OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Zapowiedź 20. kolejki

11 kwietnia 2019, godz. 08:23

Przed nami 20. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej. Wszystkie mecze są zaplanowane na sobotę.

Skrót meczu z Huraganem

09 kwietnia 2019, godz. 15:16

Przedstawiamy skrót meczu Hutnika Warszawa z Huraganem Wołomin.

Wyniki 19. kolejki

06 kwietnia 2019, godz. 21:16

Zakończyła się 19. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Urodziny Rafała Golucha

06 kwietnia 2019, godz. 14:55

Dzisiaj, tj. 6 kwietnia, 29. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Rafał Goluch.

Porażka z liderem

06 kwietnia 2019, godz. 14:26

Hutnik Warszawa przegrał na wyjeździe z Huraganem Wołomin 0:3, w meczu 19. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Damian Szczytniewski sędzią meczu

05 kwietnia 2019, godz. 15:56

Damian Szczytniewski z Płocka będzie sędzią głównym spotkania Huragan Wołomin - Hutnik Warszawa.

Huragan – Hutnik: Zapowiedź

04 kwietnia 2019, godz. 09:54

W sobotę, o godzinie 11, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Huraganem Wołomin, w meczu 19. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Zapowiedź 19. kolejki

04 kwietnia 2019, godz. 09:02

Przed nami 19. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej. Wszystkie mecze zostały zaplanowane na sobotę.

Skrót meczu z Drukarzem

01 kwietnia 2019, godz. 14:14

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Drukarzem Warszawa.

Wyniki 18. kolejki

31 marca 2019, godz. 09:29

Zakończyła się 18. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
Wizja Klubu

Sparingi

13.07 - Mazur Karczew 2:1 (testowani)

20.07 (sobota, godz. 10.00, Chodaków)
Żyrardowianka Żyrardów (IV liga)

20.07 (sobota, godz. 13.30, Ożarów Mazowiecki)
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV liga)

27.07 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Ursus Warszawa (III liga)

03.08 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Mszczonowianka Mszczonów (IV liga)

07.08 (środa, godz. 18.30, Rembertów)
Escola Varsovia (Liga Okręgowa)

Transfery
Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Huragan Wołomin 67
2 MKS Przasnysz 65
3 Ząbkovia Ząbki 63
4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 62
5 Hutnik Warszawa 46
6 Drukarz Warszawa 46

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
11.08 (s) 11:00 D KS Łomianki 1:1
15.08 (ś) 17:00 W Wisła II Płock 0:1
18.08 (s) 11:00 D Drukarz 1:1
25.08 (s) 11:00 D Huragan 1:3
01.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 2:2
08.09 (s) 11:00 D Mazur Gostynin 1:2
15.09 (s) 16:00 W Wkra Żuromin 2:1
22.09 (s) 11:00 D Kasztelan Sierpc 3:1
29.09 (s) 16:00 W Mławianka 3:0
06.10 (s) 11:00 D Ząbkovia 1:0
13.10 (s) 15:00 W Mazovia 1:3
20.10 (s) 11:00 D MKS Przasnysz 4:3
27.10 (s) 13:00 W MKS Ciechanów 0:0
03.11 (s) 11:00 D Pogoń II Siedlce 3:0
10.11 (s) 13:00 W Ożarowianka 0:1
17.11 (s) 13:00 W KS Łomianki 1:0
23.03 (s) 11:00 D Wisła II Płock 4:2
30.03 (s) 10:00 W Drukarz 1:0
06.04 (s) 11:00 W Huragan 0:3
13.04 (s) 11:00 D Korona Ostrołęka 2:2
19.04 (pt.) 17:00 W Mazur Gostynin 2:2
27.04 (s) 11:00 D Wkra Żuromin 1:1
04.05 (s) 16:00 W Kasztelan Sierpc 1:1
11.05 (s) 11:00 D Mławianka 1:1
15.05 (ś) 17:30 W Ząbkovia 1:1
29.05 (ś) 18:00 D Mazovia 0:2
25.05 (s) 15:00 W MKS Przasnysz 3:2
01.06 (s) 11:00 D MKS Ciechanów 8:1
08.06 (s) 11:00 W Pogoń II Siedlce 1:2
15.06 (s) 17:00 D Ożarowianka 6:1
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Damian Pracki Damian Pracki 18
2 Grzegorz Brzeziński Grzegorz Brzeziński 7
3 Erwin Nowik Erwin Nowik 4
4 Paweł Giel Paweł Giel 3
5 Piotr Wielgosz Piotr Wielgosz 3
6 Patryk Turko Patryk Turko 3

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY