OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Wyniki 5. kolejki

02 września 2018, godz. 11:27

Zakończyła się 5. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Remis z Koroną

01 września 2018, godz. 22:25

Hutnik Warszawa zremisował na wyjeździe z Koroną Ostrołęka 2:2, w meczu 5. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Karol Domżał sędzią meczu

31 sierpnia 2018, godz. 20:49

Karol Domżał z okręgu płockiego będzie sędzią głównym meczu Korona Ostrołęka - Hutnik Warszawa.

Kamil Waśniowski wypożyczony do Hutnika

31 sierpnia 2018, godz. 15:43

19-letni środkowy pomocnik Kamil Waśniowski został wypożyczony do Hutnika Warszawa na rok ze Świtu Nowy Dwór Mazowiecki.

Igor Zuchora wypożyczony do Włocłavii Włocławek

31 sierpnia 2018, godz. 09:09

Igor Zuchora został wypożyczony na rok do czwartoligowej Włocłavii Włocławek.

Korona – Hutnik: Zapowiedź

30 sierpnia 2018, godz. 15:22

W sobotę, o godzinie 17, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Koroną Ostrołęka, w meczu 5. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Zapowiedź 5. kolejki

30 sierpnia 2018, godz. 08:38

Przed nami 5. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Losowanie Pucharu Okręgowego

27 sierpnia 2018, godz. 16:27

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej przedstawił pary III i IV rundy Pucharu Okręgowego na szczeblu warszawskim. Czwartoligowcy rozpoczną rywalizacje od IV rundy.

Skrót meczu z Huraganem

27 sierpnia 2018, godz. 16:20

Przedstawiamy skrót meczu Hutnika Warszawa z Huraganem Wołomin.

Wyniki 4. kolejki

26 sierpnia 2018, godz. 09:12

Zakończyła się 4. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53

Wizja Klubu

Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Hutnik Warszawa 16
2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 13
3 Drukarz Warszawa 12
4 Huragan Wołomin 12
5 Ząbkovia Ząbki 10
6 KS Łomianki 9

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
14.08 (ś) 20:30 D KS Łomianki 3:2
17.08 (s) 11:00 W Podlasie 5:2
23.08 (pt.) 19:30 D Drukarz 1:1
31.08 (s) 12:00 D Nadnarwianka 1:0
07.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 3:0
15.09 (n) 16:30 D Świt Staroźreby 2:1
21.09 (s) 16:00 W Ząbkovia Ząbki  
28.09 (s) 15:30 D Makowianka  
05.10 (s) 16:00 W MKS Przasnysz  
12.10 (s) 16:30 D Wisła II Płock  
19.10 (s) 11:00 W Huragan  
26.10 (s) 16:30 D Wkra Żuromin  
03.11 (n) 11:00 W Pogoń II Siedlce  
09.11 (s) 14:30 D Mazovia  
16.11 (s) 13:00 W Ożarowianka  
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Paweł Giel Paweł Giel 4
2 Mateusz Kowalski Mateusz Kowalski 3
3 Karol Cimochowski Karol Cimochowski 2
4 Sebastian Duczek Sebastian Duczek 1
5 Piotr Wielgosz Piotr Wielgosz 1
6 Łukasz Szala Łukasz Szala 1

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY