OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Puchar: Hutnik II - KTS Weszło 2:4

21 sierpnia 2019, godz. 22:46

Hutnik II Warszawa przegrał z KTS Weszło (A Klasa) 2:4, w meczu III rundy Pucharu Okręgowego na szczeblu warszawskim.

Skrót meczu z Łomiankami

19 sierpnia 2019, godz. 12:32

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z KS Łomianki.

Hutnik liderem

19 sierpnia 2019, godz. 09:08

Za nami 2. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Wygrana rezerw

19 sierpnia 2019, godz. 08:50

Hutnik II Warszawa wygrał z Gromem II Warszawa 5:1, w meczu 1. kolejki A Klasy, grupy I.

Drugie zwycięstwo!

17 sierpnia 2019, godz. 14:06

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Podlasiem Sokołów Podlaski 5:2, w meczu 2. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Kamil Ślesiński sędzią meczu

16 sierpnia 2019, godz. 21:31

Kamil Ślesiński z okręgu Ciechanów-Ostrołęka będzie arbitrem głównym spotkania Podlasie Sokołów Podlaski - Hutnik Warszawa.

Grzegorz Biele zawodnikiem Hutnika

16 sierpnia 2019, godz. 14:14

17-letni środkowy obrońca Grzegorz Biele przeszedł do Hutnika Warszawa na zasadzie transferu definitywnego z Escoli Varsovia.

Podlasie – Hutnik: Zapowiedź

16 sierpnia 2019, godz. 13:34

Jutro, w sobotę, o godzinie 11, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Podlasiem Sokołów Podlaski, w meczu 2. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Zapowiedź 2. kolejki

16 sierpnia 2019, godz. 13:28

Przed nami 2. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Wyniki 1. kolejki

15 sierpnia 2019, godz. 10:58

Zakończyła się 1. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64

Ogłoszenie

Potrzebujesz kontenera na odpady budowlane, poremontowe, gruz, gabaryty? Chcesz, by usługa został zrealizowana szybko i w konkurencyjnej cenie? Wybierz ofertę naszego sponsora! Firma BYŚ podstawi wybrany przez Ciebie kontener! Szczegóły oferty na stronie: www.bys.pl. Zadzwoń: 22 835 40 48 lub zamów mailowo: biuro@bys.pl. Polecamy!

Wizja Klubu

Transfery

Przyszli:

- Adam Brzozowski (powrót z wypożyczenia, Chełmianka Chełm)
- Patryk Liszewski (powrót z wypożyczenia, Marcovia Marki)
- Damian Pracki (powrót z wypożyczenia, Marcovia Marki)

Odeszli:

- Hubert Borowy (Mazur Gostynin, koniec wypożyczenia)
- Maksymilian Grabowicz (Ząbkovia Ząbki, koniec wypożyczenia)
- Kamil Waćkowski (Wisła II Płock, koniec wypożyczenia)
- Kamil Waśniowski (Wisła II Płock, koniec wypożyczenia)

Sparingi

24.06 – Agape Białołęka 6:2 (Szala x2, Stanisławski x2, Siudak, testowany)

04.07 - gra wewnętrzna
10.07 (Józefów) – Józefovia Józefów (IV liga)
18.07 (Chlebnia) – LKS Chlebnia (Liga Okręgowa)
25.07 (Piaseczno) – MKS Piaseczno (IV liga)

Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Drukarz Warszawa 41
2 Huragan Wołomin 39
3 Mazovia Mińsk Mazowiecki 32
4 Hutnik Warszawa 32
5 KS Łomianki 29
6 MKS Przasnysz 28

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
14.08 (ś) 20:30 D KS Łomianki 3:2
17.08 (s) 11:00 W Podlasie 5:2
23.08 (pt.) 19:30 D Drukarz 1:1
31.08 (s) 12:00 D Nadnarwianka 1:0
07.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 3:0
15.09 (n) 16:30 D Świt Staroźreby 2:1
21.09 (s) 20:00 W Ząbkovia Ząbki 2:0
28.09 (s) 15:30 D Makowianka 6:1
05.10 (s) 15:00 W MKS Przasnysz 0:4
12.10 (s) 16:30 D Wisła II Płock 3:0
19.10 (s) 11:00 W Huragan 1:4
26.10 (s) 16:30 D Wkra Żuromin 5:0
03.11 (n) 16:00 W Pogoń II Siedlce 2:4
09.11 (s) 14:30 D Mazovia 0:3
16.11 (s) 13:00 W Ożarowianka 5:0
10.06 (ś) 18:00 W Drukarz 1:2
13.06 (s) 18:00 W Mazovia 2:4
17.06 (w) 18:00
w Wołominie
D Huragan 1:1
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Mateusz Kowalski Mateusz Kowalski 13
2 Paweł Giel Paweł Giel 10
3 Sebastian Duczek Sebastian Duczek 4
4 Karol Cimochowski Karol Cimochowski 3
5 Erwin Nowik Erwin Nowik 3
6 Patryk Turko Patryk Turko 2

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY