Aktualności
Hutnik – Marcovia: Zapowiedź
10 marca 2023, godz. 09:43
Jutro, w sobotę, o godzinie 13, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa podejmować będzie Marcovię Marki, w meczu 18. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.
LKS Chlebnia - Hutnik 0:1
04 marca 2023, godz. 17:07
Hutnik Warszawa wygrał w meczu towarzyskim na wyjeździe z LKS Chlebnia (V liga) 1:0.
Urodziny Damiana Warchoła
02 marca 2023, godz. 11:17
Dzisiaj, tj. 2 marca, 19. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Damian Warchoł.
Patryk Winiarski wypożyczony z Legii do Hutnika
01 marca 2023, godz. 15:02
18-letni prawy obrońca Patryk Winiarski został wypożyczony na jedną rundę do Hutnika Warszawa z Legii Warszawa (CLJ).
Jacek Ruciński zawodnikiem Hutnika
27 lutego 2023, godz. 14:35
20-letni lewy obrońca Jacek Ruciński został nowym zawodnikiem Hutnika Warszawa. Ruciński ostatnio występował w Świcie Nowy Dwór Mazowiecki.
Legionovia - Hutnik 2:1
25 lutego 2023, godz. 16:47
Hutnik Warszawa przegrał na wyjeździe w meczu towarzyskim z trzecioligową Legionovią Legionowo 1:2.
Pięciu zawodników Hutnika w Nadnarwiance
25 lutego 2023, godz. 10:13
Informujemy, że pięciu zawodników Hutnika Warszawa przeszło do piątoligowej Nadnarwianki Pułtusk.
Damian Warchoł w Hutniku
24 lutego 2023, godz. 16:46
18-letni skrzydłowy Damian Warchoł przeszedł do Hutnika Warszawa na zasadzie transferu definitywnego z Orła Baniocha.
Dominik Bartnik zawodnikiem Hutnika
23 lutego 2023, godz. 16:30
23-letni skrzydłowy Dominik Bartnik przeszedł do Hutnika Warszawa na zasadzie transferu definitywnego z Orła Baniocha.
Patryk Bek w Hutniku
22 lutego 2023, godz. 15:37
Patryk Bek przeszedł do Hutnika Warszawa z Legii Warszawa.
Krzysztof Możdżonek zawodnikiem Hutnika
21 lutego 2023, godz. 16:53
26-letni środkowy pomocnik Krzysztof Możdżonek przeszedł do Hutnika Warszawa na zasadzie transferu definitywnego z Orła Baniocha.
Jan Balawejder w Hutniku
20 lutego 2023, godz. 17:26
Jan Balawejder został nowym zawodnikiem Hutnika Warszawa. 24-letni bramkarz przeszedł do naszego klubu na zasadzie transferu definitywnego z Orła Baniocha.
Urodziny Oskara Zaksa
19 lutego 2023, godz. 11:26
Dzisiaj, tj. 19 lutego, 20. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Oskar Zaks.
Wygrana z liderem III ligi
18 lutego 2023, godz. 16:29
Hutnik Warszawa wygrał u siebie w meczu towarzyskim z trzecioligową Pogonią Grodzisk Mazowiecki 3:2.
Jakub Górski w Pogoni
13 lutego 2023, godz. 08:49
Jakub Górski przeszedł na zasadzie transferu definitywnego do lidera III ligi, Pogoni Grodzisk Mazowiecki.
Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.
Potrzebujesz kontenera na odpady budowlane, poremontowe, gruz, gabaryty? Chcesz, by usługa został zrealizowana szybko i w konkurencyjnej cenie? Wybierz ofertę naszego sponsora! Firma BYŚ podstawi wybrany przez Ciebie kontener! Szczegóły oferty na stronie: www.bys.pl. Zadzwoń: 22 835 40 48 lub zamów mailowo: biuro@bys.pl. Polecamy!
Przyszli:
Ariel Borysiuk (Chojniczanka Chojnice)
Mateusz Dobosz (Ursus Warszawa)
Jan Lewandowski (półroczne wypożyczenie, Wicher Kobyłka)
Rafał Maciejewski (Legia II Warszawa)
Jan Piasek (MKS Polonia Warszawa)
Jakub Skowron (Olimpia Zambrów)
Marcin Stromecki (Stomil Olsztyn)
Rafał Włodarczyk (Błonianka Błonie)
Odeszli:
Grzegorz Dukowicz (kontuzja, przerwanie treningów)
Krzysztof Jabłoński (rozwiązanie kontraktu)
Oliwier Jagielski (rozwiązanie kontraktu)
Mateusz Kowalski (Talent Warszawa)
Piotr Maślanka (rozwiązanie kontraktu)
Patryk Piasecki (półroczne wypożyczenie, Marcovia Marki)
Paweł Tarnowski (Polonia II Warszawa)
Kacper Siudak (Olimpia Zambrów)
Kamil Waśniowski (półroczne wypożyczenie, Mazur Karczew)
Oskar Zaks (Ząbkovia Ząbki)
20.01 – Mazovia Mińsk Mazowiecki 6:2 (Vogtman x2, Prusinowski, Borysiuk, Możdżonek, Winiarski)
27.01 – Mławianka Mława 7:1 (Maciejewski x3, Koziara, Jagielski, Vogtman, Borysiuk)
03.02 – Mszczonowianka Mszczonów 3:2 (Bek, Piasek, testowany)
03.02 – Talent Warszawa 1:2 (Górecki)
10.02 – Victoria Sulejówek 1:1 (Bujak)
10.02 – Pelikan Łowicz 1:1 (Vogtman)
17.02 – ŁKS Łomża 1:1 (Nowik)
24.02 – Legia II Warszawa 1:4 (Koziara)
02.03 - STF Champion 9:1 (Bartnik x2, Bujak x2, Giel x2, Ignacak, Bek, Możdżonek)
02.03 – Znicz II Pruszków 7:2 (Vogtman x2, Maciejewski x2, Nowik x2, Piasek)
Lp | Drużyna | Pkt | |
1 | Wisła II Płock | 48 | |
2 | KTS Weszło | 45 | |
3 | Hutnik Warszawa | 45 | |
4 | Ząbkovia Ząbki | 44 | |
5 | KS CK Troszyn | 44 | |
6 | Mszczonowianka Mszczonów | 42 |
Data | D/W | Przeciwnik | Wynik |
05.08 (s) 19:00 | D | KS CK Troszyn | 0:0 |
12.08 (s) 16:00 | W | Błonianka Błonie | 4:0 |
19.08 (s) 13:00 | D | Oskar Przysucha | 4:0 |
26.08 (s) 13:00 | W | KS Raszyn | 3:1 |
30.08 (śr) 19:00 | D | Wilga Garwolin | 2:1 |
02.09 (s) 17:00 | W | MKS Piaseczno | 2:0 |
10.09 (n) 18:00 | D | KTS Weszło | 0:0 |
16.09 (s) 14:00 | W | Ząbkovia Ząbki | 0:2 |
23.09 (s) 19:00 | D | Wisła II Płock | 1:0 |
30.09 (s) 16:00 | W | Marcovia Marki | 1:0 |
06.10 (pt) 20:00 | D | Ursus Warszawa | 1:1 |
14.10 (s) 15:00 | W | Mazur Karczew | 2:0 |
21.10 (s) 13:00 | D | Mszczonowianka | 1:1 |
28.10 (s) 13:30 | W | Mazovia Mińsk Maz. | 2:2 |
04.11 (s) 13:00 | D | Drogowiec Jedlińsk | 3:0 |
11.11 (s) 13:00 | D | Sokół Serock | 5:1 |
18.11 (s) 13:00 | W | Józefovia Józefów | 2:0 |
09.03 (s) 14:30 | W | KS CK Troszyn | 5:3 |
16.03 (s) 13:00 | D | Błonianka Błonie | 3:0 |
23.03 (s) 15:00 | W | Oskar Przysucha | 0:0 |
30.03 (s) 13:00 | D | KS Raszyn | |
06.04 (s) 16:00 | W | Wilga Garwolin | |
13.04 (s) 13:00 | D | MKS Piaseczno | |
20.04 (s) 14:00 | W | KTS Weszło | |
27.04 (s) 13:00 | D | Ząbkovia Ząbki | |
04/05.05 | W | Wisła II Płock | |
08.05 (ś) 19:00 | D | Marcovia Marki | |
11/12.05 | W | Ursus Warszawa | |
18.05 (s) 18:00 | D | Mazur Karczew | |
25/26.05 | W | Mszczonowianka | |
01.06 (s) 13:00 | D | Mazovia Mińsk Maz. | |
08/09.06 | W | Drogowiec Jedlińsk | |
15/16.06 | W | Sokół Serock | |
22.06 (s) 17:00 | D | Józefovia Józefów |