OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Józefovia – Hutnik: Zapowiedź

11 września 2018, godz. 13:16

Jutro, w środę, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Józefovią Józefów, w meczu IV rundy Pucharu Okręgowego na szczeblu warszawskim. Godzina rozpoczęcia meczu została zmieniona na 16.45.

Skrót meczu z Mazurem

10 września 2018, godz. 14:17

Przedstawiamy skrót meczu Hutnika Warszawa z Mazurem Gostynin.

Wyniki 6. kolejki

09 września 2018, godz. 18:42

Zakończyła się 6. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Hutnik - Mazur 1:2

08 września 2018, godz. 16:50

Hutnik Warszawa przegrał u siebie z Mazurem Gostynin 1:2, w meczu 6. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Jakub Indyka sędzią meczu

07 września 2018, godz. 12:12

Jakub Indyka z okręgu radomskiego będzie arbitrem głównym spotkania Hutnik Warszawa – Mazur Gostynin.

Hutnik – Mazur: Zapowiedź

06 września 2018, godz. 15:33

W sobotę, o godzinie 11, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z Mazurem Gostynin, w meczu 6. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Adam Brzozowski zawodnikiem Hutnika

06 września 2018, godz. 11:17

20-letni prawy obrońca Adam Brzozowski przeszedł do Hutnika Warszawa na zasadzie transferu definitywnego ze Znicza II Pruszków.

Zapowiedź 6. kolejki

06 września 2018, godz. 10:05

Przed nami 6. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

W pucharze z Józefovią

06 września 2018, godz. 09:45

W IV rundzie Pucharu Okręgowego Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z występującą w Lidze Okręgowej Józefovią Józefów.

Skrót meczu z Koroną

03 września 2018, godz. 15:42

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika z Koroną Ostrołęka.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53

Wizja Klubu

Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Hutnik Warszawa 16
2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 13
3 Drukarz Warszawa 12
4 Huragan Wołomin 12
5 Ząbkovia Ząbki 10
6 KS Łomianki 9

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
14.08 (ś) 20:30 D KS Łomianki 3:2
17.08 (s) 11:00 W Podlasie 5:2
23.08 (pt.) 19:30 D Drukarz 1:1
31.08 (s) 12:00 D Nadnarwianka 1:0
07.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 3:0
15.09 (n) 16:30 D Świt Staroźreby 2:1
21.09 (s) 16:00 W Ząbkovia Ząbki  
28.09 (s) 15:30 D Makowianka  
05.10 (s) 16:00 W MKS Przasnysz  
12.10 (s) 16:30 D Wisła II Płock  
19.10 (s) 11:00 W Huragan  
26.10 (s) 16:30 D Wkra Żuromin  
03.11 (n) 11:00 W Pogoń II Siedlce  
09.11 (s) 14:30 D Mazovia  
16.11 (s) 13:00 W Ożarowianka  
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Paweł Giel Paweł Giel 4
2 Mateusz Kowalski Mateusz Kowalski 3
3 Karol Cimochowski Karol Cimochowski 2
4 Sebastian Duczek Sebastian Duczek 1
5 Piotr Wielgosz Piotr Wielgosz 1
6 Łukasz Szala Łukasz Szala 1

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY