OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Piotr Lewandowski sędzią meczu

24 sierpnia 2018, godz. 16:11

Piotr Lewandowski z Warszawy będzie sędzią głównym spotkania Hutnik Warszawa - Huragan Wołomin.

Hutnik – Huragan: Zapowiedź

23 sierpnia 2018, godz. 09:53

W sobotę, o godzinie 11, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z Huraganem Wołomin, w meczu 4. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Zapowiedź 4. kolejki

23 sierpnia 2018, godz. 09:31

Przed nami 4. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Konkurs dla posiadaczy Karty Kibica

21 sierpnia 2018, godz. 09:58

Co trzeba zrobić? Wystarczy przychodzić na mecze i pokazać swoją kartę. Karta zostanie zeskanowana, wówczas na naszym koncie pojawi się jeden punkt. Prezentujemy również wyniki z minionego sezonu.

Skrót meczu z Drukarzem

20 sierpnia 2018, godz. 16:07

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Drukarzem Warszawa.

Ożarowianka nowym liderem

18 sierpnia 2018, godz. 19:29

Zakończyła się 3. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej. Komplet punktów posiada już tylko Ożarowianka Ożarów Mazowiecki, która pokonała na wyjeździe Mazura Gostynin 2:0.

Tylko remis

18 sierpnia 2018, godz. 15:08

Hutnik Warszawa zremisował u siebie z Drukarzem Warszawa 1:1, w meczu 3. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Marcin Sochaj sędzią meczu

17 sierpnia 2018, godz. 16:56

Marcin Sochaj z okręgu radomskiego będzie arbitrem głównym spotkania Hutnik Warszawa - Drukarz Warszawa.

Derby z Drukarzem

17 sierpnia 2018, godz. 09:16

Jutro, w sobotę, o godzinie 11, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z Drukarzem Warszawa, w meczu 3. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Zapowiedź 3. kolejki

17 sierpnia 2018, godz. 09:06

Przed nami 3. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
Wizja Klubu

Sparingi

13.07 - Mazur Karczew 2:1 (testowani)

20.07 (sobota, godz. 10.00, Chodaków)
Żyrardowianka Żyrardów (IV liga)

20.07 (sobota, godz. 13.30, Ożarów Mazowiecki)
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV liga)

27.07 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Ursus Warszawa (III liga)

03.08 (sobota, godz. 10.00, Rembertów)
Mszczonowianka Mszczonów (IV liga)

07.08 (środa, godz. 18.30, Rembertów)
Escola Varsovia (Liga Okręgowa)

Transfery
Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Huragan Wołomin 67
2 MKS Przasnysz 65
3 Ząbkovia Ząbki 63
4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 62
5 Hutnik Warszawa 46
6 Drukarz Warszawa 46

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
11.08 (s) 11:00 D KS Łomianki 1:1
15.08 (ś) 17:00 W Wisła II Płock 0:1
18.08 (s) 11:00 D Drukarz 1:1
25.08 (s) 11:00 D Huragan 1:3
01.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 2:2
08.09 (s) 11:00 D Mazur Gostynin 1:2
15.09 (s) 16:00 W Wkra Żuromin 2:1
22.09 (s) 11:00 D Kasztelan Sierpc 3:1
29.09 (s) 16:00 W Mławianka 3:0
06.10 (s) 11:00 D Ząbkovia 1:0
13.10 (s) 15:00 W Mazovia 1:3
20.10 (s) 11:00 D MKS Przasnysz 4:3
27.10 (s) 13:00 W MKS Ciechanów 0:0
03.11 (s) 11:00 D Pogoń II Siedlce 3:0
10.11 (s) 13:00 W Ożarowianka 0:1
17.11 (s) 13:00 W KS Łomianki 1:0
23.03 (s) 11:00 D Wisła II Płock 4:2
30.03 (s) 10:00 W Drukarz 1:0
06.04 (s) 11:00 W Huragan 0:3
13.04 (s) 11:00 D Korona Ostrołęka 2:2
19.04 (pt.) 17:00 W Mazur Gostynin 2:2
27.04 (s) 11:00 D Wkra Żuromin 1:1
04.05 (s) 16:00 W Kasztelan Sierpc 1:1
11.05 (s) 11:00 D Mławianka 1:1
15.05 (ś) 17:30 W Ząbkovia 1:1
29.05 (ś) 18:00 D Mazovia 0:2
25.05 (s) 15:00 W MKS Przasnysz 3:2
01.06 (s) 11:00 D MKS Ciechanów 8:1
08.06 (s) 11:00 W Pogoń II Siedlce 1:2
15.06 (s) 17:00 D Ożarowianka 6:1
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Damian Pracki Damian Pracki 18
2 Grzegorz Brzeziński Grzegorz Brzeziński 7
3 Erwin Nowik Erwin Nowik 4
4 Paweł Giel Paweł Giel 3
5 Piotr Wielgosz Piotr Wielgosz 3
6 Patryk Turko Patryk Turko 3

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY