OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Drugie zwycięstwo!

17 sierpnia 2019, godz. 14:06

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Podlasiem Sokołów Podlaski 5:2, w meczu 2. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Kamil Ślesiński sędzią meczu

16 sierpnia 2019, godz. 21:31

Kamil Ślesiński z okręgu Ciechanów-Ostrołęka będzie arbitrem głównym spotkania Podlasie Sokołów Podlaski - Hutnik Warszawa.

Grzegorz Biele zawodnikiem Hutnika

16 sierpnia 2019, godz. 14:14

17-letni środkowy obrońca Grzegorz Biele przeszedł do Hutnika Warszawa na zasadzie transferu definitywnego z Escoli Varsovia.

Podlasie – Hutnik: Zapowiedź

16 sierpnia 2019, godz. 13:34

Jutro, w sobotę, o godzinie 11, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Podlasiem Sokołów Podlaski, w meczu 2. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Zapowiedź 2. kolejki

16 sierpnia 2019, godz. 13:28

Przed nami 2. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Wyniki 1. kolejki

15 sierpnia 2019, godz. 10:58

Zakończyła się 1. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Rezerwy w kolejnej rundzie

14 sierpnia 2019, godz. 23:36

Hutnik II Warszawa wygrał z UKS Siekierki 3:1, w meczu II rundy Pucharu Okręgowego na szczeblu warszawskim.

Trzy punkty na początek!

14 sierpnia 2019, godz. 23:31

Hutnik Warszawa wygrał z KS Łomianki 3:2, w meczu 1. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Karol Wójcik sędzią meczu

13 sierpnia 2019, godz. 21:35

Karol Wójcik z Siedlec będzie sędzią głównym spotkania Hutnik Warszawa – KS Łomianki.

Patryk Liszewski wypożyczony do Ożarowianki

13 sierpnia 2019, godz. 21:16

Patryk Liszewski został wypożyczony na rok do czwartoligowej Ożarowianki Ożarów Mazowiecki.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59

Wizja Klubu

Transfery
Sparingi

18.01 (ul. Radarowa 1) - Turniej im. A. Zaranka
25.01 – Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III liga)
01.02 (Milanówek) – Błonianka Błonie (IV liga)
08.02 (Józefów) – Józefovia Józefów (IV liga)
15.02 (Piaseczno) – MKS Piaseczno (IV liga)
22.02 (Karczew) – Mazur Karczew (IV liga)
22.02 (ul. Obrońców Tobruku 11) – Unia Warszawa (IV liga)
29.02 (Marki) – Marcovia Marki (Liga Okręgowa)
07.03 – Żyrardowianka Żyrardów (IV liga)

Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Drukarz Warszawa 35
2 Huragan Wołomin 32
3 Hutnik Warszawa 31
4 KS Łomianki 29
5 Mazovia Mińsk Mazowiecki 29
6 MKS Przasnysz 28

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
14.08 (ś) 20:30 D KS Łomianki 3:2
17.08 (s) 11:00 W Podlasie 5:2
23.08 (pt.) 19:30 D Drukarz 1:1
31.08 (s) 12:00 D Nadnarwianka 1:0
07.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 3:0
15.09 (n) 16:30 D Świt Staroźreby 2:1
21.09 (s) 20:00 W Ząbkovia Ząbki 2:0
28.09 (s) 15:30 D Makowianka 6:1
05.10 (s) 15:00 W MKS Przasnysz 0:4
12.10 (s) 16:30 D Wisła II Płock 3:0
19.10 (s) 11:00 W Huragan 1:4
26.10 (s) 16:30 D Wkra Żuromin 5:0
03.11 (n) 16:00 W Pogoń II Siedlce 2:4
09.11 (s) 14:30 D Mazovia 0:3
16.11 (s) 13:00 W Ożarowianka 5:0
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Mateusz Kowalski Mateusz Kowalski 12
2 Paweł Giel Paweł Giel 9
3 Sebastian Duczek Sebastian Duczek 3
4 Karol Cimochowski Karol Cimochowski 3
5 Damian Pracki Damian Pracki 2
6 Patryk Turko Patryk Turko 2

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY