OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Urodziny Karola Pasturczyka

23 kwietnia 2018, godz. 08:56

Dzisiaj, tj. 23 kwietnia, 28. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Karol Pasturczyk.

Zwycięstwo rezerw w Wołominie

22 kwietnia 2018, godz. 16:59

Hutnik II Warszawa wygrał na wyjeździe z Huraganem II Wołomin 3:2, w meczu 18. kolejki A Klasy, grupy I.

Złoty gol Prackiego

21 kwietnia 2018, godz. 14:35

Hutnik Warszawa wygrał u siebie z Dębem Wieliszew 2:1, w meczu 21. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Piotr Kosiorek sędzią meczu

20 kwietnia 2018, godz. 15:31

Piotr Kosiorek będzie arbitrem głównym spotkania Hutnik Warszawa – Dąb Wieliszew.

Hutnik – Dąb: Zapowiedź

20 kwietnia 2018, godz. 11:09

Jutro, w sobotę, o godzinie 11, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z Dębem Wieliszew, w meczu 21. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Zapowiedź 21. kolejki

20 kwietnia 2018, godz. 09:46

Przed nami 21. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I.

Skrót meczu ze Świtem II

19 kwietnia 2018, godz. 16:57

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa ze Świtem II Nowy Dwór Mazowiecki.

Wysokie zwycięstwo

18 kwietnia 2018, godz. 20:22

Hutnik Warszawa wygrał u siebie ze Świtem II Nowy Dwór Mazowiecki 9:0, w zaległym meczu 16. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Zmarł Jan Włodarczyk

18 kwietnia 2018, godz. 12:55

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że zmarł były piłkarz Hutnika Warszawa, Jan Włodarczyk.

Michał Zajdel sędzią meczu

17 kwietnia 2018, godz. 15:48

Czwartoligowy arbiter Michał Zajdel będzie sędzią głównym spotkania Hutnik Warszawa – Świt II Nowy Dwór Mazowiecki.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
Wizja Klubu

Sparingi

13.07 - Mazur Karczew 2:1 (testowani)

20.07 (sobota, godz. 10.00, Chodaków)
Żyrardowianka Żyrardów (IV liga)

20.07 (sobota, godz. 13.30, Ożarów Mazowiecki)
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV liga)

27.07 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Ursus Warszawa (III liga)

03.08 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Mszczonowianka Mszczonów (IV liga)

07.08 (środa, godz. 18.30, Rembertów)
Escola Varsovia (Liga Okręgowa)

Transfery
Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Huragan Wołomin 67
2 MKS Przasnysz 65
3 Ząbkovia Ząbki 63
4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 62
5 Hutnik Warszawa 46
6 Drukarz Warszawa 46

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
11.08 (s) 11:00 D KS Łomianki 1:1
15.08 (ś) 17:00 W Wisła II Płock 0:1
18.08 (s) 11:00 D Drukarz 1:1
25.08 (s) 11:00 D Huragan 1:3
01.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 2:2
08.09 (s) 11:00 D Mazur Gostynin 1:2
15.09 (s) 16:00 W Wkra Żuromin 2:1
22.09 (s) 11:00 D Kasztelan Sierpc 3:1
29.09 (s) 16:00 W Mławianka 3:0
06.10 (s) 11:00 D Ząbkovia 1:0
13.10 (s) 15:00 W Mazovia 1:3
20.10 (s) 11:00 D MKS Przasnysz 4:3
27.10 (s) 13:00 W MKS Ciechanów 0:0
03.11 (s) 11:00 D Pogoń II Siedlce 3:0
10.11 (s) 13:00 W Ożarowianka 0:1
17.11 (s) 13:00 W KS Łomianki 1:0
23.03 (s) 11:00 D Wisła II Płock 4:2
30.03 (s) 10:00 W Drukarz 1:0
06.04 (s) 11:00 W Huragan 0:3
13.04 (s) 11:00 D Korona Ostrołęka 2:2
19.04 (pt.) 17:00 W Mazur Gostynin 2:2
27.04 (s) 11:00 D Wkra Żuromin 1:1
04.05 (s) 16:00 W Kasztelan Sierpc 1:1
11.05 (s) 11:00 D Mławianka 1:1
15.05 (ś) 17:30 W Ząbkovia 1:1
29.05 (ś) 18:00 D Mazovia 0:2
25.05 (s) 15:00 W MKS Przasnysz 3:2
01.06 (s) 11:00 D MKS Ciechanów 8:1
08.06 (s) 11:00 W Pogoń II Siedlce 1:2
15.06 (s) 17:00 D Ożarowianka 6:1
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Damian Pracki Damian Pracki 18
2 Grzegorz Brzeziński Grzegorz Brzeziński 7
3 Erwin Nowik Erwin Nowik 4
4 Paweł Giel Paweł Giel 3
5 Piotr Wielgosz Piotr Wielgosz 3
6 Patryk Turko Patryk Turko 3

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY