OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Wysokie zwycięstwo

13 maja 2018, godz. 22:15

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Wisłą Maciejowice 6:0, w meczu 24. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Piotr Chojnacki sędzią meczu

12 maja 2018, godz. 14:53

Trzecioligowy arbiter Piotr Chojnacki będzie sędzią głównym spotkania Wisła Maciejowice - Hutnik Warszawa.

Wisła – Hutnik: Zapowiedź

11 maja 2018, godz. 10:37

Zapowiedź 24. kolejki

10 maja 2018, godz. 14:16

Przed nami 24. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I.

Wyniki 23. kolejki

06 maja 2018, godz. 20:06

Zakończyła się 23. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I.

Skrót meczu z Marcovią

06 maja 2018, godz. 16:04

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Marcovią Marki.

Hutnik - Marcovia 3:0!

05 maja 2018, godz. 14:24

Hutnik Warszawa wygrał u siebie z Marcovią Marki 3:0, w meczu 23. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Michał Więckowski sędzią meczu

04 maja 2018, godz. 14:45

Michał Więckowski będzie arbitrem głównym spotkania Hutnik Warszawa - Marcovia Marki.

Hutnik – Marcovia: Zapowiedź

03 maja 2018, godz. 14:18

W sobotę, o godzinie 11, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z Marcovią Marki, w meczu 22. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Zapowiedź 23. kolejki

03 maja 2018, godz. 10:16

Przed nami 23. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
Wizja Klubu

Sparingi

13.07 - Mazur Karczew 2:1 (testowani)

20.07 (sobota, godz. 10.00, Chodaków)
Żyrardowianka Żyrardów (IV liga)

20.07 (sobota, godz. 13.30, Ożarów Mazowiecki)
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV liga)

27.07 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Ursus Warszawa (III liga)

03.08 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Mszczonowianka Mszczonów (IV liga)

07.08 (środa, godz. 18.30, Rembertów)
Escola Varsovia (Liga Okręgowa)

Transfery
Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Huragan Wołomin 67
2 MKS Przasnysz 65
3 Ząbkovia Ząbki 63
4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 62
5 Hutnik Warszawa 46
6 Drukarz Warszawa 46

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
11.08 (s) 11:00 D KS Łomianki 1:1
15.08 (ś) 17:00 W Wisła II Płock 0:1
18.08 (s) 11:00 D Drukarz 1:1
25.08 (s) 11:00 D Huragan 1:3
01.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 2:2
08.09 (s) 11:00 D Mazur Gostynin 1:2
15.09 (s) 16:00 W Wkra Żuromin 2:1
22.09 (s) 11:00 D Kasztelan Sierpc 3:1
29.09 (s) 16:00 W Mławianka 3:0
06.10 (s) 11:00 D Ząbkovia 1:0
13.10 (s) 15:00 W Mazovia 1:3
20.10 (s) 11:00 D MKS Przasnysz 4:3
27.10 (s) 13:00 W MKS Ciechanów 0:0
03.11 (s) 11:00 D Pogoń II Siedlce 3:0
10.11 (s) 13:00 W Ożarowianka 0:1
17.11 (s) 13:00 W KS Łomianki 1:0
23.03 (s) 11:00 D Wisła II Płock 4:2
30.03 (s) 10:00 W Drukarz 1:0
06.04 (s) 11:00 W Huragan 0:3
13.04 (s) 11:00 D Korona Ostrołęka 2:2
19.04 (pt.) 17:00 W Mazur Gostynin 2:2
27.04 (s) 11:00 D Wkra Żuromin 1:1
04.05 (s) 16:00 W Kasztelan Sierpc 1:1
11.05 (s) 11:00 D Mławianka 1:1
15.05 (ś) 17:30 W Ząbkovia 1:1
29.05 (ś) 18:00 D Mazovia 0:2
25.05 (s) 15:00 W MKS Przasnysz 3:2
01.06 (s) 11:00 D MKS Ciechanów 8:1
08.06 (s) 11:00 W Pogoń II Siedlce 1:2
15.06 (s) 17:00 D Ożarowianka 6:1
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Damian Pracki Damian Pracki 18
2 Grzegorz Brzeziński Grzegorz Brzeziński 7
3 Erwin Nowik Erwin Nowik 4
4 Paweł Giel Paweł Giel 3
5 Piotr Wielgosz Piotr Wielgosz 3
6 Patryk Turko Patryk Turko 3

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY