OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Jakub Sypniewski sędzią meczu

23 marca 2018, godz. 13:02

Czwartoligowy arbiter Jakub Sypniewski będzie sędzią głównym spotkania Hutnik Warszawa – Agape Białołęka.

Hutnik – Agape: Zapowiedź

22 marca 2018, godz. 12:35

W sobotę, o godzinie 16.30, Hutnik podejmować będzie Agape Białołęka, w meczu 17. kolejki Ligi Okręgowej. Ze względu na zły stan naszego boiska, spotkanie zostanie rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Łabiszyńskiej 20.

Zapowiedź 17. kolejki

22 marca 2018, godz. 09:44

Przed nami 17. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I. Hutnik Warszawa podejmować będzie Agape Białołęka. Mecz zostanie rozegrany przy ul. Łabiszyńskiej 20.

Urodziny Wiktora Ziółkowskiego

21 marca 2018, godz. 09:27

Dzisiaj, tj. 21 marca, 26. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Wiktor Ziółkowski.

Wyniki 16. kolejki

20 marca 2018, godz. 11:37

W 16. kolejce Ligi Okręgowej, grupy I, rozegranych zostało pięć meczów.

Hokejowy wynik

17 marca 2018, godz. 16:16

Hutnik Warszawa wygrał w meczu towarzyskim z Unią Iłów (Liga Okręgowa) 6:5. Sparing został rozegrany na boisku przy ul. Obrońców Tobruku 11.

Sparing z Unią Iłów

16 marca 2018, godz. 11:09

Jutro, w sobotę, o godzinie 12, Hutnik Warszawa rozegra mecz towarzyski z wiceliderem płockiej Ligi Okręgowej, Unią Iłów. Sparing odbędzie się na boisku przy ul. Obrońców Tobruku 11.

Urodziny Jakuba Tazbira

16 marca 2018, godz. 09:07

Dzisiaj, tj. 16 marca, 25. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Jakub Tazbir.

Zapowiedź 16. kolejki

15 marca 2018, godz. 13:40

W najbliższy weekend rozgrywki wznowi warszawska Liga Okręgowa.

Igor Zuchora zawodnikiem Hutnika

12 marca 2018, godz. 14:15

Nowym zawodnikiem Hutnika Warszawa został 18-letni środkowy pomocnik Igor Zuchora, który przyszedł do klubu z Bielan na zasadzie transferu definitywnego z MKS Polonia Warszawa.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
Wizja Klubu

Sparingi

13.07 - Mazur Karczew 2:1 (testowani)

20.07 (sobota, godz. 10.00, Chodaków)
Żyrardowianka Żyrardów (IV liga)

20.07 (sobota, godz. 13.30, Ożarów Mazowiecki)
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV liga)

27.07 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Ursus Warszawa (III liga)

03.08 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Mszczonowianka Mszczonów (IV liga)

07.08 (środa, godz. 18.30, Rembertów)
Escola Varsovia (Liga Okręgowa)

Transfery
Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Huragan Wołomin 67
2 MKS Przasnysz 65
3 Ząbkovia Ząbki 63
4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 62
5 Hutnik Warszawa 46
6 Drukarz Warszawa 46

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
11.08 (s) 11:00 D KS Łomianki 1:1
15.08 (ś) 17:00 W Wisła II Płock 0:1
18.08 (s) 11:00 D Drukarz 1:1
25.08 (s) 11:00 D Huragan 1:3
01.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 2:2
08.09 (s) 11:00 D Mazur Gostynin 1:2
15.09 (s) 16:00 W Wkra Żuromin 2:1
22.09 (s) 11:00 D Kasztelan Sierpc 3:1
29.09 (s) 16:00 W Mławianka 3:0
06.10 (s) 11:00 D Ząbkovia 1:0
13.10 (s) 15:00 W Mazovia 1:3
20.10 (s) 11:00 D MKS Przasnysz 4:3
27.10 (s) 13:00 W MKS Ciechanów 0:0
03.11 (s) 11:00 D Pogoń II Siedlce 3:0
10.11 (s) 13:00 W Ożarowianka 0:1
17.11 (s) 13:00 W KS Łomianki 1:0
23.03 (s) 11:00 D Wisła II Płock 4:2
30.03 (s) 10:00 W Drukarz 1:0
06.04 (s) 11:00 W Huragan 0:3
13.04 (s) 11:00 D Korona Ostrołęka 2:2
19.04 (pt.) 17:00 W Mazur Gostynin 2:2
27.04 (s) 11:00 D Wkra Żuromin 1:1
04.05 (s) 16:00 W Kasztelan Sierpc 1:1
11.05 (s) 11:00 D Mławianka 1:1
15.05 (ś) 17:30 W Ząbkovia 1:1
29.05 (ś) 18:00 D Mazovia 0:2
25.05 (s) 15:00 W MKS Przasnysz 3:2
01.06 (s) 11:00 D MKS Ciechanów 8:1
08.06 (s) 11:00 W Pogoń II Siedlce 1:2
15.06 (s) 17:00 D Ożarowianka 6:1
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Damian Pracki Damian Pracki 18
2 Grzegorz Brzeziński Grzegorz Brzeziński 7
3 Erwin Nowik Erwin Nowik 4
4 Paweł Giel Paweł Giel 3
5 Piotr Wielgosz Piotr Wielgosz 3
6 Patryk Turko Patryk Turko 3

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY