OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Aktualności


Hutnik – MKS Przasnysz: Zapowiedź

18 października 2018, godz. 14:26

W sobotę, o godzinie 11, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z MKS Przasnysz, w meczu 12. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Zapowiedź 12. kolejki

18 października 2018, godz. 10:49

Przed nami 12. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Urodziny Bartosza Drożdżala

18 października 2018, godz. 10:03

Dzisiaj, tj. 18 października, 25. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Bartosz Drożdżal.

Skrót meczu z Mazovią

15 października 2018, godz. 14:16

Przedstawiamy skrót meczu Hutnika Warszawa z Mazovią Mińsk Mazowiecki.

Wyniki 11. kolejki

14 października 2018, godz. 11:25

Zakończyła się 11. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Mazovia - Hutnik 3:1

13 października 2018, godz. 19:25

Hutnik Warszawa przegrał na wyjeździe z Mazovią Mińsk Mazowiecki 1:3, w meczu 11. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Piotr Chojnacki sędzią meczu

12 października 2018, godz. 15:06

Trzecioligowy arbiter Piotr Chojnacki z Warszawy będzie sędzią głównym spotkania Mazovia Mińsk Mazowiecki - Hutnik Warszawa.

Mazovia - Hutnik: Zapowiedź

11 października 2018, godz. 19:13

W sobotę, o godzinie 15, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Mazovią Mińsk Mazowiecki, w meczu 11. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Zapowiedź 11. kolejki

11 października 2018, godz. 09:54

Przed nami 11. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.

Skrót meczu z Ząbkovią

08 października 2018, godz. 16:21

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Ząbkovią Ząbki.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Huragan Wołomin 27
2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 24
3 Ząbkovia Ząbki 22
4 MKS Przasnysz 20
5 Wisła II Płock 20
6 Mazovia Mińsk Mazowiecki 20
9 Hutnik Warszawa 15

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
11.08 (s) 11:00 D KS Łomianki 1:1
15.08 (ś) 17:00 W Wisła II Płock 0:1
18.08 (s) 11:00 D Drukarz 1:1
25.08 (s) 11:00 D Huragan 1:3
01.09 (s) 17:00 W Korona Ostrołęka 2:2
08.09 (s) 11:00 D Mazur Gostynin 1:2
15.09 (s) 16:00 W Wkra Żuromin 2:1
22.09 (s) 11:00 D Kasztelan Sierpc 3:1
29.09 (s) 16:00 W Mławianka 3:0
06.10 (s) 11:00 D Ząbkovia 1:0
13.10 (s) 15:00 W Mazovia 1:3
20.10 (s) 11:00 D MKS Przasnysz  
27.10 (s) 13:00 W MKS Ciechanów  
03.11 (s) 11:00 D Pogoń II Siedlce  
10.11 (s) 13:00 W Ożarowianka  
Strzelcy
Lp   Zawodnik Bramki
1 Damian Pracki Damian Pracki 5
2 Erwin Nowik Erwin Nowik 3
3 Piotr Wielgosz Piotr Wielgosz 2
4 Łukasz Szala Łukasz Szala 1
5 Michał Paradowski Michał Paradowski 1
6 Karol Cimochowski Karol Cimochowski 1

Pełna lista strzelców...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY