OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Wyniki 24. kolejki

12 maja 2019, godz. 21:27

Zakończyła się 24. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Urodziny Jakuba Górskiego

12 maja 2019, godz. 14:04

Dzisiaj, tj. 12 maja, 18. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Jakub Górski.

Piąty remis z rzędu

11 maja 2019, godz. 14:43

Hutnik Warszawa zremisował u siebie z Mławianką Mława 1:1, w meczu 24. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Adam Trędowicz sędzią meczu

10 maja 2019, godz. 13:31

Adam Trędowicz z okręgu siedleckiego będzie arbitrem głównym spotkania Hutnik Warszawa - Mławianka Mława.

Zapowiedź 24. kolejki

09 maja 2019, godz. 08:52

Przed nami 24. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Hutnik – Mławianka: Zapowiedź

09 maja 2019, godz. 08:47

W sobotę, o godzinie 11, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z Mławianką Mława, w meczu 24. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Urodziny Patryka Liszewskiego

08 maja 2019, godz. 08:23

Dzisiaj, tj. 8 maja, 18. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Patryk Liszewski.

Wyniki 23. kolejki

05 maja 2019, godz. 14:40

Zakończyła się 23. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Kolejny remis

04 maja 2019, godz. 20:15

Hutnik Warszawa zremisował na wyjeździe z Kasztelan Sierpc 1:1, w meczu 23. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Cezary Dzięgielewski sędzią meczu

03 maja 2019, godz. 15:15

Cezary Dzięgielewski z okręgu Ciechanów-Ostrołęka będzie arbitrem głównym spotkania Kasztelan Sierpc – Hutnik Warszawa.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
Wizja Klubu

Sparingi

13.07 - Mazur Karczew 2:1 (testowani)

20.07 (sobota, godz. 10.00, Chodaków)
Żyrardowianka Żyrardów (IV liga)

20.07 (sobota, godz. 13.30, Ożarów Mazowiecki)
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV liga)

27.07 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Ursus Warszawa (III liga)

03.08 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Mszczonowianka Mszczonów (IV liga)

07.08 (środa, godz. 18.30, Rembertów)
Escola Varsovia (Liga Okręgowa)

Transfery
Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Huragan Wołomin 67
2 MKS Przasnysz 65
3 Ząbkovia Ząbki 63
4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 62
5 Hutnik Warszawa 46
6 Drukarz Warszawa 46

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
11.08 (s) 11:00 D KS Łomianki 1:1
15.08 (ś) 17:00 W Wisła II Płock 0:1
18.08 (s) 11:00 D Drukarz 1:1
25.08 (s) 11:00 D Huragan 1:3
01.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 2:2
08.09 (s) 11:00 D Mazur Gostynin 1:2
15.09 (s) 16:00 W Wkra Żuromin 2:1
22.09 (s) 11:00 D Kasztelan Sierpc 3:1
29.09 (s) 16:00 W Mławianka 3:0
06.10 (s) 11:00 D Ząbkovia 1:0
13.10 (s) 15:00 W Mazovia 1:3
20.10 (s) 11:00 D MKS Przasnysz 4:3
27.10 (s) 13:00 W MKS Ciechanów 0:0
03.11 (s) 11:00 D Pogoń II Siedlce 3:0
10.11 (s) 13:00 W Ożarowianka 0:1
17.11 (s) 13:00 W KS Łomianki 1:0
23.03 (s) 11:00 D Wisła II Płock 4:2
30.03 (s) 10:00 W Drukarz 1:0
06.04 (s) 11:00 W Huragan 0:3
13.04 (s) 11:00 D Korona Ostrołęka 2:2
19.04 (pt.) 17:00 W Mazur Gostynin 2:2
27.04 (s) 11:00 D Wkra Żuromin 1:1
04.05 (s) 16:00 W Kasztelan Sierpc 1:1
11.05 (s) 11:00 D Mławianka 1:1
15.05 (ś) 17:30 W Ząbkovia 1:1
29.05 (ś) 18:00 D Mazovia 0:2
25.05 (s) 15:00 W MKS Przasnysz 3:2
01.06 (s) 11:00 D MKS Ciechanów 8:1
08.06 (s) 11:00 W Pogoń II Siedlce 1:2
15.06 (s) 17:00 D Ożarowianka 6:1
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Damian Pracki Damian Pracki 18
2 Grzegorz Brzeziński Grzegorz Brzeziński 7
3 Erwin Nowik Erwin Nowik 4
4 Paweł Giel Paweł Giel 3
5 Piotr Wielgosz Piotr Wielgosz 3
6 Patryk Turko Patryk Turko 3

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY