OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Zapowiedź 29. kolejki

07 czerwca 2018, godz. 08:36

Przed nami 29. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I. Wszystkie mecze odbędą się w obligatoryjnym terminie - w sobotę, o godzinie 11.

Urodziny Huberta Banaszczuka

04 czerwca 2018, godz. 11:44

Dzisiaj, tj. 4 czerwca, 18. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Hubert Banaszczuk.

Wyniki 28. kolejki

03 czerwca 2018, godz. 21:14

Zakończyła się 28. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I. Do A Klasy spadła Wisła Maciejowice, która przegrała u siebie z Dębem Wieliszew 1:3.

Urodziny Pawła Tarnowskiego

02 czerwca 2018, godz. 09:34

Dzisiaj, tj. 2 czerwca, 32. urodziny obchodzi zawodnik Hutnik Warszawa, Paweł Tarnowski.

Skrót meczu z Escolą

31 maja 2018, godz. 17:48

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Escolą Varsovia.

Urodziny Konrada Zezuli

31 maja 2018, godz. 09:59

Dzisiaj, tj. 31 maja, 29. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Konrad Zezula.

Escola - Hutnik 1:5!

30 maja 2018, godz. 21:42

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Escolą Varsovia 5:1, w meczu 28. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Damian Piotrowski sędzią meczu

29 maja 2018, godz. 15:44

Damian Piotrowski będzie sędzią głównym spotkania Escola Varsovia - Hutnik Warszawa.

Escola - Hutnik: Zapowiedź

29 maja 2018, godz. 10:17

Jutro, w środę, o godzinie 18, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Escolą Varsovia, w meczu 28. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I. Informacja dla naszych kibiców: wejście na obiekt dostępne będzie od ul. Liczydło.

Skrót meczu z Bugiem II

28 maja 2018, godz. 16:57

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Bugiem II Wyszków.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
Wizja Klubu

Sparingi

13.07 - Mazur Karczew 2:1 (testowani)

20.07 (sobota, godz. 10.00, Chodaków)
Żyrardowianka Żyrardów (IV liga)

20.07 (sobota, godz. 13.30, Ożarów Mazowiecki)
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV liga)

27.07 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Ursus Warszawa (III liga)

03.08 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Mszczonowianka Mszczonów (IV liga)

07.08 (środa, godz. 18.30, Rembertów)
Escola Varsovia (Liga Okręgowa)

Transfery
Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Huragan Wołomin 67
2 MKS Przasnysz 65
3 Ząbkovia Ząbki 63
4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 62
5 Hutnik Warszawa 46
6 Drukarz Warszawa 46

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
11.08 (s) 11:00 D KS Łomianki 1:1
15.08 (ś) 17:00 W Wisła II Płock 0:1
18.08 (s) 11:00 D Drukarz 1:1
25.08 (s) 11:00 D Huragan 1:3
01.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 2:2
08.09 (s) 11:00 D Mazur Gostynin 1:2
15.09 (s) 16:00 W Wkra Żuromin 2:1
22.09 (s) 11:00 D Kasztelan Sierpc 3:1
29.09 (s) 16:00 W Mławianka 3:0
06.10 (s) 11:00 D Ząbkovia 1:0
13.10 (s) 15:00 W Mazovia 1:3
20.10 (s) 11:00 D MKS Przasnysz 4:3
27.10 (s) 13:00 W MKS Ciechanów 0:0
03.11 (s) 11:00 D Pogoń II Siedlce 3:0
10.11 (s) 13:00 W Ożarowianka 0:1
17.11 (s) 13:00 W KS Łomianki 1:0
23.03 (s) 11:00 D Wisła II Płock 4:2
30.03 (s) 10:00 W Drukarz 1:0
06.04 (s) 11:00 W Huragan 0:3
13.04 (s) 11:00 D Korona Ostrołęka 2:2
19.04 (pt.) 17:00 W Mazur Gostynin 2:2
27.04 (s) 11:00 D Wkra Żuromin 1:1
04.05 (s) 16:00 W Kasztelan Sierpc 1:1
11.05 (s) 11:00 D Mławianka 1:1
15.05 (ś) 17:30 W Ząbkovia 1:1
29.05 (ś) 18:00 D Mazovia 0:2
25.05 (s) 15:00 W MKS Przasnysz 3:2
01.06 (s) 11:00 D MKS Ciechanów 8:1
08.06 (s) 11:00 W Pogoń II Siedlce 1:2
15.06 (s) 17:00 D Ożarowianka 6:1
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Damian Pracki Damian Pracki 18
2 Grzegorz Brzeziński Grzegorz Brzeziński 7
3 Erwin Nowik Erwin Nowik 4
4 Paweł Giel Paweł Giel 3
5 Piotr Wielgosz Piotr Wielgosz 3
6 Patryk Turko Patryk Turko 3

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY