OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Skrót meczu z Mazurem

10 września 2018, godz. 14:17

Przedstawiamy skrót meczu Hutnika Warszawa z Mazurem Gostynin.

Wyniki 6. kolejki

09 września 2018, godz. 18:42

Zakończyła się 6. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Hutnik - Mazur 1:2

08 września 2018, godz. 16:50

Hutnik Warszawa przegrał u siebie z Mazurem Gostynin 1:2, w meczu 6. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Jakub Indyka sędzią meczu

07 września 2018, godz. 12:12

Jakub Indyka z okręgu radomskiego będzie arbitrem głównym spotkania Hutnik Warszawa – Mazur Gostynin.

Hutnik – Mazur: Zapowiedź

06 września 2018, godz. 15:33

W sobotę, o godzinie 11, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z Mazurem Gostynin, w meczu 6. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Adam Brzozowski zawodnikiem Hutnika

06 września 2018, godz. 11:17

20-letni prawy obrońca Adam Brzozowski przeszedł do Hutnika Warszawa na zasadzie transferu definitywnego ze Znicza II Pruszków.

Zapowiedź 6. kolejki

06 września 2018, godz. 10:05

Przed nami 6. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

W pucharze z Józefovią

06 września 2018, godz. 09:45

W IV rundzie Pucharu Okręgowego Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z występującą w Lidze Okręgowej Józefovią Józefów.

Skrót meczu z Koroną

03 września 2018, godz. 15:42

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika z Koroną Ostrołęka.

Wyniki 5. kolejki

02 września 2018, godz. 11:27

Zakończyła się 5. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
Wizja Klubu

Sparingi

13.07 - Mazur Karczew 2:1 (testowani)

20.07 (sobota, godz. 10.00, Chodaków)
Żyrardowianka Żyrardów (IV liga)

20.07 (sobota, godz. 13.30, Ożarów Mazowiecki)
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV liga)

27.07 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Ursus Warszawa (III liga)

03.08 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Mszczonowianka Mszczonów (IV liga)

07.08 (środa, godz. 18.30, Rembertów)
Escola Varsovia (Liga Okręgowa)

Transfery
Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Huragan Wołomin 67
2 MKS Przasnysz 65
3 Ząbkovia Ząbki 63
4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 62
5 Hutnik Warszawa 46
6 Drukarz Warszawa 46

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
11.08 (s) 11:00 D KS Łomianki 1:1
15.08 (ś) 17:00 W Wisła II Płock 0:1
18.08 (s) 11:00 D Drukarz 1:1
25.08 (s) 11:00 D Huragan 1:3
01.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 2:2
08.09 (s) 11:00 D Mazur Gostynin 1:2
15.09 (s) 16:00 W Wkra Żuromin 2:1
22.09 (s) 11:00 D Kasztelan Sierpc 3:1
29.09 (s) 16:00 W Mławianka 3:0
06.10 (s) 11:00 D Ząbkovia 1:0
13.10 (s) 15:00 W Mazovia 1:3
20.10 (s) 11:00 D MKS Przasnysz 4:3
27.10 (s) 13:00 W MKS Ciechanów 0:0
03.11 (s) 11:00 D Pogoń II Siedlce 3:0
10.11 (s) 13:00 W Ożarowianka 0:1
17.11 (s) 13:00 W KS Łomianki 1:0
23.03 (s) 11:00 D Wisła II Płock 4:2
30.03 (s) 10:00 W Drukarz 1:0
06.04 (s) 11:00 W Huragan 0:3
13.04 (s) 11:00 D Korona Ostrołęka 2:2
19.04 (pt.) 17:00 W Mazur Gostynin 2:2
27.04 (s) 11:00 D Wkra Żuromin 1:1
04.05 (s) 16:00 W Kasztelan Sierpc 1:1
11.05 (s) 11:00 D Mławianka 1:1
15.05 (ś) 17:30 W Ząbkovia 1:1
29.05 (ś) 18:00 D Mazovia 0:2
25.05 (s) 15:00 W MKS Przasnysz 3:2
01.06 (s) 11:00 D MKS Ciechanów 8:1
08.06 (s) 11:00 W Pogoń II Siedlce 1:2
15.06 (s) 17:00 D Ożarowianka 6:1
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Damian Pracki Damian Pracki 18
2 Grzegorz Brzeziński Grzegorz Brzeziński 7
3 Erwin Nowik Erwin Nowik 4
4 Paweł Giel Paweł Giel 3
5 Piotr Wielgosz Piotr Wielgosz 3
6 Patryk Turko Patryk Turko 3

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY