OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Skrót meczu z Sokołem

30 kwietnia 2018, godz. 14:31

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Sokołem Serock.

Wyniki 22. kolejki

29 kwietnia 2018, godz. 18:05

Zakończyła się 22. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I.

Przegrana rezerw

28 kwietnia 2018, godz. 22:14

Hutnik II Warszawa przegrał u siebie z Legionovią II Legionowo 2:5, w meczu 19. kolejki A Klasy, grupy I.

Trzy punkty dla Hutnika!

28 kwietnia 2018, godz. 18:51

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Sokołem Serock 3:1, w meczu 22. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Kamil Lackowski sędzią meczu

27 kwietnia 2018, godz. 15:48

Czwartoligowy arbiter Kamil Lackowski będzie sędzią głównym spotkania Sokół Serock - Hutnik Warszawa.

Sokół – Hutnik: Zapowiedź

26 kwietnia 2018, godz. 12:14

W sobotę, o godzinie 15, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Sokołem Serock, w meczu 22. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Zapowiedź 22. kolejki

26 kwietnia 2018, godz. 10:01

Przed nami 22. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I.

Urodziny Patryka Turko

25 kwietnia 2018, godz. 09:33

Dzisiaj, tj. 25 kwietnia, 22. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Patryk Turko.

Wyniki 21. kolejki

23 kwietnia 2018, godz. 21:15

Zakończyła się 21. seria spotkań w Lidze Okręgowej, grupie I. Trzy pierwsze zespoły wygrały swoje mecze.

Skrót meczu z Dębem

23 kwietnia 2018, godz. 15:57

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Dębem Wieliszew.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
Wizja Klubu

Sparingi

13.07 - Mazur Karczew 2:1 (testowani)

20.07 (sobota, godz. 10.00, Chodaków)
Żyrardowianka Żyrardów (IV liga)

20.07 (sobota, godz. 13.30, Ożarów Mazowiecki)
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV liga)

27.07 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Ursus Warszawa (III liga)

03.08 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Mszczonowianka Mszczonów (IV liga)

07.08 (środa, godz. 18.30, Rembertów)
Escola Varsovia (Liga Okręgowa)

Transfery
Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Huragan Wołomin 67
2 MKS Przasnysz 65
3 Ząbkovia Ząbki 63
4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 62
5 Hutnik Warszawa 46
6 Drukarz Warszawa 46

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
11.08 (s) 11:00 D KS Łomianki 1:1
15.08 (ś) 17:00 W Wisła II Płock 0:1
18.08 (s) 11:00 D Drukarz 1:1
25.08 (s) 11:00 D Huragan 1:3
01.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 2:2
08.09 (s) 11:00 D Mazur Gostynin 1:2
15.09 (s) 16:00 W Wkra Żuromin 2:1
22.09 (s) 11:00 D Kasztelan Sierpc 3:1
29.09 (s) 16:00 W Mławianka 3:0
06.10 (s) 11:00 D Ząbkovia 1:0
13.10 (s) 15:00 W Mazovia 1:3
20.10 (s) 11:00 D MKS Przasnysz 4:3
27.10 (s) 13:00 W MKS Ciechanów 0:0
03.11 (s) 11:00 D Pogoń II Siedlce 3:0
10.11 (s) 13:00 W Ożarowianka 0:1
17.11 (s) 13:00 W KS Łomianki 1:0
23.03 (s) 11:00 D Wisła II Płock 4:2
30.03 (s) 10:00 W Drukarz 1:0
06.04 (s) 11:00 W Huragan 0:3
13.04 (s) 11:00 D Korona Ostrołęka 2:2
19.04 (pt.) 17:00 W Mazur Gostynin 2:2
27.04 (s) 11:00 D Wkra Żuromin 1:1
04.05 (s) 16:00 W Kasztelan Sierpc 1:1
11.05 (s) 11:00 D Mławianka 1:1
15.05 (ś) 17:30 W Ząbkovia 1:1
29.05 (ś) 18:00 D Mazovia 0:2
25.05 (s) 15:00 W MKS Przasnysz 3:2
01.06 (s) 11:00 D MKS Ciechanów 8:1
08.06 (s) 11:00 W Pogoń II Siedlce 1:2
15.06 (s) 17:00 D Ożarowianka 6:1
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Damian Pracki Damian Pracki 18
2 Grzegorz Brzeziński Grzegorz Brzeziński 7
3 Erwin Nowik Erwin Nowik 4
4 Paweł Giel Paweł Giel 3
5 Piotr Wielgosz Piotr Wielgosz 3
6 Patryk Turko Patryk Turko 3

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY