OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Wyniki 7. kolejki

16 września 2018, godz. 12:33

Zakończyła się 7. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Urodziny Łukasza Szali

16 września 2018, godz. 11:10

Dzisiaj, tj. 16 września, 31. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Łukasz Szala.

Wreszcie zwycięstwo!

15 września 2018, godz. 21:37

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Wkrą Żuromin 2:1, w meczu 7. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Cezary Dzięgielewski sędzią meczu

14 września 2018, godz. 12:18

Cezary Dzięgielewski z Mławy będzie arbitrem głównym spotkania Wkra Żuromin – Hutnik Warszawa.

Wkra – Hutnik: Zapowiedź

13 września 2018, godz. 19:58

W sobotę, o godzinie 16, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Wkrą Żuromin, w meczu 7. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Zapowiedź 7. kolejki

13 września 2018, godz. 19:53

Przed nami 7. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Skrót meczu z Józefovią

13 września 2018, godz. 15:47

Przedstawiamy skrót meczu Hutnika Warszawa z Józefovią Józefów.

Przegrana po karnych

12 września 2018, godz. 21:03

Hutnik Warszawa przegrał na wyjeździe z Józefovią Józefów (Liga Okręgowa), w meczu IV rundy Pucharu Okręgowego na szczeblu warszawskim. Po 90 minutach było 3:3, w karnych przegraliśmy 4:5.

Michał Wąsowski sędzią meczu

11 września 2018, godz. 15:16

Michał Wąsowski będzie sędzią głównym spotkania Józefovia Józefów – Hutnik Warszawa.

Józefovia – Hutnik: Zapowiedź

11 września 2018, godz. 13:16

Jutro, w środę, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Józefovią Józefów, w meczu IV rundy Pucharu Okręgowego na szczeblu warszawskim. Godzina rozpoczęcia meczu została zmieniona na 16.45.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
Wizja Klubu

Sparingi

13.07 - Mazur Karczew 2:1 (testowani)

20.07 (sobota, godz. 10.00, Chodaków)
Żyrardowianka Żyrardów (IV liga)

20.07 (sobota, godz. 13.30, Ożarów Mazowiecki)
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV liga)

27.07 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Ursus Warszawa (III liga)

03.08 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Mszczonowianka Mszczonów (IV liga)

07.08 (środa, godz. 18.30, Rembertów)
Escola Varsovia (Liga Okręgowa)

Transfery
Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Huragan Wołomin 67
2 MKS Przasnysz 65
3 Ząbkovia Ząbki 63
4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 62
5 Hutnik Warszawa 46
6 Drukarz Warszawa 46

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
11.08 (s) 11:00 D KS Łomianki 1:1
15.08 (ś) 17:00 W Wisła II Płock 0:1
18.08 (s) 11:00 D Drukarz 1:1
25.08 (s) 11:00 D Huragan 1:3
01.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 2:2
08.09 (s) 11:00 D Mazur Gostynin 1:2
15.09 (s) 16:00 W Wkra Żuromin 2:1
22.09 (s) 11:00 D Kasztelan Sierpc 3:1
29.09 (s) 16:00 W Mławianka 3:0
06.10 (s) 11:00 D Ząbkovia 1:0
13.10 (s) 15:00 W Mazovia 1:3
20.10 (s) 11:00 D MKS Przasnysz 4:3
27.10 (s) 13:00 W MKS Ciechanów 0:0
03.11 (s) 11:00 D Pogoń II Siedlce 3:0
10.11 (s) 13:00 W Ożarowianka 0:1
17.11 (s) 13:00 W KS Łomianki 1:0
23.03 (s) 11:00 D Wisła II Płock 4:2
30.03 (s) 10:00 W Drukarz 1:0
06.04 (s) 11:00 W Huragan 0:3
13.04 (s) 11:00 D Korona Ostrołęka 2:2
19.04 (pt.) 17:00 W Mazur Gostynin 2:2
27.04 (s) 11:00 D Wkra Żuromin 1:1
04.05 (s) 16:00 W Kasztelan Sierpc 1:1
11.05 (s) 11:00 D Mławianka 1:1
15.05 (ś) 17:30 W Ząbkovia 1:1
29.05 (ś) 18:00 D Mazovia 0:2
25.05 (s) 15:00 W MKS Przasnysz 3:2
01.06 (s) 11:00 D MKS Ciechanów 8:1
08.06 (s) 11:00 W Pogoń II Siedlce 1:2
15.06 (s) 17:00 D Ożarowianka 6:1
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Damian Pracki Damian Pracki 18
2 Grzegorz Brzeziński Grzegorz Brzeziński 7
3 Erwin Nowik Erwin Nowik 4
4 Paweł Giel Paweł Giel 3
5 Piotr Wielgosz Piotr Wielgosz 3
6 Patryk Turko Patryk Turko 3

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY