Aktualności
Maksymilian Grabowicz wypożyczony do Hutnika
06 marca 2020, godz. 16:03
17-letni środkowy pomocnik Maksymilian Grabowicz został wypożyczony na jedną rundę do Hutnika Warszawa z Ząbkovii Ząbki.
Urodziny Huberta Borowego
05 marca 2020, godz. 11:05
Dzisiaj, tj. 5 marca, 20. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Hubert Borowy.
Urodziny Przemysława Sawickiego
03 marca 2020, godz. 10:21
Dzisiaj, tj. 3 marca, 23. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Przemysław Sawicki.
Rafał Kowalski w Hutniku
02 marca 2020, godz. 13:45
19-letni środkowy obrońca Rafał Kowalski przeszedł do Hutnika Warszawa na zasadzie transferu definitywnego z Ożarowianki Ożarów Mazowiecki.
Olivier Aleksander zawodnikiem Hutnika
29 lutego 2020, godz. 16:41
19-letni skrzydłowy Olivier Aleksander przeszedł do Hutnika Warszawa na zasadzie transferu definitywnego z Ożarowianki Ożarów Mazowiecki.
Marcovia - Hutnik 3:4
29 lutego 2020, godz. 14:18
Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe w meczu towarzyskim z Marcovią Marki 4:3.
Adam Brzozowski wypożyczony do Chełmianki
28 lutego 2020, godz. 15:11
21-letni prawy obrońca Adam Brzozowski został wypożyczony do trzecioligowej Chełmianki Chełm.
Rafał Grabowski w Nadnarwiance
28 lutego 2020, godz. 11:43
22-letni skrzydłowy Rafał Grabowski przeszedł na zasadzie transferu definitywnego do Nadnarwianki Pułtusk.
Patryk Liszewski wypożyczony do Marcovii
27 lutego 2020, godz. 15:08
18-letni prawy obrońca Patryk Liszewski został wypożyczony na jedną rundę do Marcovii Marki.
Unia - Hutnik 2:1
22 lutego 2020, godz. 19:49
W drugim sobotnim sparingu Hutnik Warszawa przegrał z Unią Warszawa 1:2.
Porażka z Mazurem
22 lutego 2020, godz. 15:12
Hutnik Warszawa przegrał na wyjeździe w meczu towarzyskim z Mazurem Karczew 0:4
MKS Piaseczno - Hutnik 4:2
15 lutego 2020, godz. 14:32
Hutnik Warszawa przegrał na wyjeździe w meczu towarzyskim z MKS Piaseczno 2:4.
Jakub Grodzki w Hutniku
12 lutego 2020, godz. 15:11
17-letni prawy obrońca Jakub Grodzki przeszedł do Hutnika Warszawa na zasadzie transferu definitywnego z Agape Białołęka.
Bartosz Koncki zawodnikiem Hutnika
08 lutego 2020, godz. 18:04
23-letni bramkarz Bartosz Koncki został nowym zawodnikiem Hutnika Warszawa.
Józefovia - Hutnik 1:0
08 lutego 2020, godz. 14:05
Hutnik Warszawa przegrał na wyjeździe w meczu towarzyskim z Józefovią Józefów 0:1.
Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.
Potrzebujesz kontenera na odpady budowlane, poremontowe, gruz, gabaryty? Chcesz, by usługa został zrealizowana szybko i w konkurencyjnej cenie? Wybierz ofertę naszego sponsora! Firma BYŚ podstawi wybrany przez Ciebie kontener! Szczegóły oferty na stronie: www.bys.pl. Zadzwoń: 22 835 40 48 lub zamów mailowo: biuro@bys.pl. Polecamy!
Przyszli:
Ariel Borysiuk (Chojniczanka Chojnice)
Mateusz Dobosz (Ursus Warszawa)
Jan Lewandowski (półroczne wypożyczenie, Wicher Kobyłka)
Rafał Maciejewski (Legia II Warszawa)
Jan Piasek (MKS Polonia Warszawa)
Jakub Skowron (Olimpia Zambrów)
Marcin Stromecki (Stomil Olsztyn)
Rafał Włodarczyk (Błonianka Błonie)
Odeszli:
Grzegorz Dukowicz (kontuzja, przerwanie treningów)
Krzysztof Jabłoński (rozwiązanie kontraktu)
Oliwier Jagielski (rozwiązanie kontraktu)
Mateusz Kowalski (Talent Warszawa)
Piotr Maślanka (rozwiązanie kontraktu)
Patryk Piasecki (półroczne wypożyczenie, Marcovia Marki)
Paweł Tarnowski (Polonia II Warszawa)
Kacper Siudak (Olimpia Zambrów)
Kamil Waśniowski (półroczne wypożyczenie, Mazur Karczew)
Oskar Zaks (Ząbkovia Ząbki)
20.01 – Mazovia Mińsk Mazowiecki 6:2 (Vogtman x2, Prusinowski, Borysiuk, Możdżonek, Winiarski)
27.01 – Mławianka Mława 7:1 (Maciejewski x3, Koziara, Jagielski, Vogtman, Borysiuk)
03.02 – Mszczonowianka Mszczonów 3:2 (Bek, Piasek, testowany)
03.02 – Talent Warszawa 1:2 (Górecki)
10.02 – Victoria Sulejówek 1:1 (Bujak)
10.02 – Pelikan Łowicz 1:1 (Vogtman)
17.02 – ŁKS Łomża 1:1 (Nowik)
24.02 – Legia II Warszawa 1:4 (Koziara)
02.03 - STF Champion 9:1 (Bartnik x2, Bujak x2, Giel x2, Ignacak, Bek, Możdżonek)
02.03 – Znicz II Pruszków 7:2 (Vogtman x2, Maciejewski x2, Nowik x2, Piasek)
Lp | Drużyna | Pkt | |
1 | Wisła II Płock | 48 | |
2 | KTS Weszło | 45 | |
3 | Hutnik Warszawa | 45 | |
4 | Ząbkovia Ząbki | 44 | |
5 | KS CK Troszyn | 44 | |
6 | Mszczonowianka Mszczonów | 42 |
Data | D/W | Przeciwnik | Wynik |
05.08 (s) 19:00 | D | KS CK Troszyn | 0:0 |
12.08 (s) 16:00 | W | Błonianka Błonie | 4:0 |
19.08 (s) 13:00 | D | Oskar Przysucha | 4:0 |
26.08 (s) 13:00 | W | KS Raszyn | 3:1 |
30.08 (śr) 19:00 | D | Wilga Garwolin | 2:1 |
02.09 (s) 17:00 | W | MKS Piaseczno | 2:0 |
10.09 (n) 18:00 | D | KTS Weszło | 0:0 |
16.09 (s) 14:00 | W | Ząbkovia Ząbki | 0:2 |
23.09 (s) 19:00 | D | Wisła II Płock | 1:0 |
30.09 (s) 16:00 | W | Marcovia Marki | 1:0 |
06.10 (pt) 20:00 | D | Ursus Warszawa | 1:1 |
14.10 (s) 15:00 | W | Mazur Karczew | 2:0 |
21.10 (s) 13:00 | D | Mszczonowianka | 1:1 |
28.10 (s) 13:30 | W | Mazovia Mińsk Maz. | 2:2 |
04.11 (s) 13:00 | D | Drogowiec Jedlińsk | 3:0 |
11.11 (s) 13:00 | D | Sokół Serock | 5:1 |
18.11 (s) 13:00 | W | Józefovia Józefów | 2:0 |
09.03 (s) 14:30 | W | KS CK Troszyn | 5:3 |
16.03 (s) 13:00 | D | Błonianka Błonie | 3:0 |
23.03 (s) 15:00 | W | Oskar Przysucha | 0:0 |
30.03 (s) 13:00 | D | KS Raszyn | |
06.04 (s) 16:00 | W | Wilga Garwolin | |
13.04 (s) 13:00 | D | MKS Piaseczno | |
20.04 (s) 14:00 | W | KTS Weszło | |
27.04 (s) 13:00 | D | Ząbkovia Ząbki | |
04/05.05 | W | Wisła II Płock | |
08.05 (ś) 19:00 | D | Marcovia Marki | |
11/12.05 | W | Ursus Warszawa | |
18.05 (s) 18:00 | D | Mazur Karczew | |
25/26.05 | W | Mszczonowianka | |
01.06 (s) 13:00 | D | Mazovia Mińsk Maz. | |
08/09.06 | W | Drogowiec Jedlińsk | |
15/16.06 | W | Sokół Serock | |
22.06 (s) 17:00 | D | Józefovia Józefów |