OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Remis z Koroną

01 września 2018, godz. 22:25

Hutnik Warszawa zremisował na wyjeździe z Koroną Ostrołęka 2:2, w meczu 5. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Karol Domżał sędzią meczu

31 sierpnia 2018, godz. 20:49

Karol Domżał z okręgu płockiego będzie sędzią głównym meczu Korona Ostrołęka - Hutnik Warszawa.

Kamil Waśniowski wypożyczony do Hutnika

31 sierpnia 2018, godz. 15:43

19-letni środkowy pomocnik Kamil Waśniowski został wypożyczony do Hutnika Warszawa na rok ze Świtu Nowy Dwór Mazowiecki.

Igor Zuchora wypożyczony do Włocłavii Włocławek

31 sierpnia 2018, godz. 09:09

Igor Zuchora został wypożyczony na rok do czwartoligowej Włocłavii Włocławek.

Korona – Hutnik: Zapowiedź

30 sierpnia 2018, godz. 15:22

W sobotę, o godzinie 17, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Koroną Ostrołęka, w meczu 5. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Zapowiedź 5. kolejki

30 sierpnia 2018, godz. 08:38

Przed nami 5. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Losowanie Pucharu Okręgowego

27 sierpnia 2018, godz. 16:27

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej przedstawił pary III i IV rundy Pucharu Okręgowego na szczeblu warszawskim. Czwartoligowcy rozpoczną rywalizacje od IV rundy.

Skrót meczu z Huraganem

27 sierpnia 2018, godz. 16:20

Przedstawiamy skrót meczu Hutnika Warszawa z Huraganem Wołomin.

Wyniki 4. kolejki

26 sierpnia 2018, godz. 09:12

Zakończyła się 4. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Porażka z Huraganem

25 sierpnia 2018, godz. 14:12

Hutnik Warszawa przegrał u siebie z Huraganem Wołomin 1:3, w meczu 4. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
Wizja Klubu

Sparingi

13.07 - Mazur Karczew 2:1 (testowani)

20.07 (sobota, godz. 10.00, Chodaków)
Żyrardowianka Żyrardów (IV liga)

20.07 (sobota, godz. 13.30, Ożarów Mazowiecki)
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV liga)

27.07 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Ursus Warszawa (III liga)

03.08 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Mszczonowianka Mszczonów (IV liga)

07.08 (środa, godz. 18.30, Rembertów)
Escola Varsovia (Liga Okręgowa)

Transfery
Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Huragan Wołomin 67
2 MKS Przasnysz 65
3 Ząbkovia Ząbki 63
4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 62
5 Hutnik Warszawa 46
6 Drukarz Warszawa 46

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
11.08 (s) 11:00 D KS Łomianki 1:1
15.08 (ś) 17:00 W Wisła II Płock 0:1
18.08 (s) 11:00 D Drukarz 1:1
25.08 (s) 11:00 D Huragan 1:3
01.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 2:2
08.09 (s) 11:00 D Mazur Gostynin 1:2
15.09 (s) 16:00 W Wkra Żuromin 2:1
22.09 (s) 11:00 D Kasztelan Sierpc 3:1
29.09 (s) 16:00 W Mławianka 3:0
06.10 (s) 11:00 D Ząbkovia 1:0
13.10 (s) 15:00 W Mazovia 1:3
20.10 (s) 11:00 D MKS Przasnysz 4:3
27.10 (s) 13:00 W MKS Ciechanów 0:0
03.11 (s) 11:00 D Pogoń II Siedlce 3:0
10.11 (s) 13:00 W Ożarowianka 0:1
17.11 (s) 13:00 W KS Łomianki 1:0
23.03 (s) 11:00 D Wisła II Płock 4:2
30.03 (s) 10:00 W Drukarz 1:0
06.04 (s) 11:00 W Huragan 0:3
13.04 (s) 11:00 D Korona Ostrołęka 2:2
19.04 (pt.) 17:00 W Mazur Gostynin 2:2
27.04 (s) 11:00 D Wkra Żuromin 1:1
04.05 (s) 16:00 W Kasztelan Sierpc 1:1
11.05 (s) 11:00 D Mławianka 1:1
15.05 (ś) 17:30 W Ząbkovia 1:1
29.05 (ś) 18:00 D Mazovia 0:2
25.05 (s) 15:00 W MKS Przasnysz 3:2
01.06 (s) 11:00 D MKS Ciechanów 8:1
08.06 (s) 11:00 W Pogoń II Siedlce 1:2
15.06 (s) 17:00 D Ożarowianka 6:1
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Damian Pracki Damian Pracki 18
2 Grzegorz Brzeziński Grzegorz Brzeziński 7
3 Erwin Nowik Erwin Nowik 4
4 Paweł Giel Paweł Giel 3
5 Piotr Wielgosz Piotr Wielgosz 3
6 Patryk Turko Patryk Turko 3

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY