OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Wyniki 30. kolejki

17 czerwca 2018, godz. 08:53

Zakończył się sezon w Lidze Okręgowej, grupie I. Świt II Nowy Dwór Mazowiecki przegrał na wyjeździe z Agape Białołęka 0:3 i spadł do A Klasy.

Zwycięstwo na koniec

16 czerwca 2018, godz. 14:37

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Victorią II Sulejówek 2:0, w meczu 30. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Piotr Kosiorek sędzią meczu

15 czerwca 2018, godz. 15:27

Piotr Kosiorek będzie sędzią głównym spotkania Victoria II Sulejówek - Hutnik Warszawa.

Zapowiedź 30. kolejki

14 czerwca 2018, godz. 15:29

Przed nami ostatnia, 30. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I.

Victoria II - Hutnik: Zapowiedź

14 czerwca 2018, godz. 15:23

W sobotę, o godzinie 11, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Victorią II Sulejówek, w meczu 30. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Skrót meczu z Unią

12 czerwca 2018, godz. 15:13

Przedstawiamy skrót meczu Hutnika Warszawa z Unią Warszawa. Hutnicy przegrali u siebie 1:3.

Urodziny Kacpra Winiarka

10 czerwca 2018, godz. 08:13

Dzisiaj, tj. 10 czerwca, 20. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Kacper Winiarek.

Wyniki 29. kolejki

09 czerwca 2018, godz. 17:45

Zakończyła się 29. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I. Błyskawica Warszawa przegrała na wyjeździe z Dębem Wieliszew 0:5 i spadła do A Klasy.

Hutnik - Unia 1:3

09 czerwca 2018, godz. 16:09

Hutnik Warszawa przegrał u siebie z Unią Warszawa 1:3, w meczu 29. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Michał Więckowski sędzią meczu

08 czerwca 2018, godz. 16:48

Michał Więckowski będzie arbitrem głównym spotkania Hutnik Warszawa - Unia Warszawa.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53

Wizja Klubu

Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Hutnik Warszawa 16
2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 13
3 Drukarz Warszawa 12
4 Huragan Wołomin 12
5 Ząbkovia Ząbki 10
6 KS Łomianki 9

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
14.08 (ś) 20:30 D KS Łomianki 3:2
17.08 (s) 11:00 W Podlasie 5:2
23.08 (pt.) 19:30 D Drukarz 1:1
31.08 (s) 12:00 D Nadnarwianka 1:0
07.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 3:0
15.09 (n) 16:30 D Świt Staroźreby 2:1
21.09 (s) 16:00 W Ząbkovia Ząbki  
28.09 (s) 15:30 D Makowianka  
05.10 (s) 16:00 W MKS Przasnysz  
12.10 (s) 16:30 D Wisła II Płock  
19.10 (s) 11:00 W Huragan  
26.10 (s) 16:30 D Wkra Żuromin  
03.11 (n) 11:00 W Pogoń II Siedlce  
09.11 (s) 14:30 D Mazovia  
16.11 (s) 13:00 W Ożarowianka  
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Paweł Giel Paweł Giel 4
2 Mateusz Kowalski Mateusz Kowalski 3
3 Karol Cimochowski Karol Cimochowski 2
4 Sebastian Duczek Sebastian Duczek 1
5 Piotr Wielgosz Piotr Wielgosz 1
6 Łukasz Szala Łukasz Szala 1

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY