OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Zapowiedź 18. kolejki

28 marca 2018, godz. 09:19

Przed nami 18. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I. Mecze zaplanowane są na piątek i sobotę.

Nie żyje Stanisław Kuźmicz

27 marca 2018, godz. 11:42

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że zmarł były piłkarz Hutnika Warszawa, Stanisław Kuźmicz.

Skrót meczu z Agape

26 marca 2018, godz. 16:32

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Agape Białołęka. Hutnicy wygrali 2:1, a bramki zdobyli Bartosz Drożdżal i Paweł Tarnowski.

Wyniki 17. kolejki

25 marca 2018, godz. 18:53

Zakończyła się 17. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I. Pierwsze trzy zespoły w tabeli odniosły zwycięstwa.

Wygrana rezerw na inaugurację

25 marca 2018, godz. 15:58

Hutnik II Warszawa wygrał z Wichrem Kobyłka 1:0, w meczu 14. kolejki A Klasy, grupy I. Rezerwy Hutnika pełniły rolę gospodarza, ale spotkanie zostało rozegrane w Kobyłce.

Hutnik - Agape 2:1

24 marca 2018, godz. 19:51

Hutnik Warszawa wygrał z Agape Białołęka 2:1, w meczu 17. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I. Klub z Bielan pełnił rolę gospodarza, a spotkanie zostało rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią OSiR Targówek przy ul. Łabiszyńskiej 20.

Mateusz Byśkiniewicz w PKS Radość

23 marca 2018, godz. 15:23

Bramkarz Mateusz Byśkiniewicz, który po rundzie jesiennej przerwał treningi w Hutniku Warszawa, przeszedł na zasadzie transferu definitywnego do występującego w A Klasie PKS Radość.

Jakub Sypniewski sędzią meczu

23 marca 2018, godz. 13:02

Czwartoligowy arbiter Jakub Sypniewski będzie sędzią głównym spotkania Hutnik Warszawa – Agape Białołęka.

Hutnik – Agape: Zapowiedź

22 marca 2018, godz. 12:35

W sobotę, o godzinie 16.30, Hutnik podejmować będzie Agape Białołęka, w meczu 17. kolejki Ligi Okręgowej. Ze względu na zły stan naszego boiska, spotkanie zostanie rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Łabiszyńskiej 20.

Zapowiedź 17. kolejki

22 marca 2018, godz. 09:44

Przed nami 17. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I. Hutnik Warszawa podejmować będzie Agape Białołęka. Mecz zostanie rozegrany przy ul. Łabiszyńskiej 20.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59

Wizja Klubu

Transfery
Sparingi

18.01 - Turniej im. A. Zaranka
Okęcie Warszawa - Hutnik 1:0
Polonia II Warszawa - Hutnik 1:5
(testowani x2, Zuchora, Szala, Stanisławski)


25.01 (Łomianki, godz. 12) – Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III liga)
01.02 (Milanówek) – Błonianka Błonie (IV liga)
08.02 (Józefów) – Józefovia Józefów (IV liga)
15.02 (Piaseczno) – MKS Piaseczno (IV liga)
22.02 (Karczew) – Mazur Karczew (IV liga)
22.02 (ul. Obrońców Tobruku 11) – Unia Warszawa (IV liga)
29.02 (Marki) – Marcovia Marki (Liga Okręgowa)
07.03 – Żyrardowianka Żyrardów (IV liga)

Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Drukarz Warszawa 35
2 Huragan Wołomin 32
3 Hutnik Warszawa 31
4 KS Łomianki 29
5 Mazovia Mińsk Mazowiecki 29
6 MKS Przasnysz 28

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
14.08 (ś) 20:30 D KS Łomianki 3:2
17.08 (s) 11:00 W Podlasie 5:2
23.08 (pt.) 19:30 D Drukarz 1:1
31.08 (s) 12:00 D Nadnarwianka 1:0
07.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 3:0
15.09 (n) 16:30 D Świt Staroźreby 2:1
21.09 (s) 20:00 W Ząbkovia Ząbki 2:0
28.09 (s) 15:30 D Makowianka 6:1
05.10 (s) 15:00 W MKS Przasnysz 0:4
12.10 (s) 16:30 D Wisła II Płock 3:0
19.10 (s) 11:00 W Huragan 1:4
26.10 (s) 16:30 D Wkra Żuromin 5:0
03.11 (n) 16:00 W Pogoń II Siedlce 2:4
09.11 (s) 14:30 D Mazovia 0:3
16.11 (s) 13:00 W Ożarowianka 5:0
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Mateusz Kowalski Mateusz Kowalski 12
2 Paweł Giel Paweł Giel 9
3 Sebastian Duczek Sebastian Duczek 3
4 Karol Cimochowski Karol Cimochowski 3
5 Damian Pracki Damian Pracki 2
6 Patryk Turko Patryk Turko 2

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY