OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Niezasłużona porażka

10 listopada 2018, godz. 16:18

Hutnik Warszawa przegrał na wyjeździe z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki 0:1, w meczu 15. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Marek Lewandowski sędzią meczu

09 listopada 2018, godz. 15:52

Marek Lewandowski z Warszawy będzie sędzią głównym spotkania Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Hutnik Warszawa.

Ożarowianka – Hutnik: Zapowiedź

08 listopada 2018, godz. 14:33

W sobotę, o godzinie 13, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki, w meczu 15. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupie północnej.

Zapowiedź 15. kolejki

08 listopada 2018, godz. 13:12

Przed nami 15. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

16. kolejka zostanie rozegrana awansem

06 listopada 2018, godz. 16:07

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej podjął decyzję, w związku z dobrymi warunkami atmosferycznymi, o rozegraniu awansem 16. kolejki.

Skrót meczu z Pogonią II

05 listopada 2018, godz. 13:00

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Pogonią II Siedlce.

Wyniki 14. kolejki

04 listopada 2018, godz. 13:00

Zakończyła się przedostatnia seria spotkań w rundzie jesiennej.

Hutnik - Pogoń II 3:0!

03 listopada 2018, godz. 14:50

Hutnik Warszawa wygrał u siebie z Pogonią II Siedlce 3:0, w meczu 14. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Kamil Rzechółko sędzią meczu

02 listopada 2018, godz. 14:23

Kamil Rzechółko z okręgu płockiego będzie arbitrem głównym spotkania Hutnik Warszawa – Pogoń II Siedlce.

Hutnik – Pogoń II: Zapowiedź

01 listopada 2018, godz. 12:57

W sobotę, o godzinie 11, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z Pogonią II Siedlce, w meczu 14. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59

Wizja Klubu

Transfery
Sparingi

18.01 (ul. Radarowa 1) - Turniej im. A. Zaranka
25.01 – Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III liga)
01.02 (Milanówek) – Błonianka Błonie (IV liga)
08.02 (Józefów) – Józefovia Józefów (IV liga)
15.02 (Piaseczno) – MKS Piaseczno (IV liga)
22.02 (Karczew) – Mazur Karczew (IV liga)
22.02 (ul. Obrońców Tobruku 11) – Unia Warszawa (IV liga)
29.02 (Marki) – Marcovia Marki (Liga Okręgowa)
07.03 – Żyrardowianka Żyrardów (IV liga)

Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Drukarz Warszawa 35
2 Huragan Wołomin 32
3 Hutnik Warszawa 31
4 KS Łomianki 29
5 Mazovia Mińsk Mazowiecki 29
6 MKS Przasnysz 28

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
14.08 (ś) 20:30 D KS Łomianki 3:2
17.08 (s) 11:00 W Podlasie 5:2
23.08 (pt.) 19:30 D Drukarz 1:1
31.08 (s) 12:00 D Nadnarwianka 1:0
07.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 3:0
15.09 (n) 16:30 D Świt Staroźreby 2:1
21.09 (s) 20:00 W Ząbkovia Ząbki 2:0
28.09 (s) 15:30 D Makowianka 6:1
05.10 (s) 15:00 W MKS Przasnysz 0:4
12.10 (s) 16:30 D Wisła II Płock 3:0
19.10 (s) 11:00 W Huragan 1:4
26.10 (s) 16:30 D Wkra Żuromin 5:0
03.11 (n) 16:00 W Pogoń II Siedlce 2:4
09.11 (s) 14:30 D Mazovia 0:3
16.11 (s) 13:00 W Ożarowianka 5:0
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Mateusz Kowalski Mateusz Kowalski 12
2 Paweł Giel Paweł Giel 9
3 Sebastian Duczek Sebastian Duczek 3
4 Karol Cimochowski Karol Cimochowski 3
5 Damian Pracki Damian Pracki 2
6 Patryk Turko Patryk Turko 2

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY