OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Wyniki 12. kolejki

20 października 2018, godz. 17:46

Zakończyła się 12. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Hutnik lepszy od Przasnysza

20 października 2018, godz. 14:55

Hutnik Warszawa wygrał u siebie z MKS Przasnysz 4:3, w meczu 12. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Przemysław Replin sędzią meczu

19 października 2018, godz. 17:57

Przemysław Replin z okręgu siedleckiego będzie arbitrem głównym meczu Hutnik Warszawa – MKS Przasnysz.

Hutnik – MKS Przasnysz: Zapowiedź

18 października 2018, godz. 14:26

W sobotę, o godzinie 11, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z MKS Przasnysz, w meczu 12. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Zapowiedź 12. kolejki

18 października 2018, godz. 10:49

Przed nami 12. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Urodziny Bartosza Drożdżala

18 października 2018, godz. 10:03

Dzisiaj, tj. 18 października, 25. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Bartosz Drożdżal.

Skrót meczu z Mazovią

15 października 2018, godz. 14:16

Przedstawiamy skrót meczu Hutnika Warszawa z Mazovią Mińsk Mazowiecki.

Wyniki 11. kolejki

14 października 2018, godz. 11:25

Zakończyła się 11. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Mazovia - Hutnik 3:1

13 października 2018, godz. 19:25

Hutnik Warszawa przegrał na wyjeździe z Mazovią Mińsk Mazowiecki 1:3, w meczu 11. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Piotr Chojnacki sędzią meczu

12 października 2018, godz. 15:06

Trzecioligowy arbiter Piotr Chojnacki z Warszawy będzie sędzią głównym spotkania Mazovia Mińsk Mazowiecki - Hutnik Warszawa.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
Wizja Klubu

Sparingi

13.07 - Mazur Karczew 2:1 (testowani)

20.07 (sobota, godz. 10.00, Chodaków)
Żyrardowianka Żyrardów (IV liga)

20.07 (sobota, godz. 13.30, Ożarów Mazowiecki)
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV liga)

27.07 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Ursus Warszawa (III liga)

03.08 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Mszczonowianka Mszczonów (IV liga)

07.08 (środa, godz. 18.30, Rembertów)
Escola Varsovia (Liga Okręgowa)

Transfery
Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Huragan Wołomin 67
2 MKS Przasnysz 65
3 Ząbkovia Ząbki 63
4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 62
5 Hutnik Warszawa 46
6 Drukarz Warszawa 46

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
11.08 (s) 11:00 D KS Łomianki 1:1
15.08 (ś) 17:00 W Wisła II Płock 0:1
18.08 (s) 11:00 D Drukarz 1:1
25.08 (s) 11:00 D Huragan 1:3
01.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 2:2
08.09 (s) 11:00 D Mazur Gostynin 1:2
15.09 (s) 16:00 W Wkra Żuromin 2:1
22.09 (s) 11:00 D Kasztelan Sierpc 3:1
29.09 (s) 16:00 W Mławianka 3:0
06.10 (s) 11:00 D Ząbkovia 1:0
13.10 (s) 15:00 W Mazovia 1:3
20.10 (s) 11:00 D MKS Przasnysz 4:3
27.10 (s) 13:00 W MKS Ciechanów 0:0
03.11 (s) 11:00 D Pogoń II Siedlce 3:0
10.11 (s) 13:00 W Ożarowianka 0:1
17.11 (s) 13:00 W KS Łomianki 1:0
23.03 (s) 11:00 D Wisła II Płock 4:2
30.03 (s) 10:00 W Drukarz 1:0
06.04 (s) 11:00 W Huragan 0:3
13.04 (s) 11:00 D Korona Ostrołęka 2:2
19.04 (pt.) 17:00 W Mazur Gostynin 2:2
27.04 (s) 11:00 D Wkra Żuromin 1:1
04.05 (s) 16:00 W Kasztelan Sierpc 1:1
11.05 (s) 11:00 D Mławianka 1:1
15.05 (ś) 17:30 W Ząbkovia 1:1
29.05 (ś) 18:00 D Mazovia 0:2
25.05 (s) 15:00 W MKS Przasnysz 3:2
01.06 (s) 11:00 D MKS Ciechanów 8:1
08.06 (s) 11:00 W Pogoń II Siedlce 1:2
15.06 (s) 17:00 D Ożarowianka 6:1
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Damian Pracki Damian Pracki 18
2 Grzegorz Brzeziński Grzegorz Brzeziński 7
3 Erwin Nowik Erwin Nowik 4
4 Paweł Giel Paweł Giel 3
5 Piotr Wielgosz Piotr Wielgosz 3
6 Patryk Turko Patryk Turko 3

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY