OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Kamil Baranowski sędzią meczu

30 sierpnia 2019, godz. 13:37

Kamil Baranowski z okręgu siedleckiego będzie sędzią głównym meczu Hutnik Warszawa - Nadnarwianka Pułtusk.

Jakub Bozik zawodnikiem Hutnika

29 sierpnia 2019, godz. 16:18

18-letni skrzydłowy Jakub Bozik przeszedł do Hutnika Warszawa na zasadzie rocznego wypożyczenia z rezerw Znicza Pruszków.

Zapowiedź: Hutnik – Nadnarwianka

29 sierpnia 2019, godz. 16:11

W sobotę, o godzinie 12, Hutnik Warszawa zmierzy się z Nadnarwianką Pułtusk, w meczu 4. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej. Mecz odbędzie się w Rembertowie przy ul. Strażackiej 121.

Skrót meczu z Drukarzem

26 sierpnia 2019, godz. 15:02

Przedstawiamy skrót meczu Hutnika Warszawa z Drukarzem Warszawa.

Wyniki 3. kolejki

25 sierpnia 2019, godz. 19:36

Zakończyła się 3. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Zwycięstwo rezerw

25 sierpnia 2019, godz. 18:47

Hutnik II Warszawa wygrał na wyjeździe z Bednarską Warszawa 5:1, w meczu 2. kolejki A Klasy, grupy I.

Remis z Drukarzem

24 sierpnia 2019, godz. 11:12

Hutnik Warszawa zremisował z Drukarzem Warszawa 1:1, w meczu 3. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Jakub Sypniewski sędzią meczu

23 sierpnia 2019, godz. 12:01

Jakub Sypniewski z Warszawy będzie sędzią głównym meczu Hutnik Warszawa - Drukarz Warszawa.

Zapowiedź: Hutnik – Drukarz

22 sierpnia 2019, godz. 10:36

Jutro, w piątek, o godz. 19.30, przy ul. Obrońców Tobruku 11, Hutnik Warszawa zmierzy się z Drukarzem Warszawa, w meczu 3. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Zapowiedź 3. kolejki

22 sierpnia 2019, godz. 10:26

Przed nami 3. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53

Wizja Klubu

Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Hutnik Warszawa 16
2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 13
3 Drukarz Warszawa 12
4 Huragan Wołomin 12
5 Ząbkovia Ząbki 10
6 KS Łomianki 9

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
14.08 (ś) 20:30 D KS Łomianki 3:2
17.08 (s) 11:00 W Podlasie 5:2
23.08 (pt.) 19:30 D Drukarz 1:1
31.08 (s) 12:00 D Nadnarwianka 1:0
07.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 3:0
15.09 (n) 16:30 D Świt Staroźreby 2:1
21.09 (s) 16:00 W Ząbkovia Ząbki  
28.09 (s) 15:30 D Makowianka  
05.10 (s) 16:00 W MKS Przasnysz  
12.10 (s) 16:30 D Wisła II Płock  
19.10 (s) 11:00 W Huragan  
26.10 (s) 16:30 D Wkra Żuromin  
03.11 (n) 11:00 W Pogoń II Siedlce  
09.11 (s) 14:30 D Mazovia  
16.11 (s) 13:00 W Ożarowianka  
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Paweł Giel Paweł Giel 4
2 Mateusz Kowalski Mateusz Kowalski 3
3 Karol Cimochowski Karol Cimochowski 2
4 Sebastian Duczek Sebastian Duczek 1
5 Piotr Wielgosz Piotr Wielgosz 1
6 Łukasz Szala Łukasz Szala 1

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY