OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Podział punktów w Gostyninie

19 kwietnia 2019, godz. 20:54

Hutnik Warszawa zremisował na wyjeździe z Mazurem Gostynin 2:2, w meczu 21. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Urodziny Dominika Marchelewicza

19 kwietnia 2019, godz. 08:26

Dzisiaj, tj. 19 kwietnia, 20. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Dominik Marchelewicz.

Jakub Lewandowski sędzią meczu

18 kwietnia 2019, godz. 14:59

Jakub Lewandowski z Warszawy będzie sędzią głównym spotkania Mazur Gostynin – Hutnik Warszawa.

Mazur – Hutnik: Zapowiedź

18 kwietnia 2019, godz. 10:15

Jutro, w piątek, o godzinie 17, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Mazurem Gostynin, w meczu 21. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Zapowiedź 21. kolejki

18 kwietnia 2019, godz. 09:36

Przed nami 21. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupy północnej. Mecze odbędą się w piątek i sobotę.

Skrót meczu z Koroną

15 kwietnia 2019, godz. 13:36

Zapraszamy do obejrzenia skrót meczu Hutnika Warszawa z Koroną Ostrołęka.

Wyniki 20. kolejki

13 kwietnia 2019, godz. 19:46

Zakończyła się 20. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Remis z Koroną

13 kwietnia 2019, godz. 14:54

Hutnik Warszawa zremisował u siebie z Koroną Ostrołęka 2:2, w meczu 20. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Norbert Chrząstek sędzią meczu

12 kwietnia 2019, godz. 09:41

Norbert Chrząstek z okręgu radomskiego będzie arbitrem głównym spotkania Hutnik Warszawa - Korona Ostrołęka.

Hutnik – Korona: Zapowiedź

11 kwietnia 2019, godz. 08:37

W sobotę, o godzinie 11, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z Koroną Ostrołęka, w meczu 20. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
Wizja Klubu

Sparingi

13.07 - Mazur Karczew 2:1 (testowani)

20.07 (sobota, godz. 10.00, Chodaków)
Żyrardowianka Żyrardów (IV liga)

20.07 (sobota, godz. 13.30, Ożarów Mazowiecki)
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV liga)

27.07 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Ursus Warszawa (III liga)

03.08 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Mszczonowianka Mszczonów (IV liga)

07.08 (środa, godz. 18.30, Rembertów)
Escola Varsovia (Liga Okręgowa)

Transfery
Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Huragan Wołomin 67
2 MKS Przasnysz 65
3 Ząbkovia Ząbki 63
4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 62
5 Hutnik Warszawa 46
6 Drukarz Warszawa 46

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
11.08 (s) 11:00 D KS Łomianki 1:1
15.08 (ś) 17:00 W Wisła II Płock 0:1
18.08 (s) 11:00 D Drukarz 1:1
25.08 (s) 11:00 D Huragan 1:3
01.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 2:2
08.09 (s) 11:00 D Mazur Gostynin 1:2
15.09 (s) 16:00 W Wkra Żuromin 2:1
22.09 (s) 11:00 D Kasztelan Sierpc 3:1
29.09 (s) 16:00 W Mławianka 3:0
06.10 (s) 11:00 D Ząbkovia 1:0
13.10 (s) 15:00 W Mazovia 1:3
20.10 (s) 11:00 D MKS Przasnysz 4:3
27.10 (s) 13:00 W MKS Ciechanów 0:0
03.11 (s) 11:00 D Pogoń II Siedlce 3:0
10.11 (s) 13:00 W Ożarowianka 0:1
17.11 (s) 13:00 W KS Łomianki 1:0
23.03 (s) 11:00 D Wisła II Płock 4:2
30.03 (s) 10:00 W Drukarz 1:0
06.04 (s) 11:00 W Huragan 0:3
13.04 (s) 11:00 D Korona Ostrołęka 2:2
19.04 (pt.) 17:00 W Mazur Gostynin 2:2
27.04 (s) 11:00 D Wkra Żuromin 1:1
04.05 (s) 16:00 W Kasztelan Sierpc 1:1
11.05 (s) 11:00 D Mławianka 1:1
15.05 (ś) 17:30 W Ząbkovia 1:1
29.05 (ś) 18:00 D Mazovia 0:2
25.05 (s) 15:00 W MKS Przasnysz 3:2
01.06 (s) 11:00 D MKS Ciechanów 8:1
08.06 (s) 11:00 W Pogoń II Siedlce 1:2
15.06 (s) 17:00 D Ożarowianka 6:1
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Damian Pracki Damian Pracki 18
2 Grzegorz Brzeziński Grzegorz Brzeziński 7
3 Erwin Nowik Erwin Nowik 4
4 Paweł Giel Paweł Giel 3
5 Piotr Wielgosz Piotr Wielgosz 3
6 Patryk Turko Patryk Turko 3

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY