OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Transfery


Lato 2018

Przyszli:

Patryk Andrzejczak (MKS Polonia Warszawa)
Grzegorz Brzeziński (Kujawianka Izbica Kujawska)
Adam Brzozowski (Znicz II Pruszków)
Rafał Goluch (Victoria Sulejówek)
Bartłomiej Gołasiewicz (Błyskawica Warszawa)
Patryk Liszewski (MKS Polonia Warszawa)
Dominik Marchelewicz (roczne wypożyczenie, Czarni Węgrów)
Mateusz Molenda (Varsovia)
Paweł Okrasa (KS Łomianki)
Michał Paradowski (Varsovia)
Krystian Pusiak (Motor Lublin)
Przemysław Sawicki (KS Łomianki)
Kamil Waćkowski (roczne wypożyczenie, Wisła II Płock)
Kamil Waśniowski (roczne wypożyczenie, Świt Nowy Dwór Mazowiecki)

Odeszli:

Hayk Avanesyan (KS Łomianki)
Hubert Banaszczuk (Marcovia Marki)
Bartosz Kowalski (Sokół Serock)
Daniel Ostaszewski (KS Łomianki)
Karol Pasturczyk (przerwał treningi)
Jakub Polniak (przerwał treningi)
Jakub Tazbir (Omega Kleszczów)
Kamil Wiśniewski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
Konrad Zezula (przerwał treningi)
Wiktor Ziółkowski (przerwał treningi)
Igor Zuchora (Włocłavia Włocławek, roczne wypożyczenie)

Zima 2018

Przyszli:

- Hayk Avanesyan (Olympic Soccer Academy FC)
- Hubert Banaszczuk (Dolcan Ząbki (juniorzy))
- Paweł Giel (Stal Rzeszów)
- Bartłomiej Gołasiewicz (półroczne wypożyczenie, Błyskawica Warszawa)
- Mateusz Molenda (półroczne wypożyczenie, Varsovia)
- Daniel Ostaszewski (MKS Polonia Warszawa)
- Kacper Winiarek (Ursus Warszawa)
- Igor Zuchora (MKS Polonia Warszawa (juniorzy))

Odeszli:

- Mateusz Byśkiniewicz (PKS Radość)
- Mateusz Czupowski (skrócenie wypożyczenia, Ostrovia Ostrów Mazowiecka)
- Rafał Kruk
- Andrzej Osowski (przerwał treningi)
- Michał Podsiadło (przerwał treningi)

Lato 2017

Przyszli:
- Mateusz Byśkiniewicz (Varsovia)
- Karol Cimochowski (Grom Warszawa)
- Mateusz Czupowski (roczne wypożyczenie, Ostrovia Ostrów Mazowiecka)
- Bartosz Drożdżal (KS Raszyn)
- Rafał Kruk (Wkra Bieżuń)
- Piotr Leśniewicz (Grom Warszawa)
- Bartosz Osoliński (Olimpia Zambrów)
- Andrzej Osowski (Clepardia Kraków)
- Jakub Polniak (wznowił treningi)
- Krystian Sawicki (MKS Polonia Warszawa (juniorzy))
- Jakub Tazbir (RKS Radomsko)
- Wiktor Ziółkowski (Odra Chobienia)

Odeszli:
- Łukasz Chojak
- Adrian Cuch (KS Raszyn)
- Aleksander Czyż (koniec wypożyczenia, JKS Jarosław)
- Antoni Górecki (Ursus Warszawa)
- Kamil Jankowski (Agape Białołęka)
- Bartosz Kowalski (roczne wypożyczenie, Sokół Serock)
- Vladyslav Martynov
- Jakub Mierzejewski (nie wznowił treningów)
- Mateusz Piwko (Drukarz Warszawa)
- Mateusz Siedlecki (nie wznowił treningów)
- Maksymilian Vogtman (Ursus Warszawa)
- Paweł Szczęch (Drukarz Warszawa)
- Kamil Wiśniewski (roczne wypożyczenie, Świt Nowy Dwór Mazowiecki)

Zima 2017

Przyszli:

- Łukasz Chojak (Ruch Ryki)
- Antoni Górecki (transfer definitywny, Mazovia Rawa Mazowiecka)
- Vladyslav Martynov (AGAPE Białołęka)
- Mateusz Piwko (KS Raszyn)
- Paweł Szczęch (Błękitni Orneta)
- Paweł Tarnowski (Dolcan Ząbki)
- Maksymilian Vogtman (Bug Wyszków)
- Konrad Zezula (Vulcan Wólka Mlądzka).

Odeszli:

- Piotr Amermajster (skrócone wypożyczenie, Górnik II Łęczna)
- Rafał Cybulski (koniec wypożyczenia, Dąb Wieliszew)
- Cezary Duda
- Bartłomiej Kucharski (Ilanka Rzepin)
- Jakub Polniak (przerwał treningi)
- Krystian Przyborowski (Gwardia Koszalin)
- Daniel Smoczyński (koniec wypożyczenia, Dąb Wieliszew)
- Daniel Witak (MKS Ciechanów)

Lato 2016

Przyszli:
– Piotr Amermajster (roczne wypożyczenie, Górnik II Łęczna)
– Maciej Baranowski (Błonianka Błonie)
– Adrian Cuch (Olimpia Warszawa)
– Rafał Cybulski (półroczne wypożyczenie, Dąb Wieliszew)
– Aleksander Czyż (roczne wypożyczenie, JKS Jarosław)
– Cezary Duda (Kamienna Brody)
– Antoni Górecki (półroczne wypożyczenie, Mazovia Rawa Mazowiecka)
– Bartosz Kowalski (Legionovia Legionowo)
– Bartłomiej Kucharski (Orzeł Kampinos)
– Karol Pasturczyk (Victoria Sulejówek)
– Patryk Turko (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
– Daniel Smoczyński (półroczne wypożyczenie, Dąb Wieliszew)
– Kamil Wiśniewski (Varsovia)

Odeszli:
– Przemysław Bednarczyk (przerwał treningi)
– Dominik Dukalski (Huragan Wołomin)
– Rafał Goluch (Victoria Sulejówek)
– Dawid Jarczak (Błonianka Błonie)
– Dominik Jarczak (Błonianka Błonie)
– Damian Karczmarczyk (KS Raszyn)
– Ruslan Koshil (przerwał treningi)
– Michał Kropiewnicki (Dolcan Ząbki)
– Kacper Piekarz (Dolcan Ząbki)
– Andrzej Reszke (wyjazd na studia)
– Dawid Skrzycki (przerwał treningi)
– Damian Staniszewski (Start Otwock)
– Kacper Wroński (półroczne wypożyczenie, Vulcan Wólka Mlądzka)

Zima 2016

Przyszli:
– Dawid Jarczak (Ursus Warszawa)
– Ruslan Koshil (FC Shturm Kostopol (juniorzy))
– Bartosz Kowalski (półroczne wypożyczenie, Legionovia Legionowo)
– Michał Kropiewnicki (powrót z wypożyczenia, Bug Wyszków)
– Dominik Michałowski (powrót z wypożyczenia, AGAPE Białołęka)
– Jakub Mierzejewski (MKS Polonia Warszawa (CLJ))
– Erwin Nowik (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski)
– Jakub Polniak (Grom Warszawa)
– Krystian Przyborowski (Rominta Gołdap)
– Andrzej Reszke (wznowił treningi)
– Mateusz Siedlecki (Zaborowianka Zaborów)
– Dawid Skrzycki (GKS Dopiewo)
– Patryk Turko (półroczne wypożyczenie, Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
– Daniel Witak (Mazowsze Grójec)
– Kacper Wroński (Dolcan II Ząbki)

Odeszli:
– Kamil Baka (półroczne wypożyczenie, AGAPE Białołęka)
– Piotr Cudny (Żyrardowianka Żyrardów)
– Dominik Dukalski (półroczne wypożyczenie, Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
– Paweł Kowalkowski (przerwał treningi)
– Ernest Kozłowski (półroczne wypożyczenie, Legion Głowaczów)
– Michał Krzymiński (koniec wypożyczenia, Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
– Kamil Kucharski (Żyrardowianka Żyrardów)
– Mateusz Łakomy (koniec wypożyczenia, Orlęta Łuków)
– Mateusz Matusiak (MKS Ciechanów)
– Dominik Michałowski (przerwał treningi)
– Kacper Mioduszewski (Olimpia Warszawa)
– Michał Ocipka (przerwał treningi)
– Mateusz Pusek (przerwał treningi)
– Jakub Waszkiewicz (koniec wypożyczenia, MKS Ełk)
– Konrad Zezula (przerwał treningi)
– Sebastian Żółkowski

Lato 2015:

Przyszli:
– Kamil Baka (Varsovia)
– Przemysław Bednarczyk (Bzura Chodaków)
– Błażej Cichmiński (powrót z wypożyczenia, Grom Warszawa)
– Piotr Cudny (Mazowsze Grójec)
– Kamil Jankowski (AGAPE Białołęka)
– Paweł Kowalkowski (wznowił treningi)
– Michał Krzymiński (roczne wypożyczenie, Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
– Kamil Kucharski (Mazowsze Grójec)
– Piotr Leśniewicz (koniec dyskwalifikacji)
– Mateusz Łakomy (roczne wypożyczenie, Orlęta Łuków)
– Mateusz Matusiak (MKS Ciechanów)
– Kacper Mioduszewski (Flota Świnoujście (juniorzy))
– Michał Ocipka (roczne wypożyczenie, Zaborowianka Zaborów)
– Michał Podsiadło (Varsovia)
– Mateusz Pusek (Varsovia)
– Mariusz Szymaniak (powrót z wypożyczenia, Grom Warszawa)
– Rafał Trybuła (powrót z wypożyczenia, Zaborowianka Zaborów)
– Jakub Waszkiewicz (roczne wypożyczenie, MKS Ełk)
– Michał Złotkowski (powrót z wypożyczenia, Świt Nowy Dwór Mazowiecki)

Odeszli:
– Adrian Antosz (nie wznowił treningów)
– Błażej Cichmiński (Grom Warszawa)
– Rafał Goluch (roczne wypożyczenie, Victoria Sulejówek)
– Marcin Konopka (Sparta Jazgarzew)
– Michał Kropiewnicki (półroczne wypożyczenie, Bug Wyszków)
– Piotr Leśniewicz (Grom Warszawa)
– Rafał Melon (koniec wypożyczenia, Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
– Dominik Michałowski (półroczne wypożyczenie, AGAPE Białołęka)
– Piotr Papież
– Michał Pragacz (MKS Przasnysz)
– Andrzej Reszke
– Dawid Sawicki (Marcovia Marki)
– Paweł Sędek (przerwał treningi)
– Mariusz Szymaniak (Grom Warszawa)
– Paweł Tarnowski (Grom Warszawa)
– Rafał Trybuła (Zaborowianka Zaborów)
– Daniel Wróblewski
– Michał Złotkowski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
– Łukasz Żółtański (Białe Orły Warszawa)

Zima 2015

Przyszli:
- Dominik Dukalski (Start Otwock)
– Dominik Jarczak (GKP Targówek)
– Damian Karczmarczyk (GKP Targówek)
– Ernest Kozłowski (Plon Garbatka)
– Michał Kropiewnicki (GKP Targówek)
– Rafał Melon (wypożyczenie, Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
– Dominik Michałowski (Langford Rovers, Anglia)
– Piotr Papież (GKP Targówek)
– Kacper Piekarz (GKP Targówek)
– Dawid Sawicki (GKP Targówek)
– Paweł Sędek (Sarmata Warszawa)
– Damian Staniszewski (Proch Pionki)
– Daniel Wróblewski (GKP Targówek)
– Sebastian Żółkowski (KS Raszyn)
– Łukasz Żółtański (Białe Orły Warszawa).

Odeszli:
– Sebastian Baran (MKS Hutnik Warszawa)
– Błażej Cichmiński (wypożyczenie, Grom Lipowo)
– Karol Cimochowski (Grom Lipowo)
– Bartosz Kaput (przerwał treningi)
– Paweł Kowalkowski (przerwał treningi)
– Piotr Leśniewicz (półroczna dyskwalifikacja z MZPN)
– Mateusz Oszust (przerwał treningi)
– Krzysztof Pałka (MKS Hutnik Warszawa)
– Marek Piątek (Legionovia II Legionowo)
– Mariusz Szymaniak (wypożyczenie, Grom Lipowo)
– Rafał Trybuła (wypożyczenie, Zaborowianka Zaborów)
– Marek Uciński (MKS Hutnik Warszawa)
– Grzegorz Witkowski (UKS Łady)
– Michał Złotkowski (wypożyczenie, Świt Nowy Dwór Mazowiecki)

Lato 2014

Przyszli:
– Krzysztof Pałka (powrót z wypożyczenia, MKS Hutnik Warszawa)
– Mateusz Oszust (Lublinianka Lublin)
– Marek Piątek (Unia Warszawa (juniorzy))
– Andrzej Reszke (SEMP Ursynów)
– Piotr Sinkiewicz (powrót z wypożyczenia, MKS Hutnik Warszawa)
– Łukasz Szala (Bug Wyszków)
– Rafał Trybuła (Varsovia)
– Michał Złotkowski (Legionovia Legionowo)

Odeszli:
- Adam Centkowski (zakończył karierę)
– Jakub Polniak (Huragan Wołomin)
– Piotr Sinkiewicz (przerwał treningi, kontuzja)
– Rafał Trybuła (przerwał treningi)
– Michał Zdyb (przerwał treningi)

Zima 2014

Przyszli:

– Błażej Cichmiński (Victoria Sulejówek)
– Michał Zdyb (Włókniarz Kalisz)

Odeszli:

– Jakub Gnoiński (koniec kontraktu, Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
– Damian Krasiewicz (KS Łomianki)
– Damian Kulik (koniec wypożyczenia, Varsovia)
– Krzysztof Pałka (wypożyczenie, MKS Hutnik Warszawa)
– Piotr Sinkiewicz (wypożyczenie, MKS Hutnik Warszawa)
– Emil Wielgosz (Wilga Garwolin)

Lato 2013

Przyszli:

– Adrian Antosz (Mazur II Karczew)
– Adam Cyronek (wznowienie treningów)
– Bartosz Kaput (Mazur II Karczew)
– Paweł Kowalkowski (odwieszony)
– Damian Krasiewicz (Legionovia II Legionowo)
– Damian Kulik (półroczne wypożyczenie, Varsovia Warszawa)
– Piotr Sinkiewicz (powrót po kontuzji)
– Emil Wielgosz (Wilga Garwolin)

Odeszli:

– Karol Klimek (Budowlani Jazowsko)
– Paweł Kowalkowski (zawieszony przez klub)
– Sebastian Stankiewicz (MKS Hutnik Warszawa)
– Bartłomiej Walewski (GKP Targówek)

Zima 2013

Przyszli:

– Jakub Cegiełka (Błyskawica Warszawa (juniorzy))

Odeszli:

– Krystian Bodych (półroczne wypożyczenie, KS Raszyn)
– Bartłomiej Walewski (półroczne wypożyczenie z opcją pierwokupu, Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
– Michał Złotkowski (Legionovia Legionowo)

Lato 2012

Przyszli:

– Karol Banasik (rezerwy)
– Sebastian Baran (rezerwy)
– Adrian Basiuk (powrót z wypożyczenia, KS Łomianki)
– Krystian Bodych (Tęcza Płońsk)
– Adam Centkowski (Mazur Karczew)
– Karol Cimochowski (rezerwy)
– Karol Klimek (MKS Sokół Stary Sącz)
– Paweł Kowalkowski (Makowianka Maków Mazowiecki)
– Piotr Nozdryń-Płotnicki (powrót z wypożyczenia, KS Łomianki)
– Krzysztof Pałka (rezerwy)
– Błażej Pietroń (rezerwy)
– Damian Pracki (KP Piaseczno)
– Michał Pragacz (Makowianka Maków Mazowiecki)
– Sebastian Stankiewicz (rezerwy)
– Mariusz Szymaniak (rezerwy)
– Grzegorz Witkowski (wznowił treningi)

Odeszli:

– Karol Banasik (przerwał treningi)
– Adrian Basiuk
– Adam Błotnicki (Victoria Sulejówek)
– Filip Boukołowski (nie wznowił treningów)
– Błażej Cichmiński (Victoria Sulejówek)
– Mateusz Dziubek (powrót z wypożyczenia, Korona Kielce (ME))
– Bartłomiej Folc (Widzew Łódź (ME))
– Daniel Grala (Orzeł Kolno)
– Konrad Jabłoński (Victoria Sulejówek)
– Szymon Kiwała (MKS Kutno)
– Patryk Krupa (Polonia Warszawa (ME))
– Mateusz Kryczka (Dolcan Ząbki)
– Szymon Lewicki (MKS Kutno)
– Piotr Nozdryń-Płotnicki (nie wznowił treningów)
– Błażej Pietroń (przerwał treningi)
– Kamil Roszkiewicz
– Łukasz Ryczkowski (Legion Warszawa)
– Patryk Stefaniak (Olimpia Warszawa)
– Kamil Szczepański (GKP Targówek)
– Grzegorz Witkowski (przerwał treningi)
– Jakub Wojtczak (KS Łomianki)

Zima 2012
 
Przyszli:
- Piotr Basiuk (wychowanek)
– Mateusz Dziubek (wypożyczenie, Korona Kielce (ME))
– Bartłomiej Folc (wychowanek)
– Daniel Grala (Orzeł Kolno)
– Patryk Krupa (Proch Pionki)
– Mateusz Kryczka (KP Piaseczno)
– Jakub Polniak (Nadnarwianka Pułtusk)
– Jakub Wojtczak (GLKS Nadarzyn)
 
Odeszli:
- Arkadiusz Antolak
– Adrian Basiuk (KS Łomianki)
– Adam Błotnicki (wypożyczenie, UKS Łady)
– Filip Boukołowski (wypożyczenie, MKS Ciechanów)
– Adam Cyronek (wypożyczenie, UKS Łady)
– Piotr Nozdryń-Płotnicki (KS Łomianki)
– Łukasz Ryczkowski (wypożyczenie, UKS Łady)
– Daniel Sadowski (UKS Łady)
 
Lato 2011
 
Przyszli:
- Mamoudou Kourou Badji (powrót z wypożyczenia, Broń Radom)
– Filip Boukołowski (Nadnarwianka Pułtusk)
– Mateusz Dominiak (powrót z wypożyczenia, KS Łomianki)
– Maciej Kowalik (powrót z wypożyczenia, Okęcie Warszawa)
– Łukasz Ryczkowski (Marcovia Marki)
– Daniel Sadowski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
– Piotr Sinkiewicz (powrót z wypożyczenia, KS Łomianki)
– Patryk Stefaniak (Widzew II Łódź)
– Marek Uciński (wychowanek)
– Piotr Wielgosz (Start II Otwock)
– Tomasz Zakrzewski (powrót z wypożyczenia, KP Piaseczno)
 
Odeszli:
- Mamoudou Kourou Badji (transfer definitywny, Broń Radom)
– Tomasz Borkowski
– Karol Cimochowski (rezerwy)
– Łukasz Derejko (Bug Wyszków)
– Mateusz Dominiak (rezerwy)
– Tomasz Giedronowicz
– Kamil Grochowina
– Maciej Kowalik (wypożyczenie, Tęcza Płońsk)
– Piotr Sinkiewicz (rezerwy)
– Tomasz Zakrzewski (transfer definitywny, KP Piaseczno)
 

Zima 2011

Przyszli:

– Tomasz Borkowski (Żbik Nasielsk)
– Łukasz Derejko (Ursus Warszawa)
– Marcin Florczyk (powrót z wypożyczenia, Sparta Jazgarzew)
– Kamil Grochowina (Ursus Warszawa)
– Artur Stępień (powrót z wypożyczenia, KS Łomianki)
– Grzegorz Witkowski (transfer definitywny, Stal Mielec)
– Michał Złotkowski (Nadnarwianka Pułtusk)

Odeszli:

– Mamoudou Kourou Badji (wypożyczenie, Broń Radom)
– Adam Buciarski (wypożyczenie, Okęcie Warszawa)
– Mateusz Dominiak (wypożyczenie, KS Łomianki)
– Marcin Florczyk (Okęcie Warszawa)
– Maciej Kowalik (wypożyczenie, Okęcie Warszawa)
– Przemysław Piros (przerwał treningi)
– Piotr Sinkiewicz (wypożyczenie, KS Łomianki)
– Artur Stępień (rezerwy)
– Tomasz Zakrzewski (wypożyczenie, KP Piaseczno)

Lato 2010

Przyszli:

– Mamoudou Kourou Badji (II liga senegalska)
– Adam Cyronek (Unia Skierniewice)
– Mateusz Dominiak (wychowanek)
– Tomasz Giedronowicz (Ursus Warszawa)
– Jakub Gnoiński (Naprzód Zielonki)
– Szymon Kiwała (Unia Skierniewice)
– Marcin Konopka (Tęcza Płońsk)
– Maciej Kowalik (Wisła Annopol)
– Szymon Lewicki (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
– Przemysław Piros (KS Łomianki)
– Bartłomiej Walewski (Orkan Sochaczew)
– Grzegorz Witkowski (wypożyczony ze Stali Mielec)
– Tomasz Zakrzewski (Okęcie Warszawa)

Odeszli:

– Adam Buciarski
– Marcin Florczyk (wypożyczony do Sparty Jazgarzew)
– Aleksander Hofman
– Błażej Pietroń
– Artur Stępień (wypożyczony do KS Łomianki)
– Bartosz Szymaniak

Zima 2010

Przyszli:

– Arkadiusz Antolak (wypożyczenie, Drukarz Warszawa)
– Adam Błotnicki (wychowanek)
– Kamil Roszkiewicz (wypożyczenie, Okęcie Warszawa)
– Artur Stępień (wychowanek)
– Kamil Szczepański (wypożyczenie, Legionovia Legionowo)
– Karol Twarowski (Olimpia Zambrów)
– Konrad Zezula (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)

Odeszli:

– Kamil Grochowina (Ursus Warszawa)
– Karol Markowski (Naprzód Zielonki)
– Przemysław Piros (KS Łomianki)
– Kamil Sadowski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
– Bartosz Szala (Bug Wyszków)
– Łukasz Szala (Bug Wyszków)
– Mariusz Szymaniak (UKS Łady)

Lato 2009

Przyszli:

– Adam Buciarski (wznowił treningi)
– Karol Cimochowski (Okęcie Warszawa)

Odeszli:

– Piotr Bieniek (KS Raszyn)
– Sebastian Izotow (KS Łomianki)
– Sebastian Królikowski (przerwał treningi)
– Janusz Sobczak (KS Łomianki)
– Mateusz Tokarz (Huragan Wołomin)
– Bartłomiej Walkowski (KS Łomianki)

Zima 2009

Przyszli:

– Piotr Bieniek (Pogoń Szczecin juniorzy)
– Marek Oleszczuk (wychowanek)
– Sebastian Królikowski (wychowanek)
– Kamil Sadowski (powrót z wypożyczenia, Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
– Janusz Sobczak (wychowanek)
– Błażej Pietroń (wychowanek)

Odeszli:

– Arkadiusz Antolak (Ursus Warszawa)
– Krystian Bodych (Narew Ostrołęka)
– Adam Buciarski (przerwał treningi)
– Michał Ogórek (Naprzód Zielonki)
– Bartłomiej Pawłowski (Orkan Sochaczew)
– Michał Piros (przerwał treningi)
– Jakub Socha (Victoria Sulejówek)
– Paweł Zawiślak (przerwał treningi)

Lato 2008

Przyszli:

- Karol Markowski (Promnik Łaskarzew)
– Michał Ogórek (Okęcie Warszawa)
– Bartłomiej Pawłowski
– Jakub Socha (JKS Jarosław juniorzy)
– Krystian Bodych (wychowanek)
– Piotr Gajewski (wychowanek)
– Aleksander Hofman (wychowanek)

Odeszli:

– Michał Bigajski (Naprzód Zielonki)
– Jakub Kowalski (przerwał treningi)
– Daniel Sadowski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
– Kamil Sadowski (wypożyczony do Pogoni Grodzisk Mazowiecki)
– Mateusz Sołtys (kontuzja)

Zima 2008

Przyszli:

– Rafał Goluch (KS Łomianki)
– Konrad Jabłoński (powrót z wypożyczenia, Promnik Łaskarzew)
– Bartosz Szala (Naprzód Zielonki)
– Łukasz Szala (Naprzód Zielonki)

Odeszli:

– Artur Kowalczyk
– Michał Krakowiak
– Maciej Kruk (Juventa Starachowice)

Lato 2007

Przyszli:

– Przemysław Piros (KS Łomianki)
– Łukasz Staszczak (Tur Jaktorów)
– Robert Kisiel (Żbik Nasielsk)
– Marcin Florczyk (SEMP Ursynów)
– Adam Komorowski (Dolcan II Ząbki)
– Mateusz Sołtys (SEMP Ursynów)
– Adrian Basiuk (wychowanek)
– Sebastian Izotow (wychowanek)
– Piotr Nozdryń-Płotnicki (wychowanek)
– Piotr Sinkiewicz (wychowanek)
– Mateusz Tokarz (wychowanek)

Odeszli:

– Łukasz Sałek (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
– Adam Komorowski (Promnik Łaskarzew)
– Konrad Jabłoński (wypożyczenie, Promnik Łaskarzew)
– Robert Kisiel (rozwiązanie kontraktu)
– Łukasz Staszczak (rozwiązanie kontraktu)
– Mateusz Sołtys (kontuzja)
– Daniel Mikołajczyk (juniorzy)
– Wojciech Gacek (przerwał treningi)

Zima 2007

Przyszli:

Maciej Kruk (Juventa Starachowice)
Paweł Zawiślak (SMS Łódź)
William Bassey (Mazur Karczew)
Artur Kowalczyk (Varsovia)
Łukasz Sałek (GLKS Nadarzyn)
Michał Krakowiak (Victoria Sulejówek)
Daniel Mikołajczyk (wychowanek)
Bartłomiej Walkowski (wychowanek)

Odeszli:

Jarosław Koza (KS Łomianki)
Przemysław Fijołek (rozwiązanie kontraktu)
Mariusz Domagała (Mazur Radzymin)
William Bassey (Pontyclun FC – Walia)
Maciej Wysocki (Absolwent Warszawa)
Rafał Nowiński (Drukarz Warszawa)

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY