OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Cezary Dzięgielewski sędzią meczu

03 maja 2019, godz. 15:15

Cezary Dzięgielewski z okręgu Ciechanów-Ostrołęka będzie arbitrem głównym spotkania Kasztelan Sierpc – Hutnik Warszawa.

Kasztelan – Hutnik: Zapowiedź

02 maja 2019, godz. 13:56

W sobotę, o godzinie 16, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Kasztelanem Sierpc, w meczu 23. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej. Kasztelan rozgrywa swoje spotkania w Drobinie.

Skrót meczu z Wkrą

30 kwietnia 2019, godz. 12:26

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Wkrą Żuromin.

Wyniki 22. kolejki

28 kwietnia 2019, godz. 15:39

Zakończyła się 22. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Tylko remis

28 kwietnia 2019, godz. 07:49

Hutnik Warszawa zremisował u siebie z Wkrą Żuromin 1:1, w meczu 22. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Michał Borkowski sędzią meczu

26 kwietnia 2019, godz. 12:29

Michał Borkowski z okręgu radomskiego będzie arbitrem głównym spotkania Hutnik Warszawa - Wkra Żuromin.

Hutnik – Wkra: Zapowiedź

25 kwietnia 2019, godz. 10:04

W sobotę, o godzinie 11, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z Wkrą Żuromin, w meczu 22. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Zapowiedź 22. kolejki

25 kwietnia 2019, godz. 09:59

Przed nami 22. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Urodziny Patryka Turko

25 kwietnia 2019, godz. 08:33

Dzisiaj, tj. 25 kwietnia, 23. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Patryk Turko.

Wyniki 21. kolejki

21 kwietnia 2019, godz. 11:53

Zakończyła się 21. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53

Wizja Klubu

Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Hutnik Warszawa 16
2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 13
3 Drukarz Warszawa 12
4 Huragan Wołomin 12
5 Ząbkovia Ząbki 10
6 KS Łomianki 9

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
14.08 (ś) 20:30 D KS Łomianki 3:2
17.08 (s) 11:00 W Podlasie 5:2
23.08 (pt.) 19:30 D Drukarz 1:1
31.08 (s) 12:00 D Nadnarwianka 1:0
07.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 3:0
15.09 (n) 16:30 D Świt Staroźreby 2:1
21.09 (s) 16:00 W Ząbkovia Ząbki  
28.09 (s) 15:30 D Makowianka  
05.10 (s) 16:00 W MKS Przasnysz  
12.10 (s) 16:30 D Wisła II Płock  
19.10 (s) 11:00 W Huragan  
26.10 (s) 16:30 D Wkra Żuromin  
03.11 (n) 11:00 W Pogoń II Siedlce  
09.11 (s) 14:30 D Mazovia  
16.11 (s) 13:00 W Ożarowianka  
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Paweł Giel Paweł Giel 4
2 Mateusz Kowalski Mateusz Kowalski 3
3 Karol Cimochowski Karol Cimochowski 2
4 Sebastian Duczek Sebastian Duczek 1
5 Piotr Wielgosz Piotr Wielgosz 1
6 Łukasz Szala Łukasz Szala 1

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY