OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc
Zakochaj się w Warszawie Fundacja Hutnik Warszawa Bielany
0

Aktualności


Zapowiedź: MKS Przasnysz - Hutnik

06 listopada 2020, godz. 11:12

Jutro, w sobotę, o godzinie 13, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z MKS Przasnysz, w meczu 14. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy II.

Remis rezerw

05 listopada 2020, godz. 10:48

Hutnik II Warszawa zremisował na wyjeździe z Mazurem II Karczew 0:0, w zaległym meczu 13. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Porażka z Nadnarwianką

31 października 2020, godz. 15:13

Hutnik Warszawa przegrał z Nadnarwianką Pułtusk 2:4, w meczu 15. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy II.

Zapowiedź: Hutnik - Nadnarwianka

30 października 2020, godz. 11:12

Jutro, w sobotę, o godzinie 11, Hutnik Warszawa zmierzy się z Nadnarwianką Pułtusk, w ramach 15. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy II. Spotkanie zostanie rozegrane na boisku przy ul. Obrońców Tobruku 11 bez udziału publiczności.

Przegrana rezerw

25 października 2020, godz. 18:31

Hutnik II Warszawa przegrał 3:4 z Wisłą Dziecinów, w meczu 14. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Staroźreby zdobyte

25 października 2020, godz. 17:45

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe ze Świtem Staroźreby 3:2, w meczu 13. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy II.

Zapowiedź: Świt - Hutnik

23 października 2020, godz. 11:33

Jutro, w sobotę, o godzinie 15. Hutnik Warszawa zmierz się na wyjeździe ze Świtem Staroźreby, w meczu 13. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy II.

Wkra - Hutnik 1:1

17 października 2020, godz. 16:30

Hutnik Warszawa zremisował na wyjeździe z Wkrą Żuromin 1:1, w meczu 12. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy II.

Zapowiedź: Wkra - Hutnik

16 października 2020, godz. 11:21

Jutro, w sobotę, o godzinie 11, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Wkrą Żuromin, w meczu 12. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy II.

Zmiana gospodarza

15 października 2020, godz. 10:58

Sobotni mecz IV ligi między Hutnikiem Warszawa a Wkrą Żuromin, z powodu złego stanu boiska Drukarza, odbędzie się w Żurominie, w sobotę, o godzinie 11.

Mecz rezerw przełożony

14 października 2020, godz. 11:53

Wyjazdowy mecz rezerw z Mazurem II Karczew został odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego. Nowy termin meczu to 4 listopada (środa), godzina 20.30.

BodyMove partnerem klubu

13 października 2020, godz. 15:46

Mamy przyjemność poinformować, że partnerem klubu zostało Centrum Medyczne BodyMove

Zwycięstwo rezerw

10 października 2020, godz. 18:44

Hutnik II Warszawa wygrał z Wisłą Jabłonna 3:0, w meczu 12. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Tylko remis

10 października 2020, godz. 18:38

Hutnik Warszawa zremisował na wyjeździe z KS Łomianki 2:2, w meczu 11. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy II.

Zapowiedź: KS Łomianki – Hutnik

09 października 2020, godz. 11:51

Jutro, w sobotę, o godzinie 11, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z KS Łomianki, w meczu 11. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy II.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83

Mecze w IV lidze

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Ogłoszenie

Potrzebujesz kontenera na odpady budowlane, poremontowe, gruz, gabaryty? Chcesz, by usługa został zrealizowana szybko i w konkurencyjnej cenie? Wybierz ofertę naszego sponsora! Firma BYŚ podstawi wybrany przez Ciebie kontener! Szczegóły oferty na stronie: www.bys.pl. Zadzwoń: 22 835 40 48 lub zamów mailowo: biuro@bys.pl. Polecamy!

Transfery

Przyszli:

Ariel Borysiuk (Chojniczanka Chojnice)
Rafał Maciejewski (Legia II Warszawa)
Jan Piasek (MKS Polonia Warszawa)
Jakub Skowron (Olimpia Zambrów)
Marcin Stromecki (Stomil Olsztyn)
Rafał Włodarczyk (Błonianka Błonie)

Odeszli:

 

Sparingi

20.01 – Mazovia Mińsk Mazowiecki 6:2 (Vogtman x2, Prusinowski, Borysiuk, Możdżonek, Winiarski)
27.01 – Mławianka Mława 7:1 (Maciejewski x3, Koziara, Jagielski, Vogtman, Borysiuk)
03.02 – Mszczonowianka Mszczonów 3:2 (Bek, Piasek, testowany)
03.02 – Talent Warszawa 1:2 (Górecki)
10.02 – Victoria Sulejówek 1:1 (Bujak)
10.02 – Pelikan Łowicz 1:1 (Vogtman)
17.02 – ŁKS Łomża 1:1 (Nowik)
24.02 (Książenice, godz. 10) – Legia II Warszawa (III liga)
02.03 (Hutnik, boisko B, godz. 10) - STF Champion (Liga Okręgowa)
02.03 (Hutnik, boisko B, godz. 12) – Znicz II Pruszków (Liga Okręgowa)

Tabela
Lp Drużyna Pkt
1 Wisła II Płock 42
2 Hutnik Warszawa 38
3 KS CK Troszyn 38
4 Mszczonowianka Mszczonów 36
5 KTS Weszło 36
6 Ząbkovia Ząbki 35

Pełna tabela...

Terminarz
Data D/W Przeciwnik Wynik
05.08 (s) 19:00 D KS CK Troszyn 0:0
12.08 (s) 16:00 W Błonianka Błonie 4:0
19.08 (s) 13:00 D Oskar Przysucha 4:0
26.08 (s) 13:00 W KS Raszyn 3:1
30.08 (śr) 19:00 D Wilga Garwolin 2:1
02.09 (s) 17:00 W MKS Piaseczno 2:0
10.09 (n) 18:00 D KTS Weszło 0:0
16.09 (s) 14:00 W Ząbkovia Ząbki 0:2
23.09 (s) 19:00 D Wisła II Płock 1:0
30.09 (s) 16:00 W Marcovia Marki 1:0
06.10 (pt) 20:00 D Ursus Warszawa 1:1
14.10 (s) 15:00 W Mazur Karczew 2:0
21.10 (s) 13:00 D Mszczonowianka 1:1
28.10 (s) 13:30 W Mazovia Mińsk Maz. 2:2
04.11 (s) 13:00 D Drogowiec Jedlińsk 3:0
11.11 (s) 13:00 D Sokół Serock 5:1
18.11 (s) 13:00 W Józefovia Józefów 2:0
SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY