ZAMKNIJ

OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Wyniki 21. kolejki

21 kwietnia 2019, godz. 11:53

Zakończyła się 21. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Wesołych Świąt!

21 kwietnia 2019, godz. 09:06

Z okazji Świąt Wielkanocnych kibicom, zawodnikom oraz pracownikom klubu składamy najserdeczniejsze życzenia, pogodnych oraz rodzinnych Świąt!

Podział punktów w Gostyninie

19 kwietnia 2019, godz. 20:54

Hutnik Warszawa zremisował na wyjeździe z Mazurem Gostynin 2:2, w meczu 21. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Urodziny Dominika Marchelewicza

19 kwietnia 2019, godz. 08:26

Dzisiaj, tj. 19 kwietnia, 20. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Dominik Marchelewicz.

Jakub Lewandowski sędzią meczu

18 kwietnia 2019, godz. 14:59

Jakub Lewandowski z Warszawy będzie sędzią głównym spotkania Mazur Gostynin – Hutnik Warszawa.

Mazur – Hutnik: Zapowiedź

18 kwietnia 2019, godz. 10:15

Jutro, w piątek, o godzinie 17, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Mazurem Gostynin, w meczu 21. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Zapowiedź 21. kolejki

18 kwietnia 2019, godz. 09:36

Przed nami 21. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupy północnej. Mecze odbędą się w piątek i sobotę.

Skrót meczu z Koroną

15 kwietnia 2019, godz. 13:36

Zapraszamy do obejrzenia skrót meczu Hutnika Warszawa z Koroną Ostrołęka.

Wyniki 20. kolejki

13 kwietnia 2019, godz. 19:46

Zakończyła się 20. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Remis z Koroną

13 kwietnia 2019, godz. 14:54

Hutnik Warszawa zremisował u siebie z Koroną Ostrołęka 2:2, w meczu 20. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Huragan Wołomin 45
2 MKS Przasnysz 43
3 Ząbkovia Ząbki 41
4 KS Łomianki 35
5 Mazovia Mińsk Mazowiecki 35
6 Hutnik Warszawa 33

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
11.08 (s) 11:00 D KS Łomianki 1:1
15.08 (ś) 17:00 W Wisła II Płock 0:1
18.08 (s) 11:00 D Drukarz 1:1
25.08 (s) 11:00 D Huragan 1:3
01.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 2:2
08.09 (s) 11:00 D Mazur Gostynin 1:2
15.09 (s) 16:00 W Wkra Żuromin 2:1
22.09 (s) 11:00 D Kasztelan Sierpc 3:1
29.09 (s) 16:00 W Mławianka 3:0
06.10 (s) 11:00 D Ząbkovia 1:0
13.10 (s) 15:00 W Mazovia 1:3
20.10 (s) 11:00 D MKS Przasnysz 4:3
27.10 (s) 13:00 W MKS Ciechanów 0:0
03.11 (s) 11:00 D Pogoń II Siedlce 3:0
10.11 (s) 13:00 W Ożarowianka 0:1
17.11 (s) 13:00 W KS Łomianki 1:0
23.03 (s) 11:00 D Wisła II Płock 4:2
30.03 (s) 10:00 W Drukarz 1:0
06.04 (s) 11:00 W Huragan 0:3
13.04 (s) 11:00 D Korona Ostrołęka 2:2
19.04 (pt.) 17:00 W Mazur Gostynin 2:2
27.04 (s) 11:00 D Wkra Żuromin  
04.05 (s) 16:00 W Kasztelan Sierpc  
11.05 (s) 11:00 D Mławianka  
15.05 (ś) 17:30 W Ząbkovia  
18.05 (s) 11:00 D Mazovia  
25.05 (s) 15:00 W MKS Przasnysz  
01.06 (s) 11:00 D MKS Ciechanów  
08.06 (s) 17:00 W Pogoń II Siedlce  
15.06 (s) 17:00 D Ożarowianka  
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Damian Pracki Damian Pracki 12
2 Erwin Nowik Erwin Nowik 4
3 Piotr Wielgosz Piotr Wielgosz 2
4 Patryk Turko Patryk Turko 2
5 Paweł Tarnowski Paweł Tarnowski 2
6 Łukasz Szala Łukasz Szala 1

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY