: Cimochowski (87. minuta, dwie żółte; wszedł inny zawodnik).

Skład - I połowa: Pasturczyk - Baranowski, Nowik, zawodnik testowany 1, Ziółkowski - Tazbir, Leśniewicz, Giel, Drożdżal, Tarnowski - Szala.

Skład - II połowa: Winiarek (Molenda 77') - zawodnik testowany 1, Zezula, Pracki, Turko - Ostaszewski, Giel (Leśniewicz 73'), Banaszczuk, Zuchora, Cimochowski (Tarnowski 87') - Gołasiewicz.

24.02 - Hutnik Warszawa - Błonianka Błonie 1:4 (1:2)
Bramki: Wielgosz 10' - 16', 43', (k) 72', (k) 83'.
na boisku BOPN

Skład - I połowa: Pasturczyk - Wielgosz, Nowik, Zezula, Turko - Tazbir, Baranowski, Giel, Drożdżal, Tarnowski - Gołasiewicz.

Skład - II połowa: Pasturczyk (Molenda 75') - Wielgosz (Baranowski 68'), zawodnik testowny 1, Pracki, Turko (Ziółkowski 64') - Szala, Leśniewicz, Giel (Cimochowski 59'), Zuchora (Banaszczuk 75'), Ostaszewski - Polniak.

03.03 - Hutnik Warszawa - Makowianka Maków Mazowiecki 5:2 (2:1)
Bramki: Polniak 12', Drożdżal 22', Tazbir 52', Szala 60', 90' - 31', (k) 84'.
na boisku BOPN

Skład - I połowa: Pasturczyk - Wielgosz, Zezula, Pracki, Turko - Tazbir, Baranowski, Leśniewicz, Drożdżal, Tarnowski - Polniak.

Skład - II połowa: Pasturczyk (Molenda 61') - Wielgosz, Nowik, Pracki (Zezula 68'), Baranowski - Ostaszewski, Leśniewicz (Banaszczuk 75'), Drożdżal (Cimochowski 61'), Zuchora, Tazbir (Tarnowski 68') - Polniak (Szala 57').

10.03 - Żyrardowianka Żyrardów - Hutnik Warszawa 2:1 (2:0)
Bramki: 6', 42' - Tarnowski 69'.

Hutnik: Pasturczyk (Molenda 68') - Wielgosz (Sawicki 56'), Nowik, Zezula (Zuchora 71'), Turko (Ziółkowski 62') - Ostaszewski (Tarnowski 46'), Baranowski (Leśniewicz 31'), Osoliński, Drożdżal (Gołasiewicz 58'), Tazbir (Cimochowski 74') - Szala (Polniak 46').

17.03 - Hutnik Warszawa - Unia Iłów 6:5 (2:3)
Bramki: Nowik (k) 15', Wielgosz 18', Tarnowski 46', Cimochowski 76', 90', Zuchora 82' - 5', 32, 42', 55', 65'.
na boisku BOPN

Skład - I połowa: Pasturczyk - Wielgosz, Nowik, Pracki, Turko - Tazbir, Baranowski, Osoliński, Drożdżal, Tarnowski - Gołasiewicz.

Skład - II połowa: Molenda (Winiarek 65') - Wielgosz (Avanesyan 60'), Nowik (Zezula 60'), Pracki (Zuchora 75'), Ziółkowski - Ostaszewski, Leśniewicz, Osoliński (Banaszczuk 80'), Polniak, Tarnowski (Cimochowski 70') - Szala.

Lato 2017

13.07.2017 - Hutnik Warszawa – Znicz Pruszków (CLJ) 0:1 (0:1)
Bramka: 34′.
na boisku przy ul. Strażackiej 121

Skład – I połowa: Pasturczyk – Baranowski, Nowik, Pracki, Ziółkowski – Kruk, Podsiadło, zawodnik testowany, Tarnowski – Polniak, Szala.

Skład – II połowa: Pasturczyk – Turko, Nowik (Pracki 69′), Zezula, Ziółkowski (Podsiadło 67′) – zawodnik testowany 2, Leśniewicz, Osoliński, Kruk (Tarnowski 69′) – zawodnik testowany 3, zawodnik testowany 4.

22.07 – Hutnik Warszawa – Escola Varsovia 3:1 (0:1)
Bramki: Tarnowski 74′, Nowik 82′, 90′ – 43′.
na boisku przy ul. Strażackiej 121

Żółte kartki: Baranowski, Wielgosz.

Czerwona kartka: Baranowski (42. minuta, za faul).

Skład – I połowa: Pasturczyk – Wielgosz, Nowik, Zezula, Turko – Kruk, Baranowski, Leśniewicz, Tazbir – Polniak, Szala.

Skład – II połowa: Pasturczyk – Wielgosz (Turko 68′), Nowik, Pracki, Ziółkowski – zawodnik testowany 1, zawodnik testowany 2, Osoliński, Tarnowski – Drożdżal, Cimochowski.

29.07 - Hutnik Warszawa – Drukarz Warszawa 1:2 (0:1)
Bramki: zawodnik testowany 2 59′ – 43′, 90′.
przy ul. Strażackiej 121

Żółte kartki: Nowik, Polniak.

Hutnik: Pasturczyk (Byśkiniewcz 46') - Wielgosz (Podsiadło 60'), Nowik (zawodnik testowany 3 60'), Zezula (Pracki 45'), Turko (Ziółkowski 46') - Drożdżal (Kruk 46'), Baranowski (zawodnik testowany 4 73'), Leśniewicz (Cimochowski 60'), Osoliński (Polniak 60'), Tarnowski (zawodnik testowany 1 46') - Szala (zawodnik testowany 2 46').

02.08 - Błonianka Błonie – Hutnik Warszawa 2:2 (1:1)
Bramki: Dawid Jarczak 43′, Sieński (k) 52′ – Nowik (k) 11′, Pracki (k) 90′.
w Lesznie

Skład – I połowa: Byśkiniewicz – Wielgosz, Nowik, Zezula, Turko – Tazbir, Leśniewicz, Osoliński, Tarnowski – Polniak, zawodnik testowany 1.

Skład – II połowa: Pasturczyk – zawodnik testowany 2, Baranowski, Pracki, Ziółkowski – Kruk, Drożdżal, Cimochowski, zawodnik testowany 3 (zawodnik testowany 5 65′) – Szala, zawodnik testowany 4.

05.08 - Makowianka Maków Mazowiecki – Hutnik Warszawa 1:2 (1:1)
Bramki: 21′ – Drożdżal 14′, Tazbir 52′.

Hutnik: Pasturczyk (Byśkiniewicz 46′) – Wielgosz (zawodnik testowany 65′), Nowik, Pracki, Turko (Ziółkowski 46′) – Tazbir (Tarnowski 70′), Baranowski (Podsiadło 65′), Osoliński, Drożdżal (Cimochowski 65′), Tarnowski (Kruk 46′) – Polniak (Szala 46′).


Zima 2017

15.01 - Hutnik Warszawa – Makowianka Maków Mazowiecki 5:2 (1:1)
Bramki: Nowik 25′, Vogtman 48′, Piwko 84′, Kowalski 86′, 87′ – Kowalkowski 13′, ? 61′.
Obrońców Tobruku

Skład – I połowa: Siedlecki – Górecki, Nowik, Pracki, Turko – Szala, Piwko, zawodnik testowany 1, Wiśniewski, Kowalski – Vogtman.

Skład – II połowa: Duda – zawodnik testowany 2, Jankowski, Baranowski, Turko (Wiśniewski 77′) – Kucharski, Szczęch, zawodnik testowany 1 (Piwko 61′), Wiśniewski (Szala 61′), Tarnowski – Vogtman (Kowalski 61′).

22.01 - Hutnik Warszawa – KS Konstancin 2:2 (1:1)
Bramki: Kowalski 41′, Wielgosz (k) 86′ – 19′, (k) 88′.
Obrońców Tobruku

Skład – I połowa: Pasturczyk – Górecki, Nowik, Pracki, Turko – Tarnowski (Szala 33′), Szczęch, Piwko, Cuch, Kowalski – Vogtman.

Skład – II połowa: Duda – Górecki (Jankowski 71′), Nowik (Cuch 63′), Podsiadło, Wielgosz – Szala, Piwko, Szczęch (Martynov 63′), Wiśniewski, zawodnik testowany – Czyż.

28.01 - Hutnik Warszawa – Unia Skierniewice 1:2 (0:2)
Bramki: Nowik (k) 76′ – Szambelan 13′, Kiwała 44′.
Obrońców Tobruku

Żółte kartki: Wielgosz, Piwko.

Skład: Siedlecki – Górecki, Nowik, Podsiadło, Wielgosz – Szala, Piwko, Cuch (Szczęch 60′), Wiśniewski, Kowalski (Mierzejewski 60′) – Vogtman.

Dąb Wieliszew – Hutnik Warszawa 3:4 (2:2)
Bramki: 3′, 45′, 63′ – Czyż 19′, Martynov (k) 21′, Tarnowski 48′, Szczęch 79′.
Legionowo

Skład: Duda (Pasturczyk 62′) – zawodnik testowany (Wiśniewski 73′), Amermajster (Cuch 75′), Cuch (Zezula 63′), Turko – Tarnowski, Szczęch, Jankowski, Mierzejewski, Martynov (Kowalski 58′) – Czyż.

04.02 - Hutnik Warszawa – Sparta Jazgarzew 1:0 (1:0)
Bramka: Vogtman 14′.
Obrońców Tobruku

Hutnik: Pasturczyk (Siedlecki 46′) – Górecki (Wielgosz 60′), Nowik, Pracki, Wielgosz (Turko 46′) – Tarnowski (Szala 46′), Piwko, Cuch, Mierzejewski (Jankowski 75′), zawodnik testowany (Kowalski 46′) – Vogtman (Czyż 60′).

08.02 - AGAPE Białołęka – Hutnik Warszawa 1:7
Bramki: 68′ – Szala 5′, 18′, 48′, 64′, Nowik 9′, Wielgosz 63′, Tarnowski 76′.
Obrońców Tobruku

Hutnik: Siedlecki (Pasturczyk 46′) – Górecki, Nowik, Pracki, Wielgosz – Tarnowski, Piwko (Szczęch 46′), Cuch (Wiśniewski 46′), Mierzejewski (Jankowski 70′), Szala – Czyż.

18.02 - Hutnik Warszawa – Błonianka Błonie 2:3 (0:3)
Bramki: Tarnowski 52′, Vogtman 56′ – 14′, 21′, 44′.
Obrońców Tobruku

Skład: Pasturczyk (Siedlecki 46′) – Górecki (Baranowski 63′), Nowik, Pracki, Wielgosz – Tarnowski (Mierzejewski 65′), Szczęch (Podsiadło 63′), Cuch, Mierzejewski (Wiśniewski 46′), Szala (Kowalski 63′) – Vogtman (Czyż 63′).

22.02 - Mazur Karczew – Hutnik Warszawa 4:4 (4:1)
Bramki: 26′, 39′, 41′, 45′ – Szczęch 12′, Wielgosz 59′, Vogtman 74′, (s) 76′.

Skład – I połowa: Pasturczyk – Wielgosz, Nowik, Pracki, Turko – Mierzejewski, Szczęch, Cuch, Wiśniewski, Szala – Vogtman.

Skład – II połowa: Siedlecki – Baranowski, Nowik, Cuch, Wielgosz (Turko 60′) – Tarnowski, Szczęch (Piwko 60′), Wiśniewski, Mierzejewski, Szala (Czyż 60′) – Vogtman (Szala 83′).

01.03 - Hutnik Warszawa – Grom Warszawa 3:0 (1:0)
Bramki: Nowik (k) 11′, Mierzejewski 66′, Kowalski 81′.
na Obrońców Tobruku

Skład: Siedlecki (Pasturczyk 46′) – Górecki (Baranowski 61′), Nowik (Zezula 61′), Pracki (Podsiadło 61′), Wielgosz (Turko 61′) – Tarnowski (Kowalski 61′), Piwko (Szczęch 61′), Cuch (Jankowski 61′), Wiśniewski (Cuch 74′), Szala (Mierzejewski 61′) – Vogtman (Czyż 61′).


Lato 2016

09.07 – Hutnik Warszawa – Bug Wyszków 2:2 (1:1)
Bramki: Kowalski 41′, 62′ – 38′, 65′.
w Rembertowie

Hutnik: Siedlecki (Duda 46′) – Morawski, Nowik, Baranowski (Jankowski 46′), Wielgosz – Kucharski, Witak, Jaroszewski, Mierzejewski, Kowalski – Szala.

16.07 – Hutnik Warszawa – Vulcan Wólka Mlądzka 2:0 (0:0)
Bramki: Kucharski 79′, Wiśniewski 85′.
w Rembertowie

Skład – I połowa: Duda – Morawski, Nowik, Amermajster, Smoczyński – Mierzejewski, Podsiadło, Latos, Jaroszewski, Polniak – Kowalski.

Skład – II połowa: Ulejczyk – Wielgosz, Małaszewski, Baranowski, Bajor – Kaczyński, Jankowski, Wiśniewski, Przyborowski, Kucharski – Szala.

20.07 – Mszczonowianka Mszczonów – Hutnik Warszawa 2:0 (2:0)
Bramki: (k) 4′, 35′.
w 83. minucie Nowik nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz obronił)
w Osuchowie

Skład – I połowa: Siedlecki – Morawski, Baranowski, Amermajster (Nowik 15′), Smoczyński – Mierzejewski, Podsiadło, Wiśniewski, Przyborowski, Kucharski – Szala.

Skład – II połowa: Duda – Wroński, Nowik, Baranowski (Witak 55′), Smoczyński (Morawski 69′) – Cybulski, Jankowski, Cuch, Jaroszewski, Kowalski – Polniak.

23.07 – Hutnik Warszawa – Błonianka Błonie 0:0
w Rembertowie

Skład – I połowa: Ulejczyk – Górecki, Nowik, Podsiadło, Wielgosz – Cybulski, Witak, Cuch, Wiśniewski, Kucharski – Kowalski.

Skład – II połowa: Ulejczyk (Siedlecki 60’) – Morawski, Wroński, Baranowski, Smoczyński – Mierzejewski, Jankowski, Przyborowski, Polniak, Zabłocki – Szala.

27.07 – Hutnik Warszawa – KS Łomianki 2:1 (1:1)
Bramki: Kowalski 57′, Nowik (k) 90′ – 59′.
w Rembertowie

Skład – I połowa: Duda – Wielgosz, Baranowski, Pracki, Smoczyński (Turko 29′) – Przyborowski, Witak, Wiśniewski, Polniak, Kowalski – Szala.

Skład – II połowa: Pasturczyk – Wielgosz (Górecki 61′), Nowik, Pracki (Baranowski 61′), Turko – Przyborowski (Mierzejewski 61′), Witak (Jankowski 61′), Graczyk, Polniak (Podsiadło 61′), Kowalski (Kucharski 61′) – Szala (Cybulski 61′).

29.07 – Hutnik Warszawa – SEMP Ursynów 6:0 (4:0)
Bramki: Mierzejewski 18′, Cybulski 29′, 35′, Kucharski 43′, 56′, Przyborowski 80′.
w Rembertowie

Skład: Siedlecki (Duda 46′) – Górecki (Wielgosz 61′), Nowik (Baranowski 61′), Pracki (Witak 61′), Turko (Wroński 46′) – Kucharski (Przyborowski 61′), Podsiadło (Graczyk 61′), Jankowski (Wiśniewski 61′), Mierzejewski (Cuch 61′), Cybulski (Kowalski 61′) – Polniak (Szala 46′).
03.08.2016 – AGAPE Białołęka – Hutnik Warszawa 1:4 (0:2)
Bramki: 72′ – Przyborowski 3′, 48′, Kowalski 24′, 53′.
na boisku AWF

Hutnik: Pasturczyk (Siedlecki 46′) – Wielgosz (Górecki 46′), Baranowski (Pracki 80′), Pracki (Amermajster 57′), Turko (Smoczyński 57′) – Przyborowski (Cybulski 57′), Witak (Wroński 57′), Jankowski (Cuch 57′), Mierzejewski (Wiśniewski 57′), Kowalski (Kucharski 57′) – Szala (Polniak 46′).


Zima 2016

16.01.2016 – Hutnik Warszawa – KS Łomianki 3:1 (1:0)
Bramki: Pracki 26′, Koshil 57′, Ocipka 70′ – 59′.
na stadionie BOPN (ul. Obrońców Tobruku 11)

Skład – I połowa: Karczmarczyk (Staniszewski 31′) – Wielgosz, Pracki, Piekarz, Yanata – Mierzejewski, Podsiadło, Jankowski, Walętrzak, Kropiewnicki – Szala.

Skład – II połowa: Staniszewski (Siedlecki 61′) – Wielgosz, Pracki (Jankowski 85′), Michoński, Yanata (Kropiewnicki 75′) – Mierzejewski, Latos, Jankowski (Szala 75′), Walętrzak (Polniak 65′), Koshil – Ocipka.

23.01.2016 – Hutnik Warszawa – AGAPE Białołęka 5:2 (3:0)
Bramki: Polniak 13′, Przyborowski 14′, 37′, Koshil 61′, 70′ – Szewczyk 56′, 90′.
na boisku BOPN (ul. Obrońców Tobruku 11)

Skład – I połowa: Siedlecki – Wielgosz (Michoński 28′), Pracki, Piekarz, Yanata – Mierzejewski, Podsiadło, Jankowski, Przyborowski, Walętrzak – Polniak.

Skład – II połowa: Karczmarczyk – Michoński, Jarczak, Kamiński, Kropiewnicki – Koshil, Leo, Skrzycki, Szala, Turko – Ocipka (Jankowski 90′).

30.01.2016 – Pilica Białobrzegi – Hutnik Warszawa 3:0 (1:0)
Bramki: 37′, 56′, 66′.
w Grójcu

Skład – I połowa: Karczmarczyk – Michoński, Piekarz, Bednarczyk, Kropiewnicki – Szala, Podsiadło, Jankowski, Przyborowski, Walętrzak – Koshil.

Skład – II połowa: Siedlecki – Lachowicz, Piekarz (Michoński 67′), Bednarczyk, Jarczak – Ocipka, Reszke, Jankowski (Szala 78′), Przyborowski (Podsiadło 83′), Turko – Polniak.

06.02.2016 – Hutnik Warszawa – Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:2 (0:0)
Bramki: Kropiewnicki 84′ – 62′, 77′.
na boisku BOPN (ul. Obrońców Tobruku 11)

Hutnik: Siedlecki (Staniszewski 46′) – Michoński (Wielgosz 63′), Pracki, Nowik (Turko 63′), Jarczak – Koshil (Kropiewnicki 63′), Podsiadło (Reszke 70′), Jankowski (Walętrzak 63′), Skrzycki (Mierzejewski 46′), Przyborowski (Paturaj 73′) – Szala (Strzemecki 73′).

10.02.2016 – SEMP Ursynów – Hutnik Warszawa 2:2 (2:1)
Bramki: 36’, 45’ – Polniak 26’, Wielgosz 76’.
na bocznym boisku Ursusa

Hutnik: Staniszewski (Karczmarczyk 46′) – Wielgosz, Nowik (Michoński 65′), Jarczak, Turko (Bednarczyk 46′) – Mierzejewski (Koshil 46′), Podsiadło (Reszke 46′), Jankowski (Skrzycki 75′), Skrzycki (Przyborowski 60′), Kropiewnicki (Turko 60′) – Polniak (Ocipka 46′).

20.02.2016 – MKS Piaseczno – Hutnik Warszawa 0:1
Bramka: zawodnik testowany 1 11′.
w Sulejówku, grano 60 minut

Hutnik: Karczmarczyk (Staniszewski 40′) – Wielgosz, Nowik, Bednarczyk, Turko – Mierzejewski, Podsiadło, Jankowski, Skrzycki, Przyborowski – Szala.

20.02.2016 – Victoria Sulejówek – Hutnik Warszawa 1:0
Bramka: Kopeć 51′.
w Sulejówku, grano 60 minut

Hutnik: Staniszewski (Siedlecki 20′) – Wielgosz (Turko 44′), Nowik (Podsiadło 47′), Bednarczyk, Michoński – Mierzejewski (Skrzycki 30′), Witak, Jankowski (Paturaj 30′), Reszke, Przyborowski (Szala 40′) – Polniak.

27.02.2016 – Hutnik Warszawa – Mazovia Rawa Mazowiecka 0:0
w Milanówku

Hutnik: Staniszewski (Siedlecki 61′) – Ocipka, Jarczak, Michoński, Yanata – Koshil (Paturaj 83′), Podsiadło (Reszke 55′), Skrzycki, Polniak, Kropiewnicki – Paturaj (Sawicki 46′).

28.02.2016 – Znicz Pruszków – Hutnik Warszawa 4:0 (1:0)
Bramki: 28′, 54′, 69′, 76′.
w 48. minucie zawodnik Znicza nie wykorzystał rzutu karnego (Siedlecki obronił)

Hutnik: Karczmarczyk (Siedlecki 46′) – Wielgosz, Nowik, Bednarczyk, Turko (Michoński 76′) – Mierzejewski (Skrzycki 86′), Reszke, Witak (Jarczak 86′), Jankowski, Przyborowski – Szala (Koshil 63′).

05.03.2016 – Hutnik Warszawa – Błonianka Błonie 1:4 (1:3)
Bramki: Przyborowski (k) 36′ – 2′, 26′, 51′, 72′.
na boisku BOPN

Hutnik: Karczmarczyk (Siedlecki 62′) – Dominik Jarczak, Nowik, Bednarczyk, Turko (Piekarz 62′) – Dawid Jarczak (Koshil 64′), Reszke (Podsiadło 83′), Jankowski, Przyborowski, Kropiewnicki (Witak 64′) – Polniak (Szala 62′).

23.03.2016 – Hutnik Warszawa – MKS Hutnik Warszawa 3:2 (1:2)
Bramki: Kropiewnicki 45′, Mierzejewski 86′, Przyborowski 88′ – Izotow 31, Basiuk 37′.
W 31. minucie Basiuk nie wykorzystał rzutu karnego (Staniszewski obronił).
W 63. minucie Dawid Jarczak nie wykorzystał rzutu karnego (przestrzelił).
na boisku przy ul. Picassa

Hutnik: Staniszewski (Siedlecki 46′) – Wielgosz (Dominik Jarczak 46′), Pracki (Nowik 46′), Bednarczyk, Turko – Kropiewnicki (Mierzejewski 61′), Jankowski, Skrzycki, Polniak (Przyborowski 61), Koshil (Dawid Jarczak 61′) – Kowalski (Szala 61′).


Lato 2015

11.07.2015 – Broń Radom – Hutnik Warszawa 3:3 (2:2)
Bramki: 20′, 25′, 57′ – Kowalkowski (k) 30′, Pracki 35′, zawodnik testowany 10 85′.
w Skaryszewie

Skład – I połowa: Staniszewski – Jarczak, Pracki, Żółkowski – Kowalkowski, Zezula, zawodnik testowany 1, Goluch – zawodnik testowany 2, zawodnik testowany 3, Szala.

Skład wyjściowy na II połowę: Karczmarczyk – Jarczak, Pracki, Żółkowski, zawodnik testowany 4 – Kowalkowski, Łakomy, zawodnik testowany 1, zawodnik testowany 3, Kropiewnicki – Szala.

Skład od 60. minuty: Karczmarczyk – Michałowski, Goluch, Łakomy (Jarczak 70′), zawodnik testowany 4 – Baka, Pusek, Podsiadło, zawodnik testowany 5, Kropiewnicki – Ocipka.

18.07.2015 – Hutnik Warszawa – Błękitni Raciąż 1:0 (0:0)
Bramka: Kozłowski 77′.
w 26. minucie Kowalkowski nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz obronił)

Skład – I połowa: Karczmarczyk – Pracki, Jarczak, Żółkowski – Wielgosz, Zezula, Podsiadło, Matusiak – Kowalkowski, Ocipka, Cudny.

Skład wyjściowy – II połowa: Sędek – Pracki, Żółkowski, Kropiewnicki – Wielgosz, Zezula, Podsiadło, Baka – Kowalkowski, Ocipka, Cudny.

Skład od 60. minuty: Sędek – Michałowski, Jarczak, Żółkowski – Baka, Łakomy (Zezula 85′), Pusek, Kropiewnicki – Kozłowski, zawodnik testowany 1, Matusiak (Trybuła 73′).

22.07.2015 – Hutnik Warszawa – Energia Kozienice 1:1 (0:0)
Bramki: Kowalkowski 78′ – Putin 80′.
w Rembertowie

Skład – I połowa: Karczmarczyk – Pracki, Jarczak, Goluch – Wielgosz, Zezula, Podsiadło, Matusiak – Kucharski, Szala, Cudny.

Skład – II połowa: zawodnik testowany 1 – Pracki (Wielgosz 68′), Jarczak, Goluch, zawodnik testowany 2 – Baka (zawodnik testowany 3 68′), Łakomy, Jankowski, Kozłowski – Ocipka (Trybuła 68′), Kowalkowski.

25.07.2015 – Pilica Białobrzegi – Hutnik Warszawa 2:1 (2:0)
Bramki: 21′, 34′ – Jarczak 55′.

Skład – I połowa: Sędek – Żółkowski, Jarczak, Goluch – Wielgosz, Łakomy, Zezula, Matusiak – Kucharski, Kowalkowski, Cudny.

Skład – II połowa: Staniszewski – Łakomy, Jarczak, Żółkowski – Wielgosz (Baka 68′), Zezula (Jankowski 66′), Podsiadło, zawodnik testowany 1 – Cudny (Trybuła 68′), Szala, Kozłowski.

01.08.2015 – Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Hutnik Warszawa 1:0 (0:0)
Bramka: Krzymiński (s) 81′.

Hutnik: Karczmarczyk (Sędek 60′) – Pracki (Piekarz 77′), Krzymiński, Żółkowski – Wielgosz (Waszkiewicz 72′), Zezula (Podsiadło 67′), Łakomy (Reszke 77′), Matusiak (Baka 72′) – Cudny (Kozłowski 77′), Szala (Jankowski 46′), Kowalkowski (Dukalski 67′).

12.08.2015 – AGAPE Białołęka – Hutnik Warszawa 3:2 (2:1)
Bramki: 10′, (k) 25′, 60′ – Dukalski 5′, Szala 70′.
na boisku AWF

Skład wyjściowy: Mioduszewski – Wielgosz, Zezula, Piekarz – Waszkiewicz, Jankowski, Podsiadło, zawodnik testowany – Kozłowski, Ocipka, Dukalski.

Ponadto grali: Sędek, Pracki, Jarczak, Krzymiński, Baka, Kucharski, Matusiak, Cudny, Pusek, Łakomy, Szala.


Zima 2015

-


Lato 2014

 

19.07.2014 – Okęcie Warszawa – Hutnik Warszawa 0:2 (0:1)
Bramki: Pragacz 17′, Konopka (k) 64′.


Skład – I połowa: Kaput – zawodnik testowany 1, Pracki, Baran, Pałka – Pragacz, zawodnik testowany 2, Antosz – Uciński, Cimochowski, Szala.


Skład – II połowa: Witkowski – Pragacz (zawodnik testowany 7 73′), Pracki (Pałka 73′), Baran (zawodnik testowany 1 73′), zawodnik testowany 4 – Leśniewicz, zawodnik testowany 5, Konopka – Tarnowski, Szymaniak, zawodnik testowany 6.

 


26.07.2014 - Huragan Wołomin – Hutnik Warszawa 3:2 (1:0; 2:0)
Bramki: (k) 28′, 33′, 65′ – Tarnowski 80′, Pragacz 85′.
w Tłuszczu; grano 3×30 minut

Skład – I tercja: zawodnik testowany 1 – zawodnik testowany 2, Baran, Cichmiński, zawodnik testowany 3 – Pragacz, zawodnik testowany 4, zawodnik testowany 5 – zawodnik testowany 6, Szymaniak, Goluch.

Skład – II tercja: zawodnik testowany 1 (Kaput 46′) – zawodnik testowany 2 (Pałka 46′), Baran (Pracki 46′), Cichmiński (zawodnik testowany 7 46′), zawodnik testowany 3 (Tarnowski 46′) – Pragacz (Leśniewicz 46′), zawodnik testowany 4, zawodnik testowany 5 (Konopka 46′) – zawodnik testowany 6 (Uciński 46′), Szymaniak (zawodnik testowany 8 46′), Goluch.

Skład – III tercja: Kaput – Pałka, Pracki, zawodnik testowany 7 (zawodnik testowany 9 70′), Goluch (zawodnik testowany 7 75′) – Pragacz, Leśniewicz, Konopka – Uciński, Szala, Tarnowski.


02.08.2014 – Mazowsze Grójec – Hutnik Warszawa 1:2 (1:0)
Bramki: 23′ – Kowalkowski 70′, 88′.

Skład – I połowa: zawodnik testowany 1 – Pragacz, Pracki (Cichmiński 29′) , zawodnik testowany 2, Goluch (zawodnik testowany 5 30′) – zawodnik testowany 3, Leśniewicz (zawodnik testowany 6 30′), Konopka – Uciński (zawodnik testowany 7 30′), Szala (Szymaniak 30′), Tarnowski (zawodnik testowany 8 30′).

Skład – II połowa: zawodnik testowany 1 (Kaput 68′) – Pragacz (Pałka 52′), Cichmiński, Baran, zawodnik testowany 5 (Wielgosz 68′) – Antosz, Cimochowski, zawodnik testowany 6 – zawodnik testowany 7 (zawodnik testowany 9 63′), Szymaniak (Kowalkowski 68′), zawodnik testowany 8.


09.08.2014 – Mazur Karczew – Hutnik Warszawa 1:2 (0:0)
Bramki: 56′ – Cimochowski 76′, Kowalkowski 84′.

Czerwone kartki: zawodnik Mazura (83. minuta, za brutalny faul) – Pragacz (83. minuta, za niesportowe zachowanie).

Hutnik: zawodnik testowany 1 (Kaput 66′) – Pałka (Kowalkowski 73′), Pracki (Baran 73′), Cichmiński (zawodnik testowany 3 73′), Goluch – zawodnik testowany 2 (Cimochowski 63′), Pragacz (Cichmiński 83′), Konopka (Leśniewicz 46′) – Uciński (zawodnik testowany 4 73′), Szala (Szymaniak 63′), Tarnowski (Wielgosz 63′).


Zima 2014

18.01.2014 - Hutnik Warszawa – UKS Łady 0:1 (0:1)
Bramka: 30′.
na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Obrońców Tobruku 11

Skład – I połowa: Wysocki – P. Wielgosz, Baran, Goluch, Centkowski – Leśniewicz, Konopka, Antosz – Polniak, Tarnowski, Uciński.

Skład – II połowa: Wysocki – E. Wielgosz, Baran, Goluch, zawodnik testowany 2 – Zezula, Konopka (Sinkiewicz 70′), Cimochowski – zawodnik testowany 3, Szymaniak, zawodnik testowany 4.


25.01.2014 - Mazur Karczew – Hutnik Warszawa 0:1 (0:1)
Bramka: Konopka 20′.
w 35. minucie Polniak nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz obronił);
w Józefowie

Skład – I połowa: Wysocki – P. Wielgosz, Zezula, Goluch, zawodnik testowany 1 – Centkowski, Leśniewicz, Konopka – Tarnowski, Szymaniak, Polniak.

Skład – II połowa: Wysocki (Krasiewicz 65′) – P. Wielgosz, Zezula, Goluch, zawodnik testowany 1 – Pragacz, Antosz, Cimochowski – zawodnik testowany 2, Polniak, Uciński.


01.02.2014 – Józefovia Józefów – Hutnik Warszawa 1:4 (1:1)
Bramki: 17′ – Konopka 44′, zawodnik testowany 1 49′, Uciński 51′, zawodnik testowany 2 53′.

Skład – I połowa: Wysocki (Krasiewicz 35′) – P. Wielgosz (zawodnik testowany 1 45′), Baran, Zezula, Goluch – Pragacz, Leśniewicz, Konopka – Uciński, Szymaniak, Tarnowski.

Skład – II połowa: Krasiewicz (Kaput 60′) – Baran, Zezula, Goluch, zawodnik testowany 1 – Pragacz, Leśniewicz (Antosz 60′), Konopka – Uciński (zawodnik testowany 3 70′), zawodnik testowany 2, Tarnowski (Cimochowski 60′).


08.02.2014 – Hutnik Warszawa – Bug Wyszków 3:5 (1:4)
Bramki: Pragacz 42′, 70′, Centkowski 75′ – 25′, 28′, 30′, 40′, 65′.
przy ul. Obrońców Tobruku

Czerwona kartka: Polniak (55. minuta, za dyskusje; wszedł inny zawodnik).

Skład: Kaput (Wysocki 46′) – Goluch, Baran (Centkowski 46′), Zezula, zawodnik testowany (P. Wielgosz 46′) – Leśniewicz, Pragacz, Konopka (Antosz 60′) – Polniak (Cimochowski 55′), Szymaniak, Uciński (Tarnowski 46′).


15.02.2014 – Ursus Warszawa – Hutnik Warszawa 1:2 (0:1)
Bramki: 75′ – Goluch 8′, Konopka 50′.

Skład: Wysocki (Kaput 60′) – Pragacz, Baran, Goluch, P. Wielgosz – Konopka (Cimochowski 65′), Antosz (zawodnik testowany 1 46′), Centkowski – Uciński (Polniak 46′), Szymaniak (zawodnik testowany 2 46′), Tarnowski (zawodnik testowany 3 65′).


22.02.2014 – Okęcie Warszawa – Hutnik Warszawa 0:7 (0:1)
Bramki: Polniak 25′, 83′, 84′, Tarnowski 51′, 56′, P. Wielgosz 66′, Pragacz 90′.
na bocznym boisku Ursusa

Żółte kartki: Leśniewicz, Centkowski.

Skład: Wysocki (Kaput 75′) – Pragacz, Zezula (zawodnik testowany 55′), Baran, Goluch (Cyronek 76′) – Leśniewicz, Centkowski (Cimochowski 46′), Konopka (Antosz 58′) – Uciński (P. Wielgosz 46′), Polniak (Szymaniak 58′), Tarnowski (Polniak 76′).


08.03.2014 – Hutnik Warszawa – Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:2 (0:0)
Bramki: (k) 65′, 75′.

Czerwona kartka: P. Wielgosz (81. minuta, wszedł inny zawodnik).

Hutnik: Kaput – P. Wielgosz (Cichmiński 81′), Zezula (Centkowski 46′), Baran (zawodnik testowany 63′), Goluch – Leśniewicz, Konopka (Antosz 63′), Pragacz – Polniak (Cimochowski 56′), Szymaniak (Uciński 46′), Tarnowski.


15.03.2014 – UMKS Piaseczno – Hutnik Warszawa 1:5 (0:1)
Bramki: 76′ – Zezula 28′, Uciński 49′, Szymaniak 54′, Tarnowski 64′, Baran (k) 88′.

Hutnik: Kaput – Cichmiński, Zezula, Baran, Goluch (Antosz 46′) – Leśniewicz, Centkowski, Polniak – Uciński, Szymaniak (Tarnowski 70′), Tarnowski (Cyronek 64′).


Lato 2013

Hutnik Warszawa – Ursus Warszawa 0:5

Skład: Witkowski (Krasiewicz ’46) – Wielgosz, Pałka, Goluch (Cimochowski 35′), Baran – Zezula, Leśniewicz, Konopka – Uciński, Tarnowski, Polniak.

Ponadto grał: Szymaniak.


Jesień 2012/Zima 2013

23.11 – Stal Rzeszów – Hutnik Warszawa 1:1 (1:0)
Bramki: 35′ – Wielgosz 80′.
na bocznym boisku Stali

Hutnik: Witkowski – Pałka, Pracki, Goluch, Walewski (Baran 46′) – Kowalkowski, Pragacz (Klimek), Centkowski, Konopka, Uciński (Wielgosz) – Polniak (Tarnowski).


24.11 – Siarka Tarnobrzeg – Hutnik Warszawa 0:0
w Dębicy

Hutnik: Witkowski – Pałka (Baran), Pracki, Goluch, Walewski – Wielgosz, Pragacz, Centkowski (Gnoiński), Konopka (Klimek (Cimochowski)), Tarnowski – Kowalkowski (Szymaniak).


25.11 – Pogórze Wielopole Skrzyńskie – Hutnik Warszawa 3:4 (2:2)
Bramki: Pałka, Szymaniak, Kowalkowski, Polniak.
w Dębicy

Hutnik (skład wyjściowy): Stankiewicz – Baran, Pałka, Gnoiński, Goluch – Uciński, Cimochowski, Pragacz, Walewski, Wielgosz – Szymaniak.


01.12 – Pogoń Siedlce – Hutnik Warszawa 2:3 (0:2)
Bramki: Uciński, Kowalkowski x 2.

Skład wyjściowy: Witkowski – Pałka, Pracki, Goluch, Walewski – Wielgosz, Pragacz, Konopka, Uciński – Kowalkowski, Polniak.

Ponadto grali: Szymaniak, Tarnowski, Leśniewicz, Baran, Cimochowski.


26.01 – Znicz Pruszków – Hutnik Warszawa 3:2 (0:1)
Bramki: Kowalkowski, Gnoiński.

Hutnik: Witkowski (Stankiewicz) – Pałka, Gnoiński, Pracki, Goluch – Pragacz, Konopka, Leśniewicz, Uciński (Tarnowski 46′), Kowalkowski – Polniak (Szymaniak 46′).

Ponadto grali: Baran, Cimochowski.


30.01 – Hutnik Warszawa – KS Łomianki 2:0 (1:0)
Bramki: Szymaniak 35′, Centkowski 85′.
przy ul. Łabiszyńskiej

Hutnik: Witkowski, Pragacz (Baran), Pracki, Goluch, Konopka, Leśniewicz, Centkowski, Tarnowski (Cyronek), Kowalkowski, Polniak (Cimochowski), Szymaniak.


02.02 – UKS Łady – Hutnik Warszawa 4:2 (2:2)
Bramki: Sadowski 20′, ? 38′, (k) 49′, 72′ – Polniak 13′, Tarnowski 44′.

Skład – I połowa: Witkowski – Pałka, Pracki (Wielgosz 13′), Gnoiński, Goluch – Uciński, Leśniewicz, Centkowski, Tarnowski – Polniak, Szymaniak.

Skład – II połowa: Witkowski (Stankiewicz 73′) – zawodnik testowany, Pałka, Gnoiński, Goluch – Uciński (Tarnowski 80′), Centkowski (Leśniewicz 64′), Konopka, Leśniewicz (Cimochowski 60′), Tarnowski (Baran 60′) – Polniak (Szymaniak 76′).


09.02 – Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Hutnik Warszawa 1:2 (1:0)
Bramki: 25′ – Kowalkowski 65′, Cimochowski 75′.

Skład wyjściowy: Witkowski, Baran, Gnoiński, Goluch, Uciński, Konopka, Leśniewicz, Centkowski, Tarnowski, Polniak, Szymaniak.

Ponadto grali: Cimochowski, Pałka, Kowalkowski.


13.02 – Legionovia Legionowo – Hutnik Warszawa 2:0 (1:0)

Skład wyjściowy: Witkowski, Pragacz, Gnoiński, Goluch, Wielgosz, Konopka, Leśniewicz, Centkowski, Tarnowski, Kowalkowski, Polniak.

Ponadto grali: Szymaniak, Uciński, Baran, Pałka, Cimochowski.


16.02 – Józefovia Józefów – Hutnik Warszawa 1:5 (0:1)
Bramki: Pragacz, Polniak x 2, Szymaniak, Zezula.

Skład wyjściowy: Witkowski – Wielgosz, Gnoiński, Goluch, Baran – Tarnowski, Konopka, Pragacz, Uciński – Cimochowski, Szymaniak.

Ponadto grali: Stankiewicz, Pałka, Centkowski, Polniak, Zezula, Leśniewicz.


23.02 – Victoria Sulejówek – Hutnik Warszawa 2:1 (1:1)
Bramka: Tarnowski.

Skład wyjściowy: Witkowski – Wielgosz, Pałka, Gnoiński, Baran – Tarnowski, Konopka, Leśniewicz, Uciński – Polniak, Szymaniak.

Ponadto grali: Zezula, Cimochowski, Kowalkowski.


02.03 – Hutnik Warszawa – Przyszłość Włochy 4:0 (2:0)
Bramki: Tarnowski 5′, Gnoiński 7′, Polniak 79′, 84′.
Na boisku przy ul. Obrońców Tobruku
W 15. minucie Gnoiński nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz obronił)
W 69. minucie Tarnowski nie wykorzystał rzutu karnego (przestrzelił)
Sędzia zakończył mecz w 85. minucie, bo tym jak przerosło go to spotkanie…

Czerwone kartki: Kowalkowski 60. minuta (za brutalny faul; wszedł nowy zawodnik), Szymaniak (85. minuta) – zawodnik przeciwnika (60. minuta).

Hutnik: Bodych – Wielgosz (Pałka 65′), Gnoiński, Pracki (zawodnik testowany 69′), Goluch – Leśniewicz (Zezula ’46), Centkowski (Cimochowski 46′), Pragacz – Uciński (Kowalkowski 46′ (Tarnowski 60′)), Polniak, Tarnowski (Szymaniak 46′).


13.03 – Hutnik Warszawa – Mazur Karczew 2:0 (1:0)
Bramki: Kowalkowski ’42, Polniak 48′.
na boisku przy ul. Obrońców Tobruku

Skład: Witkowski, Centkowski (Wielgosz 15′ (Pałka 73′)), Pracki, Gnoiński, Goluch (Baran 73′), Pragacz, Leśniewicz, Konopka (Zezula), Kowalkowski (Uciński 55′), Polniak, Tarnowski (Szymaniak 46′).


16.03 – Hutnik Warszawa – Ursus Warszawa 1:1 (0:0)
Bramki: Konopka 54′ – 82′.
Na boisku przy ul. Obrońców Tobruku
W 48. minucie zawodnik Ursusa nie wykorzystał rzutu karnego (przestrzelił)

Skład: Witkowski – Wielgosz, Pracki, Gnoiński, Goluch (Pałka 88′) – Leśniewicz (Zezula 74′), Konopka, Uciński (Pragacz 46′) – Kowalkowski, Polniak (Szymaniak 46′), Tarnowski (Baran 64′).


23.03 – Hutnik Warszawa – Okęcie Warszawa 5:2 (1:2)
Bramki: Tarnowski 18′, 78′, Konopka (k) 50′, 69′, Polniak 60′ – 32′, 39′.
na boisku przy ul. Obrońców Tobruku

Skład: Witkowski (Stankiewicz 84′) – Wielgosz (Pałka 88′), Pracki, Gnoiński, Goluch (Baran 74′) – Leśniewicz, Konopka (Zezula 74′), Pragacz – Polniak (Cimochowski 72′), Szymaniak (Uciński 62′), Tarnowski (zawodnik testowany 84′).


29.03 – Hutnik Warszawa – UKS Łady 2:1 (1:1)
Bramki: Szymaniak, Wielgosz.
w Sulejówku

Skład: Witkowski (Stankiewicz) – Wielgosz, Pracki (Pałka), Gnoiński, Goluch (zawodnik testowany) – Konopka (Zezula), Leśniewicz, Pragacz – Uciński (Cimochowski), Polniak (Baran), Szymaniak.


06.04 – Hutnik Warszawa – GKP Targówek 0:0
przy ul. Obrońców Tobruku

Skład wyjściowy: Witkowski, Pałka, Pracki, Gnoiński, Goluch, Wielgosz, Leśniewicz, Pragacz, Konopka, Tarnowski, Polniak.


13.04 – Victoria Sulejówek – Hutnik Warszawa 2:0 (1:0)

Skład wyjściowy: Witkowski – Wielgosz, Pracki, Gnoiński, Baran – Leśniewicz, Konopka, Pragacz – Cimochowski, Tarnowski, Polniak.

Ponadto grali: Cegiełka, Pałka, Uciński, Goluch, Zezula.


Lato 2012

 

07.07 – Varsovia Warszawa – Hutnik Warszawa 2:5 (1:1)
Bramki: Biel 20′, 65′ – Kiwała 23′, Tarnowski 60′, Krupa 70′, 78′, Leśniewicz 75′.
grano 2×40 minut

Skład – I połowa: Kryczka – Wielgosz, Gnoiński, Centkowski, Goluch – Kiwała, Leśniewicz, Złotkowski, Roszkiewicz – Szczepański, Lewicki.

Skład – II połowa: Kryczka – Ryczkowski, zawodnik testowany 1, zawodnik testowany 2, zawodnik testowany 3, Wojtczak, Tarnowski, zawodnik testowany 4, Krupa, Biel (Leśniewicz 70′), Polniak.


14.07 – Hutnik Warszawa – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:2 (1:0)
Bramki: Kiwała 43′ – 75′, 86′.
na boisku AWF-u

Skład – I połowa: zawodnik testowany 1 – Pragacz, Pracki, Złotkowski, Walewski – Kiwała, Centkowski, Zezula, zawodnik testowany 4 (Tarnowski 28′) – Lewicki, Kowalkowski.

Skład – II połowa: zawodnik testowany 1 – Roszkiewicz (zawodnik testowany 7 73′ (zawodnik testowany 4 83′)), Gnoiński, zawodnik testowany 6, zawodnik testowany 7 (Tarnowski 70′) – Wielgosz, zawodnik testowany 8, zawodnik testowany 9, Wojtczak – Krupa (zawodnik testowany 10 75′), Polniak.


21.07 – Hutnik Warszawa – Znicz Pruszków 1:2 (1:1)
Bramki: Lewicki 29′ – Jędrych 36′, 85′.
w Warszawie; przy ul. Blokowej

Skład – I połowa: zawodnik testowany 1 – Pragacz, Pracki, Goluch, Walewski – Kiwała, Konopka, Zezula, Złotkowski, Kowalkowski – Lewicki.

Skład – II połowa: zawodnik testowany 1 – Pragacz (Tarnowski 57′), Pracki (zawodnik testowany 2 61′), Walewski (zawodnik testowany 4 67′) – Uciński, Zezula (Wielgosz 67′), Leśniewicz, Złotkowski (Wojtczak 57′), Kowalkowski (zawodnik testowany 3 61′) – Lewicki (Polniak 57′).


25.07 - Hutnik Warszawa – Wilga Garwolin 0:1 (0:0)
Bramka: (k) 76′.

Skład – I połowa: zawodnik testowany 1 – Kiwała, Pracki, Złotkowski, Goluch – Kowalkowski, Leśniewicz, Zezula, Wojtczak, Polniak – Lewicki.

Skład – II połowa: Kryczka – zawodnik testowany 2, zawodnik testowany 3, zawodnik testowany 4, Walewski – Uciński, Centkowski, Konopka, Tarnowski (Basiuk 80′), zawodnik testowany 5 (zawodnik testowany 6 77′) – zawodnik testowany 7 (zawodnik testowany 8 75′).


28.07 – Hutnik Warszawa – Ursus Warszawa 1:0 (0:0)
Bramka: Kowalkowski 51′.
na boisku AWF-u

Skład – I połowa: Kryczka – zawodnik testowany 1, Pracki, Goluch, Walewski – Kiwała (Tarnowski 26′), Zezula, Konopka, Uciński (Basiuk 26′) – Złotkowski, Lewicki.

Skład – II połowa: zawodnik testowany 2 (zawodnik testowany 6 75′) – zawodnik testowany 1 (zawodnik testowany 4 70′), Pracki, Gnoiński, Goluch – Polniak, Zezula, Centkowski, zawodnik testowany 3 – Kowalkowski (zawodnik testowany 5 72′), Szczepański (Wojtczak 80′).


01.08 – Hutnik Warszawa – Legia Warszawa (ME) 1:1 (0:1)
Bramki: Kowalkowski 80′ – 6′.
na boisku Drukarza

Skład – I połowa: Kryczka – Szczepański, Pracki, Gnoiński, Walewski – Kiwała, Złotkowski, Konopka, Basiuk, Polniak – Lewicki.

Skład – II połowa: Kryczka – Pragacz, Pracki, Goluch, Walewski – Tarnowski, Zezula, Konopka (zawodnik testowany 2 70′ (zawodnik testowany 1 85′)), Uciński (zawodnik testowany 3 85′) – zawodnik testowany 1 (Wojtczak 70′), Kowalkowski.


04.08 – Hutnik Warszawa – KS Raszyn 2:0 (2:0)
Bramki: Gnoiński 10′, Kiwała 15′.
na boisku AWF-u

Skład – I połowa: Kryczka – zawodnik testowany 1, Gnoiński, Pracki, Walewski – Kiwała, Pragacz, Konopka, Goluch – Lewicki, Kowalkowski.

Skład – I połowa: zawodnik testowany 2 – zawodnik testowany 3, Gnoiński, Goluch, Walewski – Uciński (zawodnik testowany 4 70′), Zezula (Leśniewicz 70′), Centkowski, Polniak (Tarnowski 70′) – Basiuk (Wojtczak 70′), Złotkowski.


08.08 – Hutnik Warszawa – GKP Targówek 2:1 (1:0)
Bramki: Zezula 43′, Gnoiński 70′ – 60′.
w 4. minucie Kiwała nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz obronił
przy ul. Blokowej

Skład – I połowa: Kryczka – Pragacz, Gnoiński, Pracki, Walewski – Kiwała, Konopka, Zezula, Goluch – Kowalkowski, Złotkowski.

Skład – II połowa: zawodnik testowany 1 – Pragacz, Gnoiński, Pracki, zawodnik testowany 2 – Kiwała (Wielgosz 60′), Zezula (Leśniewicz 75′), Centkowski, Goluch (Tarnowski 60′) – Lewicki, Kowalkowski (Basiuk 60′).


11.08 – Polonia Warszawa (ME) – Hutnik Warszawa 2:3 (2:1)
Bramki: 28′, 39′ – Polniak 24′, Kowalkowski 53′, zawodnik testowany 2 78′.

Skład – I połowa: zawodnik testowany 1 – zawodnik testowany 2, Gnoiński (Pragacz 30′), Centkowski, Goluch – Wielgosz, Zezula, Konopka, Tarnowski – Basiuk, Polniak.

Skład – II połowa: zawodnik testowany 1 – Tarnowski, Pracki, Konopka, zawodnik testowany 2 – Polniak (Szymaniak 73′), Zezula, Leśniewicz, Goluch – Uciński, Kowalkowski.


Zima 2012

25.01 – Hutnik Warszawa – Huragan Wołomin 3:3 (3:0) (2:0)
Bramki: Uciński, Lewicki, Tarnowski.
w Zielonkach; grano 3×30 minut

Skład – I tercja: Witkowski – Wielgosz, Gnoiński, Goluch, Roszkiewicz – Uciński, Leśniewicz, Złotkowski, Kiwała – Polniak, Lewicki.

Skład – II tercja: Barański – Grala, Sadowski, Jabłoński, Cichmiński – Tarnowski, Walewski, Zezula, Ryczkowski – Wojtczak, Krupa.

Skład – III tercja: Folc – Jabłoński, Cichmiński, Sadowski, Błotnicki – zawodnik testowany 3, Walewski, Zezula, Mikołajczyk – P. Basiuk, Krawczyk.

28.01 – Żyrardowianka Żyrardów – Hutnik Warszawa 1:2
Bramki: Lewicki, Szczepański.
grano 3×30 minut

Skład – I tercja: Witkowski – Wielgosz, Gnoiński, Goluch, Roszkiewicz – Kiwała, Złotkowski, Leśniewicz, Uciński – Polniak, Lewicki.

Skład – II tercja: Barański – Błotnicki, Cichmiński, Sadowski, Jabłoński – Mikołajczyk, Zezula, zawodnik testowany 1, Walewski – Wojtczak, Szczepański.

Skład – III tercja: Folc – Błotnicki (Roszkiewicz), Cichmiński, Sadowski, Jabłoński (Goluch) – Walewski, Zezula, zawodnik testowany 1, Ryczkowski – P. Basiuk, Tarnowski.

08.02 – Znicz Pruszków – Hutnik Warszawa 3:0 (2:0)
Bramki: ’20, (k) ’40, ’80.

Skład – I połowa: Witkowski – Wielgosz, Gnoiński, zawodnik testowany, Roszkiewicz – Kiwała, Konopka, Złotkowski, Walewski, Dziubek – Lewicki.

Skład – II połowa: Barański – Błotnicki, Cichmiński, Gnoiński (Roszkiewicz ’70), Jabłoński – Szczepański, Sadowski, Złotkowski (Dziubek ’70), Wojtczak, Tarnowski – Polniak.

11.02 – Hutnik Warszawa – MKS Przasnysz 1:1 (1:1)
Bramka: Konopka.

Wyjściowy skład: Barański – zawodnik testowany, zawodnik testowany 2, Jabłoński, Goluch – Dziubek, Konopka, Wojtczak, Uciński – Szczepański, Złotkowski.

Ponadto grali m.in.: Witkowski, Błotnicki, zawodnicy testowani.

Hutnik Warszawa – Victoria Sulejówek 3:2 (2:0)
Bramki: Polniak ’11, zawodnik testowany 3 ’13, Tarnowski ’70 – ’80, ’85.
w 30. minucie zawodnik Victorii nie wykorzystał rzutu karnego (testowany bramkarz obronił)

Skład – I połowa: zawodnik testowany 1 – Wielgosz, zawodnik testowany 2, Sadowski, Roszkiewicz – Kiwała, Walewski, Leśniewicz, zawodnik testowany 3 – Polniak, Lewicki.

Skład – II połowa: zawodnik testowany 1 (Folc ’75) – zawodnik testowany 4, zawodnik testowany 2, Sadowski, zawodnik testowany 5 – Ryczkowski (Gruca ’60 (Ryczkowski ’75)), Walewski, Leśniewicz, zawodnik testowany 6 – Polniak (P. Basiuk ’70), Tarnowski.

15.02 – Legionovia Legionowo – Hutnik Warszawa 1:1 (0:0)
Bramki: ’85 – Lewicki ’55.

Skład – I połowa: Barański – Wielgosz, zawodnik testowany 1, Jabłoński, Roszkiewicz – Kiwała, Leśniewicz, Konopka, Walewski, Szczepański – Złotkowski.

Skład – II połowa: Witkowski – Wielgosz (Błotnicki ’55 (Grala ’70)), Cichmiński, Jabłoński, Goluch – Polniak, Leśniewicz (Złotkowski ’55), Konopka (Tarnowski ’60), Uciński, Wojtczak (P. Basiuk ’70) – Lewicki.

18.02 – Hutnik Warszawa – Ursus Warszawa 2:1 (2:0)
Bramki: Lewicki ’10, Kiwała ’25 – (k) ’60.
w Zielonkach

Hutnik: Witkowski (Stankiewicz ’85) – zawodnik testowany 1, zawodnik testowany 2, Jabłoński (Goluch ’80), Goluch (Cichmiński ’65) – Kiwała (Polniak ’46 (Tarnowski ’55)), Złotkowski, Konopka (Leśniewicz ’46), Uciński (Walewski ’46), Wojtczak (Szczepański ’46) – Lewicki (P. Basiuk ’80).

20.02 – Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Hutnik Warszawa 1:0 (0:0)

Skład – I połowa: Barański – Wielgosz, Gnoiński, Goluch, Roszkiewicz – Kiwała, Leśniewicz, Konopka, Szczepański – Złotkowski, Lewicki.

Skład – II połowa: Witkowski – zawodnik testowany 1, zawodnik testowany 2, Cichmiński, Jabłoński – Tarnowski, Konopka, Walewski, Uciński – Polniak, Lewicki. Ponadto grał: P. Basiuk.

22.02 – Hutnik Warszawa – Podlasie Sokołów Podlaski 1:1 (0:1)
Bramki: Złotkowski ’70 – ’30.

Skład – I połowa: Barański – Wielgosz, Gnoiński, Goluch, Roszkiewicz – Kiwała, Leśniewicz, Walewski, Szczepański – Polniak, Lewicki.

Skład – II połowa: Witkowski – zawodnik testowany 1, Cichmiński, Jabłoński, Roszkiewicz (Goluch ’60) – Tarnowski, Leśniewicz (Krupa ’65), Konopka, Uciński – Polniak (Lewicki ’65), Złotkowski.

25.02 – Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Hutnik Warszawa 0:2 (0:0)
Bramki: Lewicki, zawodnik testowany 2.

Hutnik: Kryczka (zawodnik testowany 1 ’46) – Wielgosz, Gnoiński, Goluch, Roszkiewicz – Tarnowski (Uciński ’46), Leśniewicz, Konopka, Kiwała, Walewski – Lewicki.

Ponadto grali: Jabłoński, Cichmiński, P. Basiuk, Dziubek, zawodnik testowany 2.

28.02 – Victoria Sulejówek – Hutnik Warszawa 0:1 (0:1)
Bramka: Lewicki.

Hutnik: Witkowski – Wielgosz, Gnoiński, Goluch, Jabłoński (Roszkiewicz) – Uciński (Dziubek), Konopka, Leśniewicz, Kiwała (Polniak), Walewski – Lewicki.

Ponadto grali: Tarnowski, Wojtczak, Cichmiński.


Lato 2011

 

09.07 – Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Hutnik Warszawa 1:1 (0:0)
Bramki: Obem ’86 – Walewski ’50.

Skład – I połowa: Witkowski – Błotnicki, Zezula, Sadowski, zawodnik testowany 1 – Giedronowicz, Złotkowski, P. Basiuk (Stefaniak ’35), Walewski – zawodnik testowany 2, zawodnik testowany 3.

Skład – II połowa: zawodnik testowany 4 – zawodnik testowany 5, Sadowski, Stefaniak, zawodnik testowany 1 (Błotnicki ’81) – zawodnik testowany 6, zawodnik testowany 7, Zezula (Giedronowicz ’73), Złotkowski, Walewski – zawodnik testowany 2 (zawodnik testowany 8 ’65 (zawodnik testowany 2 ’84)).

16.07 – Dolcan Ząbki – Hutnik Warszawa 4:2 (1:1)
Bramki: Charzewski ‚9, ’51, Zapaśnik ’50, Sierpina ’64 – Złotkowski ’29, Kiwała ’62.

Hutnik: Witkowski (Derejko ’46) – Szczepański (zawodnik testowany 3 ’77), zawodnik testowany 1 (Płotnicki ’77), Sadowski (Cichmiński ’53), Goluch (Stefaniak ’56) – Kiwała (Giedronowicz ’65), Leśniewicz (Antolak ’56), Konopka (Cyronek ’73), Walewski (Basiuk ’70) – Złotkowski (zawodnik testowany 2 ’53), Lewicki (Tarnowski ’73).

20.07 - Victoria Sulejówek – Hutnik Warszawa 2:4 (0:4, 0:2)
Bramki: ’75, ’86 – Lewicki ’23, Złotkowski ’30, Uciński ’51, Ryczkowski ’53.

Skład – I tercja: Derejko – Szczepański, Gnoiński, Stefaniak, Roszkiewicz – A. Basiuk, Leśniewicz, Konopka, Kiwała – Złotkowski, Lewicki.

Skład – II tercja: Witkowski – zawodnik testowany 1, zawodnik testowany 2, Sadowski, Goluch – Uciński, Cyronek, Antolak, Lewicki (Ryczkowski ’43) – Tarnowski, zawodnik testowany 3.

Skład – III tercja: Witkowski – Błotnicki, Cichmiński, zawodnik testowany 4, Goluch – Giedronowicz, Antolak, Zezula, Ryczkowski – P. Basiuk, zawodnik testowany 5.

23.07 – Hutnik Warszawa – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3:2 (2:1)
Bramki: Złotkowski ‚8, Kiwała ’16, ’55 – ’37, ’64.

Hutnik: Witkowski – Szczepański (zawodnik testowany 3 ’68), Gnoiński (zawodnik testowany 1 ’63), Stefaniak (Cichmiński ’63), Roszkiewicz (Goluch ’64) – Kiwała (Uciński ’59), Leśniewicz (Antolak ’58), Konopka (Sadowski ’46), A. Basiuk ((Ryczkowski ’15 (Giedronowicz ’68)) – Złotkowski (zawodnik testowany 4 ’75), Lewicki (Tarnowski ’37 ((zawodnik testowany 2 ’63 (P. Basiuk ‚ 70)).

27.07 – Legionovia Legionowo – Hutnik Warszawa 3:2 (0:1)
Bramki: (k) ’47, ’80, ’85 – Lewicki ’22, Giedronowicz ’65.
w 13. minucie Legionovia nie wykorzystała rzutu karnego (Witkowski obronił)

Hutnik: Witkowski (zawodnik testowany 1 ’53) – Szczepański (zawodnik testowany 2 ’53), Gnoiński (zawodnik testowany 4 ’64), Stefaniak (Cichmiński ’53), Roszkiewicz ((Goluch ’46 (zawodnik testowany 5 ’81)) – Kiwała (Giedronowicz ’56), Leśniewicz ((Zezula ’57 (Antolak ’69)), Konopka (Sadowski ’46), Ryczkowski ((Uciński ’46 (Cyronek ’80)) – Złotkowski (zawodnik testowany 3 ’60), Lewicki (Tarnowski ’62).

30.07 – Hutnik Warszawa – KS Łomianki 0:0

Skład – I tercja: Witkowski – Szczepański, Gnoiński, Stefaniak, Roszkiewicz – Kiwała, Leśniewicz (Cyronek ’21), Konopka, Walewski – Złotkowski, Lewicki.

Skład – II tercja: Witkowski – Wielgosz, Gnoiński (Sadowski ’44), Stefaniak (Cichmiński ’44), Roszkiewicz (Goluch ’39) – Uciński, Leśniewicz (Antolak ’44), Cyronek, Walewski (Płotnicki ’44) – Złotkowski (Giedronowicz ’47), Lewicki (Tarnowski ’44).

Skład – III tercja: Witkowski (Folc ’83) – Wielgosz (Błotnicki ’75), Sadowski, Cichmiński, Goluch – Ryczkowski, Antolak, Zezula, Płotnicki – Giedronowicz, Tarnowski.

03.08 – Hutnik Warszawa – Mazur Radzymin 8:2 (6:0) (4:0)
Bramki: Lewicki, Uciński, Kiwała, Złotkowski, Ryczkowski x 2, zawodnik testowany 6, Giedronowicz.

Skład – I tercja: Witkowski – Szczepański, Gnoiński, Stefaniak, Roszkiewicz – Kiwała, Leśniewicz, Konopka, Uciński – Złotkowski, Lewicki.

Skład – II tercja: Witkowski – Wielgosz, Cichmiński, zawodnik testowany 3, Goluch – Ryczkowski, Cyronek, Antolak, Walewski – Lach, zawodnik testowany 6.

Skład – III tercja: Witkowski – Błotnicki, Cichmiński, Sadowski, Goluch – Ryczkowski, Zezula, Antolak, Płotnicki – Giedronowicz, Tarnowski.

06.08 – Hutnik Warszawa – Nadnarwianka Pułtusk 2:1 (1:1)
Bramki: Złotkowski ’42, Sadowski ’72 – Gnoiński (s) ’40.
w 33. minucie rzutu karnego nie wykorzystał Kiwała (przestrzelił)

Hutnik: Witkowski – Szczepański (Wielgosz ’68), Gnoiński (Cichmiński ’62), Stefaniak (Sadowski ’46), Roszkiewicz (Goluch ’46) – Uciński ((Ryczkowski ’46 (Giedronowicz ’78)), Leśniewicz (Cyronek ’64), Konopka (Antolak ’52), Kiwała ((Płotnicki ’46 (Ryczkowski ’83)) – Złotkowski (Walewski ’46), Lewicki (Tarnowski ’68).


Zima 2011

22.01 – Victoria Sulejówek – Hutnik Warszawa 2:5 (2:3)
Bramki: ’20, ’28 – (s) ’10, Kiwała ’24, Borkowski ’27, Kowalik ’68, ’70.

Skład – I połowa: Zakrzewski – Błotnicki, Gnoiński, Jabłoński, Grochowina – Kiwała, Cyronek, Konopka, Płotnicki – Borkowski, Tarnowski.

Skład – II połowa: Derejko – Piros, Cichmiński, zawodnik testowany 1, Florczyk – Sinkiewicz, zawodnik testowany 2, Antolak, Walewski – Cimochowski, Kowalik (zawodnik testowany 3 ’72).

26.01 – Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Hutnik Warszawa 0:1 (0:0)
Bramka: Płotnicki ’85.

Skład – I połowa: Witkowski (Zakrzewski ’30) – Roszkiewicz, Gnoiński, Cichmiński, Grochowina – Kiwała, Cyronek, Konopka, Walewski – Borkowski, Tarnowski.

Skład – II połowa: Zakrzewski (Derejko ’60) – zawodnik testowany 1, Jabłoński, Gnoiński, Piros – zawodnik testowany 2, zawodnik testowany 3, Konopka, Płotnicki – Cimochowski, zawodnik testowany 4.

Ponadto w II połowie grali: Basiuk, Sinkiewicz.

29.01 – GLKS Nadarzyn – Hutnik Warszawa 2:5 (2:2)
Bramki: ’18, ’31 – Konopka (k) ’34, Gnoiński ’40, Kiwała ’70, (k) ’86, ’90.

Skład – I połowa: Derejko (Zakrzewski ’30) – zawodnik testowany 1, Gnoiński, Jabłoński, Grochowina – Kiwała, Konopka, zawodnik testowany 2, Walewski – Tarnowski, Szczepański.

Skład – II połowa: Zakrzewski (Witkowski ’60) – Piros, Cichmiński, Gnoiński, Grochowina – Kiwała, Antolak, Cyronek, Płotnicki – Cimochowski, zawodnik testowany 3.

02.02 – Hutnik Warszawa – Gwardia Warszawa 4:2 (1:2)
Bramki: Cimochowski ’11, Szczepański (k) ’47, ’77 Walewski ’53 – ’34, ’44.

Skład – I połowa: Witkowski (Derejko ’30) – Błotnicki, Cichmiński, Jabłoński, Grochowina – Kiwała, Antolak, zawodnik testowany 1, Płotnicki – Borkowski, Cimochowski.

Skład – II połowa: Derejko (Zakrzewski ’60) – Sinkiewicz, Cichmiński (Jabłoński ’67), Gnoiński, Roszkiewicz – Basiuk, Cyronek, zawodnik testowany 1, Walewski – Tarnowski, Szczepański.

05.02 – Legionovia Legionowo – Hutnik Warszawa 0:0[/b]

Skład – I połowa: Witkowski (Zakrzewski ’30) – Roszkiewicz, Gnoiński, Cichmiński, Grochowina – Kiwała, zawodnik testowany 1, Konopka (Antolak ’30), Walewski – Cimochowski, Szczepański.

Skład – II połowa: Zakrzewski (Derejko ’60) – Błotnicki, Jabłoński, Gnoiński (Cichmiński ’70), Sinkiewicz – zawodnik testowany 2, zawodnik testowany 3, Antolak, Płotnicki – Tarnowski, Borkowski.

09.02 – Start Otwock – Hutnik Warszawa 2:0 (2:0)
Bramki: ’28, ’34.

Skład – I połowa: Witkowski (Zakrzewski ’30) – zawodnik testowany 1, Błotnicki, Cichmiński, Grochowina – Kiwała, Cyronek, Antolak, Walewski – Cimochowski, Tarnowski.

Skład – II połowa: Zakrzewski (Derejko ’60) – Sinkiewicz, Gnoiński, Cichmiński, Płotnicki – Basiuk, Antolak, zawodnik testowany 2, Walewski – Borkowski, Szczepański.

12.02 – Hutnik Warszawa – Dolcan Ząbki 2:5 (0:4)
Bramki: Tarnowski ’61, Cimochowski ’79 – Stretowicz (k) ‚8, ’10, Kosiorowski ’34, Chylaszek ’42, Unierzyski ’84.

Skład: Zakrzewski (Derejko ’46) – Błotnicki (zawodnik testowany 2 ’58), Gnoiński, Cichmiński, Goluch (Sinkiewicz ’74) – Kiwała (Basiuk ’60), Cyronek (zawodnik testowany 3 ’58), Antolak, Walewski (Płotnicki ’72) – Szczepański (Cimochowski ’74), Cimochowski (Tarnowski ’55).

19.02 – Narew Ostrołęka – Hutnik Warszawa 2:1 (1:0)
Bramki: (k) ’44, ’81 – Kiwała ’63.

Skład – I połowa: Witkowski (Zakrzewski ’30) – Błotnicki, Jabłoński, Gnoiński, Goluch – Płotnicki, Kiwała, Cyronek, Tarnowski – Szczepański, zawodnik testowany 2.

Skład – II połowa: Zakrzewski (Derejko ’60) – zawodnik testowany 3, Cichmiński, Jabłoński, Roszkiewicz – Basiuk, Kiwała, Cyronek, Walewski – zawodnik testowany 2 (Lewicki ’60), Cimochowski.

23.02 – Hutnik Warszawa – Legion Warszawa 5:3 (3:1)
Bramki: Goluch ’14, Tarnowski ’18, zawodnik testowany 1 ’23, Lewicki ’54, Szczepański ’65 – ‚7, ’48, ’60.

Skład – I połowa: Derejko – Roszkiewicz, Jabłoński, Gnoiński, Goluch – Kiwała, Antolak, Cyronek, Grochowina – zawodnik testowany 1, Tarnowski.

Skład – II połowa: Zakrzewski – Cichmiński (Błotnicki), Jabłoński, Gnoiński, Grochowina – Kiwała (Basiuk), Cyronek (Leśniewicz), Antolak (Złotkowski), Walewski – Szczepański, Lewicki.

26.02 – UKS Łady – Hutnik Warszawa 4:2 (2:0)
Bramki: ’10, ’30, ’65, ’75 – Cimochowski ’85, Lewicki (k) ’90.

Skład – I połowa: Witkowski – Cichmiński, Jabłoński, Gnoiński, Goluch – Kiwała, Antolak, Konopka, Walewski – Szczepański, Złotkowski.

Skład – II połowa: Derejko (zawodnik testowany 1) – Cichmiński, Jabłoński, Gnoiński, Goluch (Grochowina) – Kiwała (Basiuk), Konopka, zawodnik testowany 2, Walewski (zawodnik testowany 3) – Lewicki, Szczepański (Cimochowski).

05.03 – Hutnik Warszawa – Unia Skierniewice 4:0
Bramki: Szczepański x 2, Walewski, Kiwała.

Skład – I połowa: Witkowski – Roszkiewicz, Gnoiński, Cichmiński, Goluch – Kiwała, Konopka, Leśniewicz, Walewski – Lewicki, Szczepański.

Skład – II połowa: Derejko – Roszkiewicz (Błotnicki), Gnoiński (Jabłoński), Cichmiński, Goluch (Grochowina) – Kiwała (Giedronowicz), Konopka (Cyronek), Leśniewicz (Antolak), Walewski (Płotnicki) – Lewicki (Cimochowski), Szczepański (Tarnowski).

09.03 – Hutnik Warszawa – KS Łomianki 1:2
Bramka: Lewicki.

Skład – I połowa: Witkowski – Roszkiewicz, Jabłoński, Gnoiński, Goluch – Kiwała, Konopka, Leśniewicz, Walewski – Szczepański, Lewicki.

Skład – II połowa: Derejko – Roszkiewicz, Jabłoński, Cichmiński, Goluch (Grochowina) – Kiwała (Giedronowicz), Konopka, Leśniewicz (Antolak), Walewski (Płotnicki) – Szczepański (Cimochowski), Lewicki (Tarnowski).

Ponadto grali: Basiuk, Błotnicki.

12.03 – Hutnik Warszawa – Skra Obory 7:0 (5:0)
Bramki: Jabłoński ‚5, Walewski ’10, Cimochowski ’20, Lewicki ’23, ’25, Grochowina ’55, Kiwała ’75.

Skład – I połowa: Witkowski – Roszkiewicz, Gnoiński, Jabłoński, Goluch – Basiuk, Leśniewicz, Konopka, Walewski – Lewicki, Cimochowski.

Skład – II połowa: Derejko – Błotnicki, Cichmiński, Jabłoński (Giedronowicz), Grochowina – Basiuk (Płotnicki), Antolak, Leśniewicz (Cyronek), Walewski (Kiwała) – Tarnowski, Lewicki (Szczepański).


Lato 2010

 

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Hutnik Warszawa 5:3 (3:1)
Bramki: ’13, ’30, ’45, (k) ’68, ’83 – Lewicki ’28, (s) ’48, Cichmiński (k) ’50.

Skład – I połowa: Buciarski – Błotnicki, Barchwic, Jabłoński, Goluch – Sinkiewicz, Zapaśnik (Złotkowski 4 ’40), Leśniewicz, Jonik – Cimochowski, Lewicki.

Skład – II połowa: Stępiński – Antolak, Cichmiński, Stępień, Płotnicki – Basiuk, Wasilewski, Złotkowski, Szymaniak, Szkopiński – Stanley.

Mazur Karczew – Hutnik Warszawa 3:3 (1:1)
Bramki: Stanley (s) ’33, ’60, ’65 – Goluch ’13, Cichmiński ’46, Basiuk ’73.

Skład: Stępiński (Buciarski ’59) – Antolak (Zapaśnik 7 ’84), Cichmiński, Jabłoński, Goluch (Basiuk ’70) – Stanley (Jonik 6 ’61), Leśniewicz, Konopka (Błotnicki ’54), Płotnicki (Walewski ’46) – Cimochowski (Szkopiński ’49), Lewicki (Sinkiewicz ’66).

Hutnik Warszawa – GLKS Nadarzyn 1:4 (1:1)
Bramki: Szczepański ’20 – ‚6, ’60, ’68, ’85.

Skład wyjściowy: Stępiński – Błotnicki, Cichmiński, Jabłoński, Goluch – Antolak, Leśniewicz, Konopka, testowany zawodnik – Szczepański, Lewicki.

Ponadto grali: Buciarski, Roszkiewicz, Florczyk, Płotnicki, Cimochowski, Basiuk, Sinkiewicz oraz trzech testowanych zawodników.

Hutnik Warszawa – Mszczonowianka Mszczonów 0:3 (0:1)
Bramki: Błotnicki (s) ’13, ’75, ’77.

Skład wyjściowy: Stępiński – Błotnicki, zawodnik testowany, Jabłoński, Goluch – Roszkiewicz, Konopka, Leśniewicz, Płotnicki – Cimochowski, Lewicki.

Ponadto grali: Basiuk, Florczyk, Sinkiewicz, zawodnik testowany.

Hutnik Warszawa – Nadnarwianka Pułtusk 3:1 (1:0)
Bramki: Płotnicki ’39, (s) ’55, Antolak ’85 – ’50.

Hutnik: Witkowski (Zakrzewski ’46) – Błotnicki (Roszkiewicz ’58), Florczyk (Gnoiński ’46), Jabłoński (Badji ’74), Goluch (Piros ’70) – Basiuk, Leśniewicz (Antolak ’57), Konopka (Bal ’72), Płotnicki (Sinkiewicz ’71) – Cyronek (Cimochowski ’68), Lewicki (Leśniewicz ’78).

Znicz Pruszków – Hutnik Warszawa 0:3
Bramki: ’25, (k) ’65, (k) ’80.

Hutnik: Derejko (Zakrzewski) – Roszkiewicz (Piros), Jabłoński (Badji), Gnoiński (Florczyk), Goluch (Płotnicki) – Antolak, Leśniewicz (Sinkiewicz), Konopka (Cyronek), Basiuk (Walewski) – Szczepański (Cimochowski), Lewicki.

Hutnik Warszawa – CWKS Legia Warszawa 1:0 (0:0)
Bramka: Cichmiński (k) ’70.

Skład – I połowa: Derejko – Cichmiński, Gnoiński, Jabłoński, Goluch – Antolak, Konopka, Leśniewicz, Płotnicki (Walewski ’32) – Cimochowski, Lewicki.

W drugiej połowie grali: Błotnicki, Florczyk, Basiuk, Sinkiewicz, Tarnowski, Cyronek, Zakrzewski, Badji, Kowalik.

Hutnik Warszawa – Naprzód Brwinów 11:1 (10:0)
Bramki: (s) ‚7, Badji ‚9, ’26, Lewicki ’11, ’16, ’37, ’42, Konopka ’33, ’35, Leśniewicz ’45, Sinkiewicz ’51 – ’76.

Skład – I połowa: Derejko – Cichmiński, Gnoiński, Jabłoński, Piros – Basiuk, Konopka, Badji, Leśniewicz, Walewski – Lewicki.

Skład – II połowa: Derejko (Pietroń ’85) – Błotnicki, Florczyk, Jabłoński (Cichmiński ’65), Piros – Sinkiewicz, Antolak, Cyronek, Płotnicki – Cimochowski, Kowalik.

Hutnik Warszawa – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:0

Skład: Witkowski – Cichmiński, Gnoiński, Jabłoński, Piros – Szczepański (Basiuk ’52), Antolak (Badji ’46), Leśniewicz (Cimochowski ’70), Konopka, Walewski (Roszkiewicz ’58) – Lewicki (Giedronowicz ’66).

Czerwona kartka: Kamil Roszkiewicz (87. minuta, za dyskusję z sędzią).

KS Raszyn – Hutnik Warszawa 1:2 (1:0)
Bramki: ’15 – Szczepański ’66, Kiwała ’71.
w 32. minucie Cichmiński nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz obronił)

Skład: Witkowski (Zakrzewski 4 ’46) – Cichmiński (Roszkiewicz ’58), Gnoiński, Jabłoński, Piros (Bednarczyk ’62) – Szczepański (Giedronowicz ’46), Leśniewicz, Konopka (Kiwała ’48), Antolak (Cimochowski ’69), Walewski (Basiuk ’70) – Lewicki (Szczepański ’65 (Tarnowski ’74)).


Zima 2010

06.02

Hutnik Warszawa – Świt Warszawa 2:5 (0:1)
Bramki: Szczepański ’51, Cimochowski ’89 – ’43, ’53, ’72, ’82, ’90.

Skład wyjściowy: Piotr Ślusarz – Piotr Leśniewicz, Błażej Cichmiński, Konrad Jabłoński, Antolak – Paweł Tarnowski, Konrad Zezula, Kamil Roszkiewicz, Piotr Płotnicki – Piotr Sinkiewicz, Kamil Szczepański.

Ponadto grali: Błażej Pietroń, Artur Stępień, Patryk Krawczyk, Karol Cimochowski, Rafał Goluch, Adrian Basiuk, Sebastian Izotow, Krzysztof Pałka, Adam Kęsicki, Adam Błotnicki, Karol Twarowski.

13.02

Hutnik Warszawa – KS Łomianki 2:0 (1:0)
Bramki: Sinkiewicz ‚4, Cichmiński (k) ’81.

Hutnik: Buciarski (Pietroń ’83) – Twarowski, Cichmiński, Jabłoński (Błotnicki ’14), Płotnicki (Dzwonkowski ’81) – Tarnowski (Basiuk ’55), Roszkiewicz (Pałka ’78), B. Szymaniak, Goluch (Izotow ’62) – Cimochowski (Ciejak ’76), Sinkiewicz (Kęsicki ’71).

28.02

Hutnik Warszawa – KS Łomianki 2:4 (1:2)
Bramki: Cimochowski ’36, Basiuk ’83 – Sołtys ‚7, P. Piros ’38, Izotow ’82, Walkowski ’88.

Skład – I połowa: Buciarski (Hofman ’36) – Leśniewicz, Staszczak, Cichmiński, Płotnicki – Tarnowski, Zezula, Szymaniak, Cimochowski – Szczepański, Sinkiewicz.

Skład – II połowa: Hofman (Pietroń ’80) – Leśniewicz, Staszczak (Twarowski ’87), Cichmiński (Dzwonkowski ’88), Płotnicki (Błotnicki ’71) – Antolak, Zezula (Basiuk ’73), Szymaniak (Florczyk ’62), Roszkiewicz, Cimochowski (Ciejak ’81) – Szczepański (Kęsicki ’90).

04.03

Drukarz Warszawa – Hutnik Warszawa 1:3 (1:0; 1:1)
Bramki: ’15 – Cimochowski ’37, Płotnicki ’75, Tarnowski ’80.

Skład – I tercja: Buciarski – Roszkiewicz, Florczyk, Cichmiński, Płotnicki – Tarnowski, Leśniewicz, Szymaniak, Sinkiewicz – Cimochowski, Szczepański.

Skład – II tercja: Buciarski – Roszkiewicz, Florczyk, Cichmiński, Antolak – Basiuk, Leśniewicz, Szymaniak, Sinkiewicz – Cimochowski, Szczepański.

Skład – III tercja: Buciarski – Roszkiewicz (Błotnicki ’82), Florczyk, Cichmiński (Szczepański ’75), Antolak – Basiuk, Leśniewicz, Szymaniak, Sinkiewicz (Tarnowski ’73) – Cimochowski (Sinkiewicz ’80), Szczepański (Płotnicki ’67).

06.03

GKP Targówek – Hutnik Warszawa 3:0 (2:0)
Bramki: ‚1, ’45, ’81.

Skład – I połowa: Buciarski – Roszkiewicz (Basiuk ’13), Florczyk, Leśniewicz, Antolak – Sinkiewicz, Szymaniak (Goluch ’35), Szczepański, Płotnicki – Cimochowski, Tarnowski.

Skład – II połowa: Buciarski – Roszkiewicz, Florczyk, Leśniewicz, Goluch – Basiuk, zawodnik testowany, Cimochowski, Płotnicki (Błotnicki ’79) – Sinkiewicz (Tarnowski ’77), Szczepański.


Lato 2009

 

17.07

Hutnik Warszawa – KS Łomianki 6:1 (1:1)
Bramki: Bączek ’35, Bieniek ’46, ’55, ’75, Leśniewicz ’85, Tarnowski ’88 – ’30.

Skład – I połowa: Wilk – Markowski, Cichmiński, Bączek, Goluch, Baboń, Leśniewicz, Gawęda, Bieniek, B. Szymaniak, M. Szymaniak.

Skład – II połowa: Wilk – Piros, Sobczak, Markowski, Tokarz, Tarnowski, Sinkiewicz, Bieniek, Sadowski, Leśniewicz, Grochowina.

24.07

Hutnik Warszawa – Iskra Krasne 8:2 (3:0)
Bramki: M. Szymaniak ’24, ’75, Tarnowski ’34, Sadowski ’37, ’48, ’50, ’62, Sobczak (k) ’68 – ’83, ’84.

Skład – I połowa: Hofman – Piros, Markowski, Jabłoński, Grochowina – Tarnowski, Leśniewicz, Bieniek, Basiuk – M. Szymaniak, Sadowski.

Skład – II połowa: Wilk – Sobczak, Bączek, Jabłoński, Tokarz – Sinkiewicz, Ł. Szala, Cichmiński, Goluch – B. Szymaniak, Sadowski (M. Szymaniak ’63).

29.07

Hutnik Warszawa – Bug Wyszków 1:0 (1:0)
Bramka: ’26 (s).

Skład: Hofman (Wilk ’46) – Piros (Sobczak ’57), Cichmiński (Bączek ’57), Jabłoński (Tokarz ’68), Grochowina (B. Szala ’57) – Tarnowski (Basiuk ’57), Leśniewicz (Ł. Szala ’57), Markowski (Gawęda ’57), Goluch (Sinkiewicz ’57) – M. Szymaniak (B. Szymaniak ’57), Sadowski (Włusek ’68).

01.08

Hutnik Warszawa – Dolcan Ząbki 3:4 (1:1)
Bramki: Sadowski ’42, M. Szymaniak ’84, ’88 – ’19, ’51, ’54, ’56.

Skład – I połowa: Hofman – Sinkiewicz, Piros, Cichmiński, B. Szala – Tarnowski, Leśniewicz, Antolak, Grochowina – M. Szymaniak, Sadowski.

Skład – II połowa: Buciarski – Piros, Markowski, Jabłoński, B. Szala – Basiuk, Leśniewicz (Tarnowski ’79), Ł. Szala, Goluch – M. Szymaniak, Sadowski (Włusek ’60).

08.08

Hutnik Warszawa – GKP Targówek 2:2 (1:1)
Bramki: M. Szymaniak ’36, Sadowski ’46 – ’10, ’73.

Skład: Hofman (Buciarski ’46) – Piros (Sinkiewicz ’26), Markowski (Sobczak ’67), Cichmiński, B. Szala (Goluch ’62) – Tarnowski, B. Szymaniak (Ł. Szala ’59), Leśniewicz (Basiuk ’64), Grochowina (Płotnicki ’67) – M. Szymaniak (Antolak ’73), Sadowski (Włusek ’73).


Zima 2009

31.01 – Hutnik – KS Warka 2:1

Hutnik Warszawa – KS Warka 2:1 (1:1)
Bramki: Sadowski ’39, Basiuk ’53 – Kocyk ’37.

Skład – I połowa: Pawłowski – Sinkiewicz, Florczyk, Jabłoński, Cichmiński – Tarnowski, Markowski, B. Szymaniak, Goluch – Sadowski, M. Szymaniak.

Skład – II połowa: Buciarski – B. Szala (Reszkowski ’80), Sobczak, Tokarz, Gwiazda – Walkowski, Ł. Szala, Bieniek, Płotnicki – Basiuk, Izotow (Mokracki ’80).

07.02 – Hutnik – Mazovia Mińsk Mazowiecki 3:3

Hutnik Warszawa – Mazovia Mińsk Mazowiecki 3:3 (1:1)
Bramki: K. Sadowski ‚2, Basiuk ’65, Oleszczuk ’86 – ’18, ’51, ’68.
sparing rozpoczął się z dwugodzinnym opóźnieniem, z powodu spóźnienia gości

Skład – I połowa: Buciarski – Florczyk, Leśniewicz, Jabłoński, Płotnicki – Ł. Szala, B. Szymaniak, Sinkiewicz, Goluch – Tarnowski, K. Sadowski.

Skład – II połowa: Buciarski – Reszkowski, Jabłoński (Mokracki ’82), Tokarz, Gwiazda – Walkowski, Ł. Szala (Bajlan ’72), Bieniek, Izotow – Basiuk, Oleszczuk.

14.02 – Turniej o Puchar Burmistrza Bielan

Hutnik Warszawa – Dolcan II Ząbki 3:0 (0:0)
Bramki: Ł. Szala ’32, Basiuk ’41, Oleszczuk ’60.

Skład – I połowa: Buciarski – B. Szala, Cichmiński, Florczyk – Ł. Szala, Markowski, B. Szymaniak, Goluch – Tarnowski, Sadowski, M. Szymaniak.

Skład – II połowa: Buciarski – Tokarz, Sobczak, Leśniewicz, Płotnicki – Walkowski, Ł. Szala, Bieniek, Izotow – Basiuk, Oleszczuk.

KS Łomianki – Bug Wyszków 0:1

Mecz o trzecie miejsce: KS Łomianki – Dolcan II Ząbki 3:2.

Finał: Hutnik Warszawa – Bug Wyszków 2:2 (1:1) k. 3:1
Bramki: Tarnowski ‚3, Oleszczuk ’52 – ’11, ’34.

Skład – I połowa: Pawłowski – Sinkiewicz, Cichmiński, Florczyk, B. Szala – Basiuk, Markowski, B. Szymaniak, Goluch – Tarnowski, Sadowski.

Skład – II połowa: Pawłowski – Tokarz, Sobczak, Leśniewicz, Płotnicki – Walkowski (Basiuk ’48), Ł. Szala, Bieniek, Izotow – Oleszczuk, Sadowski.

21.02 – Wewnętrzny sparing – Hutnik (seniorzy) – Hutnik (młodzież) 3:1

Hutnik (seniorzy) – Hutnik (młodzież) 3:1 (2:1)
Bramki: Sadowski ’21, M. Szymaniak ’38, Goluch ’79 – Ł. Szala ‚6.
Mecz trwał 2×40 minut

Hutnik (seniorzy): Grochowina – Florczyk, Leśniewicz, Jabłoński, Cichmiński – B. Szymaniak, Markowski, Bieniek, Goluch – Sadowski, M. Szymaniak.

Hutnik (młodzież): Buciarski – B. Szala, Tokarz, Sobczak, Płotnicki – Basiuk, Ł. Szala, Sinkiewicz, Izotow – Oleszczuk.

28.02 – Wewnętrzny sparing – Hutnik (seniorzy) – Hutnik (młodzież) 5:3

Hutnik (seniorzy) – Hutnik (młodzież) 5:3 (2:1)
Bramki: Sadowski ‚7, ’36, ’52, ’57, Goluch ’80 – Walkowski ‚3, Oleszczuk ’41, B. Szala ’44.
mecz trwał 2×40 minut

Hutnik (seniorzy): Grochowina – Florczyk, Leśniewicz, Jabłoński, Cichmiński – Basiuk, Ł. Szala, Markowski, Goluch – Sadowski, M. Szymaniak.

Hutnik (młodzież): Buciarski – B. Szala, Sobczak, Tokarz, testowany zawodnik – Walkowski, Bieniek, Sinkiewicz, Izotow – Oleszczuk.

07.03 – Hutnik – Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4:2

Hutnik Warszawa – Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4:2 (2:0)
Bramki: M. Szymaniak ‚4, ’47, Ł. Szala ‚8, Tarnowski ’71- ’73, ’89.

Skład – I połowa: Buciarski – B. Szala, Jabłoński, Leśniewicz, Grochowina – Ł. Szala, Markowski, B. Szymaniak, Goluch – M. Szymaniak, Sadowski.

Skład – II połowa: Buciarski (Hofman ’57) – B. Szala (P. Piros ’57), Jabłoński (Sobczak ’57), Leśniewicz (Florczyk ’57), Cichmiński – Basiuk, Markowski (Sinkiewicz ’57), Bieniek, Goluch (Płotnicki ’57) – M. Szymaniak (Oleszczuk ’57), Sadowski (Tarnowski ’57).


Lato 2008

 

22.07

Hutnik Warszawa – UKS Łady 3:3 (1:2)
Bramki: B. Szymaniak ’26, Zawiślak ’63, ’81 – Leszczyński ’18, Chijioke ’38, Głazowski ’51.

Skład – I połowa: Buciarski – P. Piros, Jabłoński, Florczyk, Grochowina – Ł. Szala, Leśniewicz, Ogórek, Goluch – B. Szymaniak, Zawiślak.

Skład – II połowa: Buciarski (Hofman ’83) – P. Piros, Langier, Jabłoński, Grochowina – Tarnowski, Sinkiewicz, Leśniewicz (Gajewski ’72), Goluch (Ogórek ’83) – B. Szymaniak (Socha ’72), Zawiślak (Mąkosa ’81).

26.07

Korona Góra Kalwaria – Hutnik Warszawa 1:1 (1:1)
Bramka: Sinkiewicz ’44.

Hutnik – I połowa: Buciarski (Hofman ’10) – Florczyk, Jabłoński, Leśniewicz, Grochowina – Ł. Szala (Tarnowski ’30), Antolak, Ogórek, B. Szymaniak (Sinkiewicz ’30)- Goluch, Zawiślak.

Hutnik – II połowa: Hofman – Florczyk, Jabłoński, Leśniewicz, Grochowina – Ł. Szala, Antolak, M. Piros, B. Szymaniak (Goluch ’85) – Goluch (Tarnowski ’70), Zawiślak.

30.07

Hutnik Warszawa – Olimpia Warszawa 1:0
Bramka: Zawiślak ’33.

Skład: Hofman – P. Piros, Leśniewicz, Jabłoński, Grochowina – M. Szymaniak, Antolak, Ogórek, B. Szymaniak, Goluch – Zawiślak.

Hutnik Warszawa – KS Teresin 0:0

Skład: Hofman (Bodych ’14) – P. Piros (Płotnicki ’18), Leśniewicz, Jabłoński, Grochowina – Ł. Szala, Antolak (M. Piros ’14), Ogórek (Markowski ’21), Sinkiewicz, Tarnowski – M. Szymaniak (Gajewski ’21).

06.08

Hutnik Warszawa – KS Łomianki 3:4 (1:1)
Bramki: Zawiślak ’22, P. Piros ’81, Tarnowski ’90 – ’16, ’71, ’78, ’85.

Skład – I połowa: Domagała – P. Piros, Cichmiński, Jabłoński, Grochowina – M. Szymaniak, Antolak, Ogórek, Leśniewicz, B. Szymaniak – Zawiślak.

Skład – II połowa: Domagała (Hofman ’70) – P. Piros, Cichmiński (M. Piros ’67), Jabłoński (Cichmiński ’77), Grochowina – M. Szymaniak (Goluch ’58), Ogórek (Sinkiewicz ’67), Leśniewicz, Antolak (Markowski ’58), B. Szymaniak (Ł. Szala ’58), – Zawiślak (Tarnowski ’67).

09.08

Hutnik Warszawa – Agrykola Warszawa (juniorzy) 9:1 (3:0)
Bramki: Goluch x 2, M. Szymaniak x 2, Leśniewicz (k), Jabłoński (głową), M. Piros (głową), Gajewski, samobój.

Skład – I połowa: Pawłowski – P. Piros, Leśniewicz, Jabłoński, Grochowina – Antolak, Ogórek, B. Szymaniak, Goluch – M. Szymaniak, Zawiślak.

Skład – II połowa: Domagała – P. Piros (Płotnicki), Leśniewicz, Jabłoński, Grochowina – Antolak (Sinkiewicz), Ogórek (M. Piros), B. Szymaniak (Markowski), Goluch – M. Szymaniak (Gajewski), Zawiślak (Gano).


Zima 2008

12.01 – Turniej w Radzyminie

Faza grupowa:

Legion – Hutnik 0:1
Bramka: M. Sołtys.

Mazur II – Hutnik 4:2
Bramki: M. Piros, Sołtys.

Świt – Hutnik 0:3
Bramki: M. Piros, Sołtys, Kowalski.

Półfinał:

Mazur Radzymin – Hutnik Warszawa 0:2
Bramki: M. Piros, Kowalski.

Finał:

Hutnik – Mazur Radzymin 2:0
Bramki: M. Piros, Florczyk.

19.01 – Turniej w Nowym Dworze Mazowieckim

Hutnik – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:2

Hutnik – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:4
Bramka: Sinkiewicz.

Hutnik – Świt Oldboy’e 4:2
Bramki: Leśniewicz, M. Piros x 2, Tarnowski.

Hutnik – Świt II 4:2
Bramki: Leśniewicz, M. Piros x 2, Sołtys.

Hutnik zajął 3. miejsce

26.01

Hutnik – Mazur Radzymin 3:2 (0:2)
Bramki: K. Grochowina x 2, B. Szymaniak.

02.02

Hutnik – Świt 0:0

Hutnik: Bigajski – B. Szala, Cichmiński, Jabłoński, Leśniewicz – Antolak, Gostyński, Tarnowski, Płotnicki – Sołtys, K. Sadowski.

Hutnik – Nadarzyn 0:1

Hutnik: Buciarski – P. Piros, Florczyk, Jabłoński, Leśniewicz – Ł. Szala, Zezula, Sinkiewicz (Antolak), Sołtys – K. Sadowski (Zawiślak), Grochowina.

09.02

Hutnik Warszawa – Promnik Łaskarzew 6:3 (3:1)
Bramki: K. Sadowski ’12, ’24, ’80, K. Grochowina ’34, ’85, M. Sołtys ’70 – ‚2, ’50, ’75.

Hutnik: Bigajski – P. Piros, Jabłoński (Cichmiński), Leśniewicz, Grochowina, Antolak (B. Szymaniak), Sołtys, Gostyński (Kowalski), Ł. Szala, K. Sadowski.

Hutnik Warszawa – Olimpia Warszawa 1:1 (1:1)
Bramki: Rusak ’45 – ‚3.

I połowa: Bigajski – Płotnicki, Florczyk, Cichmiński, B. Szala (Tokarz ’33) – Rusak, Sinkiewicz, Tarnowski, Kowalski – B. Szymaniak, Bobrukiewicz.

II połowa: Buciarski – Tokarz, Florczyk (Rusak ’78), Cichmiński, Płotnicki – Kowalski (Zawiślak ’56), Sinkiewicz, Tarnowski, Goluch (Testowany Zawodnik 2 ’71) – Nowocin, Testowany Zawodnik 1.

16.02

Hutnik Warszawa – Mazur Radzymin 0:1 (0:1)
Bramka: ’37.

Skład – I połowa: Buciarski – B. Szala, Tarnowski, Tokarz, Płotnicki – Rusak, Sinkiewicz, B. Szymaniak, Kowalski – Nowocin, Kajfasz.

Skład – II połowa: Buciarski (Bodych ’70) – B. Szala, D. Sadowski, Tokarz, Płotnicki (Gostyński ’60) – Nowocin (Zawiślak ’54), B. Szymaniak, Sinkewicz, Kowalski (Goluch) – M. Szymaniak, Bobrukiewicz.

Hutnik Warszawa – Dolcan Ząbki 0:4 (0:0)
Bramki: ’65, ’73, ’77, ’85.

Skład: Bigajski (Buciarski ’75) – Leśniewicz, Jabłoński, D. Sadowski (Goluch ’75), P. Piros – Grochowina, Zezula, Sołtys, Gostyński (Ł. Szala ’46), Antolak – M. Szymaniak (Zawiślak ’62).

20.02

Hutnik Warszawa – UKS Łady 6:3 (2:1)
Bramki: Ł. Szala, M. Szymaniak ’18, D. Sadowski ’56, K. Sadowski ’62, ’68, Antolak 86′ – ’43, ’59, ’71.

Skład – I połowa: Bigajski – P. Piros, D. Sadowski, Jabłoński, Leśniewicz – Ł. Szala, Tarnowski, Sinkiewicz, Sołtys, Grochowina – M. Szymaniak.

Skład – II połowa: Buciarski – B. Szala, D. Sadowski, Jabłoński, Grochowina (Płotnicki ’56) – Antolak, Tarnowski (Tokarz ’56), Gostyński, Sołtys, Kowalski – K. Sadowski.

23.02

Hutnik Warszawa – Żbik Nasielsk 2:0 (1:0)
Bramki: A. Antolak ’40, K. Sadowski ’48.

Skład – I połowa: Bigajski – P. Piros, Leśniewicz, Jabłoński, Grochowina – Ł. Szala, Sołtys, Sinkiewicz, Gostyński, Antolak – K. Sadowski.

Skład – II połowa: Buciarski – B. Szala, Leśniewicz, Tarnowski, Grochowina – Antolak (Płotnicki ’58), Zezula, Sołtys (Sinkiewicz ’80), Kowalski – M. Szymaniak, K. Sadowski (Testowany Zawodnik ’58).

27.02

Hutnik Warszawa – KS Łomianki 0:0

Skład – I połowa: Buciarski – Sinkiewicz, D. Sadowski, Florczyk, Tokarz – Zawiślak (Płotnicki ’22), Zezula, Tarnowski (Sołtys ’33), B. Szymaniak – M. Szymaniak, Bobrukiewicz,

Skład – II połowa: Bigajski – P. Piros, Cichmiński, Jabłoński, Grochowina – Sołtys (B. Szala ’65), D. Sadowski (Goluch ’80), Leśniewicz, Gostyński, Antolak – K. Sadowski.

01.03

Naprzód Zielonki – Hutnik Warszawa 0:7 (0:2)
Bramki: Sołtys ’20, Leśniewicz ’35, M. Szymaniak x 2, Tarnowski, P. Piros, K. Sadowski.

Skład – I połowa: Bigajski – P. Piros, Jabłoński, D. Sadowski, B. Szala – Antolak, Sołtys, Leśniewicz, Gostyński, Płotnicki – K. Sadowski.

Skład – II połowa: Bigajski (Buciarski) – P. Piros, Jabłoński, D. Sadowski, Leśniewicz – Antolak, Sołtys (Zezula), Sinkiewicz, Tarnowski – M. Szymaniak, K. Sadowski.

08.03

Hutnik Warszawa – Drukarz Warszawa 2:2 (1:2)
Bramki: K. Sadowski ‚5, B. Szymaniak ’78 – ’41, ’45 (k).

Skład – I połowa: Bigajski – B. Szala, Leśniewicz, Cichmiński, Grochowina – Ł. Szala, Antolak, Tarnowski, Gostyński, Płotnicki – K. Sadowski.

Skład – II połowa: Buciarski – Tokarz, Cichmiński (Florczyk ’61), Jabłoński, Grochowina (Nowocin ’75) – Antolak, Tarnowski (Kowalski ’54), Leśniewicz, B. Szymaniak – K. Sadowski (Zawiślak ’71), M. Szymaniak.


Lato 2007

 

18.07

Hutnik Warszawa – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:1
Bramki: M. Kamiński, M. Krakowiak – Wojtczak.

21.07

Hutnik Warszawa – Victoria Sulejówek 3:2 (0:2)

24.07

Hutnik Warszawa – UKS Łady 1:1
Bramka: K. Sadowski.

28.07

Hutnik Warszawa – FC Stars Warszawa 6:1 (1:1)
Bramki: K. Sadowski, A. Komorowski, P. Zawiślak, J. Kowalski x 2, Ł. Staszczak.


Zima 2007

20.01 Świt Nowy Dwór Mazowiecki – turniej halowy w Nowym Dworze Mazowieckim

 

Faza grupowa:

Pogoń – Hutnik 3:4
Bramki: W. Gacek, M. Piros, B. Szymaniak, M. Wysocki

Hutnik – Świt 4-7
Bramki: Ł. Sałek, A. Antolak, M. Szymaniak, M. Piros

Mecz o 3. miejsce:

Dolcan – Hutnik 4-2
Bramki: M. Kamiński, M. Piros

27.01 Hala Bemowo, ul. Księcia Bolesława

Hutnik Warszawa – Mazur Radzymin 1:1
Bramka: J. Kowalski

31.01 CWKS Legia

Hutnik Warszawa – CWKS Legia 5:2 (3:1)
Bramki: K. Sadowski x 2, J. Kowalski, P. Tarnowski, M. Wysocki

03.02 KS Łomianki

Hutnik Warszawa – KS Łomianki 4:1 (1:0)
Bramki: M. Piros x 2, ? x 2

07.02

Hutnik Warszawa – Promnik Łaskarzew 5:0 (1:0)
Bramki: Szymaniak, K. Sadowski, ?, ?, ?

10.02

Legionovia Legionowo – Hutnik Warszawa 2:3 (1:1)
Bramki: Kamiński, K. Sadowski, T. Szygenda

14.02

Hutnik Warszawa – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4:4 (1:2)
Bramki: K. Sadowski, A. Antolak, Ł. Sałek, P. Tarnowski

17.02

Hutnik Warszawa – Tęcza Płońsk 4:2 (3:1)
Bramki: M. Kamiński, K. Sadowski, Ł. Sałek, J. Kowalski.

21.02

Hutnik Warszawa – Wicher Kobyłka 3:1 (1:0)
Bramki: J. Kowalski, B. Szymaniak, P. Tarnowski.

24.02

Znicz Pruszków – Hutnik Warszawa 5:2 (1:1)
Bramki: K. Sadowski, M. Kamiński.

28.02

GLKS Nadarzyn – Hutnik Warszawa 2:0

10.03

Drukarz Warszawa – Hutnik Warszawa 2:4
Bramki: K. Sadowski x 2, M. Kamińki (k), P. Zawiślak.

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY