OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Skrót meczu z Mławianką

13 maja 2019, godz. 10:03

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Mławianką Mława.

Wyniki 24. kolejki

12 maja 2019, godz. 21:27

Zakończyła się 24. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Urodziny Jakuba Górskiego

12 maja 2019, godz. 14:04

Dzisiaj, tj. 12 maja, 18. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Jakub Górski.

Piąty remis z rzędu

11 maja 2019, godz. 14:43

Hutnik Warszawa zremisował u siebie z Mławianką Mława 1:1, w meczu 24. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Adam Trędowicz sędzią meczu

10 maja 2019, godz. 13:31

Adam Trędowicz z okręgu siedleckiego będzie arbitrem głównym spotkania Hutnik Warszawa - Mławianka Mława.

Zapowiedź 24. kolejki

09 maja 2019, godz. 08:52

Przed nami 24. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Hutnik – Mławianka: Zapowiedź

09 maja 2019, godz. 08:47

W sobotę, o godzinie 11, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z Mławianką Mława, w meczu 24. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Urodziny Patryka Liszewskiego

08 maja 2019, godz. 08:23

Dzisiaj, tj. 8 maja, 18. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Patryk Liszewski.

Wyniki 23. kolejki

05 maja 2019, godz. 14:40

Zakończyła się 23. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Kolejny remis

04 maja 2019, godz. 20:15

Hutnik Warszawa zremisował na wyjeździe z Kasztelan Sierpc 1:1, w meczu 23. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53

Wizja Klubu

Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Hutnik Warszawa 16
2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 13
3 Drukarz Warszawa 12
4 Huragan Wołomin 12
5 Ząbkovia Ząbki 10
6 KS Łomianki 9

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
14.08 (ś) 20:30 D KS Łomianki 3:2
17.08 (s) 11:00 W Podlasie 5:2
23.08 (pt.) 19:30 D Drukarz 1:1
31.08 (s) 12:00 D Nadnarwianka 1:0
07.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 3:0
15.09 (n) 16:30 D Świt Staroźreby 2:1
21.09 (s) 16:00 W Ząbkovia Ząbki  
28.09 (s) 15:30 D Makowianka  
05.10 (s) 16:00 W MKS Przasnysz  
12.10 (s) 16:30 D Wisła II Płock  
19.10 (s) 11:00 W Huragan  
26.10 (s) 16:30 D Wkra Żuromin  
03.11 (n) 11:00 W Pogoń II Siedlce  
09.11 (s) 14:30 D Mazovia  
16.11 (s) 13:00 W Ożarowianka  
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Paweł Giel Paweł Giel 4
2 Mateusz Kowalski Mateusz Kowalski 3
3 Karol Cimochowski Karol Cimochowski 2
4 Sebastian Duczek Sebastian Duczek 1
5 Piotr Wielgosz Piotr Wielgosz 1
6 Łukasz Szala Łukasz Szala 1

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY